Hechtel-Eksel - U16 meisjes - He-voc
Dit toernooi valt samen met het Belgium beach toernooi. Op zaterdag en zondag kan je smullen van smos, pasta, frieten , ...
Op zondag organiseren ze een gezellige bbq, hiervoor dien je op voorhand in te schrijven bij de organisatie.
Wedstrijden
Tijd | Nr | Poule | Veld | Ploeg 1 | Ploeg 2 | Set1 | Set2 | Set3 | Uitslag | Arbitrage | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poulewedstrijden - 1 set, 3 punten verschil | |||||||||||
17:00 | 1 | A | 1 | Grandjean Arne - Grandjean senne (S1) | Vanden Eynden Thibaut - Mermans Jasper (S8) | Nog niet gespeeld | Rymen Thomas - Van Hoof Daan | ||||
17:00 | 2 | B | 2 | De Bakker Bram - Van Aperen Koen (S2) | Wouters Tibo - De Jongh Timon (S7) | Nog niet gespeeld | Nicolai Nio - De Bakker Dax | ||||
17:20 | 3 | A | 1 | Rymen Thomas - Van Hoof Daan (S4) | Cleynhens Klaas - Meeuwssen Giel (S5) | Nog niet gespeeld | Grandjean Arne - Grandjean senne | ||||
17:20 | 4 | B | 2 | Nicolai Nio - De Bakker Dax (S3) | de Jong Thibo - Wittevrongel Zeno (S6) | Nog niet gespeeld | De Bakker Bram - Van Aperen Koen | ||||
17:40 | 5 | A | 1 | Vanden Eynden Thibaut - Mermans Jasper (S8) | Rymen Thomas - Van Hoof Daan (S4) | Nog niet gespeeld | Cleynhens Klaas - Meeuwssen Giel | ||||
17:40 | 6 | B | 2 | Wouters Tibo - De Jongh Timon (S7) | Nicolai Nio - De Bakker Dax (S3) | Nog niet gespeeld | de Jong Thibo - Wittevrongel Zeno | ||||
18:00 | 7 | A | 1 | Grandjean Arne - Grandjean senne (S1) | Cleynhens Klaas - Meeuwssen Giel (S5) | Nog niet gespeeld | Vanden Eynden Thibaut - Mermans Jasper | ||||
18:00 | 8 | B | 2 | De Bakker Bram - Van Aperen Koen (S2) | de Jong Thibo - Wittevrongel Zeno (S6) | Nog niet gespeeld | Wouters Tibo - De Jongh Timon | ||||
18:20 | 9 | A | 1 | Cleynhens Klaas - Meeuwssen Giel (S5) | Vanden Eynden Thibaut - Mermans Jasper (S8) | Nog niet gespeeld | Rymen Thomas - Van Hoof Daan | ||||
18:20 | 10 | B | 2 | de Jong Thibo - Wittevrongel Zeno (S6) | Wouters Tibo - De Jongh Timon (S7) | Nog niet gespeeld | Nicolai Nio - De Bakker Dax | ||||
18:40 | 11 | A | 1 | Rymen Thomas - Van Hoof Daan (S4) | Grandjean Arne - Grandjean senne (S1) | Nog niet gespeeld | Cleynhens Klaas - Meeuwssen Giel | ||||
18:40 | 12 | B | 2 | Nicolai Nio - De Bakker Dax (S3) | De Bakker Bram - Van Aperen Koen (S2) | Nog niet gespeeld | de Jong Thibo - Wittevrongel Zeno | ||||
Kruisfinales | |||||||||||
19:10 | 13 | 1 | 3A | 4B | Nog niet gespeeld | 1B | |||||
19:10 | 14 | 2 | 4A | 3B | Nog niet gespeeld | 2B | |||||
19:30 | 15 | 1 | 2A | 1B | Nog niet gespeeld | 4B | |||||
19:30 | 16 | 2 | 1A | 2B | Nog niet gespeeld | 3B | |||||
Wedstrijd voor 5de en 6de plaats | |||||||||||
19:50 | 17 | 1 | Winnaar wedstrijd 13 | Winnaar wedstrijd 14 | Nog niet gespeeld | W15 | |||||
Wedstrijd voor 7de en 8ste plaats | |||||||||||
19:50 | 18 | 2 | Verliezer wedstrijd 13 | Verliezer wedstrijd 14 | Nog niet gespeeld | W16 | |||||
Wedstrijd voor 1ste en 2de plaats | |||||||||||
20:20 | 19 | 1 | Winnaar wedstrijd 15 | Winnaar wedstrijd 16 | Nog niet gespeeld | L17 | |||||
Wedstrijd voor 3de en 4de plaats | |||||||||||
20:20 | 20 | 2 | Verliezer wedstrijd 15 | Verliezer wedstrijd 16 | Nog niet gespeeld | L18 |