Geberit Beach Tour Lommel


zaterdag 2 juli - Kwalificatie

Het Kwalificatie wedstrijdschema voor de manche te Geberit Beach Tour Lommel is nog niet gekend.

zondag 3 juli - Grand Slam

Het Grand Slam wedstrijdschema voor de manche te Geberit Beach Tour Lommel is nog niet gekend. Wedstrijdschema’s worden pas na het beëindigen van de kwalificatie gepubliceerd.

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles 1072
2 Paulides Joppe - Douwen Bob 920
3 Colson Martijn - Baetens Seppe 920
4 Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 883
5 Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 856
6 De Keyser Seppe - De Keyser Jente 844.3
7 Verspecht Martijn - Willems Micha 826
8 Vandecaveye Lander - Maddens Lars 823
9 Pirali Yannick - Nuijten Oscar 820
10 Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim 782.4
11 Hendrikx Daan - Urnaut Aljosa 596
12 Peters Berre - Nuyttens Wout 568
13 Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan 537
14 Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 522
15 Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 520
16 Coenen Jo - Van Linden Dries 479.7
17 Degruyter Tim - Stuer Lowie 437.4
18 Detandt Thibault - Van Hoeck Jan 430
19 Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper 402
20 Van Daele Andy - Torfs Wesley 401.9
21 De Hert Jelle - Humblet Alexy 388
22 Proost Cedric - Fransen Sil 378.8
23 Laenen Louis - Froidville Boris 369
24 Degraeve Simon - Verleene Rens 359.4
25 Vandecappelle Michiel - Follet Arthur 344
26 De Raedt Micaël - Leyssens Lander 339
27 van Hest Dries - Cosemans Lienert 328.8
28 Derom Roel - Lambrechts Wouter 321.8
29 Gewehr Luca - carels lino 313
30 Deruyck Sander - Kermans Tim 311
31 Vercauteren Roel - Van Lommel Dries 308
32 Teuwen Charles - Segers Han 294.5
33 Tielemans Milan - Ogink Chris 264
34 Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo 252
35 De Weerd arthur - Van der Aa Yorven 234
36 Neyens Thomas - Neyens Michiel 214
37 Winters Pieter - Fransen Michiel 131

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 Van den vonder Lisa - Cools Sarah 1120
2 Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel 975
3 Vandesteene Els - Vandenabeele Annelies 905.2
4 Pass Hannelore - Reul Océane 874
5 Bex Annelore - Van Deun Jade 860
6 Baens Fleur - Wittock Birthe 800
7 Coens Youna - Dumont Emma 716
8 Thys Hanne - Brocatus Hannelore 597.4
9 van Doren Emma - van Doren Ilya 595
10 Schaekers Hanne - Schildermans Elise 561
11 Ceustermans Marthe - maertens louka 560.5
12 Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 424.8
13 Kleinpeter Maya - Piret Inès 412
14 Rampelberg Lina - Stelma Fiona 404
15 Mertens Netje - Stokbroekx Annelies 396
16 Michiels Rebecca - Van Belle Amber 388.8
17 Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise 378.5
18 Fransen Ine - Fransen Britt 290
19 Coopmans Anke - Van Langendonck Mere 277.2
20 Poels Zora - Goossen Silke 259
21 De Craene Silke - De Craene Indra 252
22 Verhoeven Yana - Henckens Lenne 236
23 Augustynen Noor - Troshina Olga 212
24 Neyt Paulien - Vandewiele Iris 211