Geberit Beach Tour Ieper


zaterdag 11 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Hermans Simon - Haesen Liam (S32)De Beul Wannes - Vleugels Jef (S23)9-219-210-2
08:302FM2van Hest Dries - Verplancke Tim (S33)Proost Cedric - Fransen Sil (S22)21-1721-172-0
08:303GM3Tielemans Milan - Ogink Chris  (S34)Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (S21)21-1912-2115-122-1
08:304DF4Devos Janne - Vandewiele Iris (S22)Baens Fleur - Troshina Olga (S15)19-2118-210-2
09:155DM1Somers Bjorn - Van Lommel Dries (S31)Vercauteren Kyan - De Gaspari Timo (S24)21-1319-2115-72-1
09:156HM2Backaert Wim - Van Linden Dries (S35)Van Acker Christophe - Gewehr Luca (S20)21-2321-230-2
09:157CM3Deruyck Sander - Kermans Tim (S30)Derom Roel - Lambrechts Wouter (S25)13-2121-1815-122-1
09:158CF4Michiels Rebecca - Stelma Fiona (S21)De Wulf Nathalie - Poot Liesje (S16)24-2222-202-0
10:009EM1Hermans Simon - Haesen Liam (L1)Witvrouwen Christophe - Darras Arne (S12)11-216-210-2
10:0010FM2Proost Cedric - Fransen Sil (L2)Christiaens Jens - Coenen Jo (S13)19-2116-210-2
10:0011GM3Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (L3)Peters Berre - Nuyttens Wout (S14)18-2120-220-2
10:0012DF4Devos Janne - Vandewiele Iris (L4)Thys Hanne - Simons Lore (S10)21-1823-2515-122-1
10:4513DM1Vercauteren Kyan - De Gaspari Timo (L5)Ver Eecke Anshel - Degruyter Tim (S11)18-2117-210-2
10:4514HM2Backaert Wim - Van Linden Dries (L6)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S15)10-2112-210-2
10:4515CM3Derom Roel - Lambrechts Wouter (L7)Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (S10)13-2112-210-2
10:4516CF4De Wulf Nathalie - Poot Liesje (L8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)17-2116-210-2
11:3017EM1De Beul Wannes - Vleugels Jef (W1)Witvrouwen Christophe - Darras Arne (S12)17-2115-210-2
11:3018FM2van Hest Dries - Verplancke Tim (W2)Christiaens Jens - Coenen Jo (S13)25-2314-218-151-2
11:3019GM3Tielemans Milan - Ogink Chris  (W3)Peters Berre - Nuyttens Wout (S14)15-2119-210-2
11:3020DF4Baens Fleur - Troshina Olga (W4)Thys Hanne - Simons Lore (S10)17-2121-1313-151-2
12:1521DM1Somers Bjorn - Van Lommel Dries (W5)Ver Eecke Anshel - Degruyter Tim (S11)12-2115-210-2
12:1522HM2Van Acker Christophe - Gewehr Luca (W6)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S15)21-1621-192-0
12:1523CM3Deruyck Sander - Kermans Tim (W7)Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (S10)17-2114-210-2
12:1524CF4Michiels Rebecca - Stelma Fiona (W8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)16-2113-210-2
13:0025AM1Lantsoght Gorik - De Raedt Micaël (S28)Torfs Wesley - Zuffanti Giuseppe (S27)14-2118-210-2
13:0026JM2Hendrikx Daan - Rousseaux Tomas (S37)Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam (S18)21-1521-162-0
13:0027#M3Witvrouwen Christophe - Darras Arne (1 E)Christiaens Jens - Coenen Jo (1 F)21-1622-202-0
13:0028AF4Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise  (S19)Schaekers Hanne - Penders Lotte (S18)18-218-210-2
13:4529BM1Perilleux Stoffel - Teuwen Charles (S29)Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis (S26)12-2121-1615-112-1
13:4530IM2Casier Evert - Elleboudt Thibault (S36)Detandt Thibault - Van Hoeck Jan (S19)10-2115-210-2
13:4531#F3Michiels Rebecca - Stelma Fiona (2 C)Baens Fleur - Troshina Olga (1 D)15-2114-210-2
13:4532#F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 C)Thys Hanne - Simons Lore (2 D)19-2118-210-2
14:3033#M1Peters Berre - Nuyttens Wout (1 G)Ver Eecke Anshel - Degruyter Tim (1 D)19-2125-2310-151-2
14:3034#M2Van Acker Christophe - Gewehr Luca (1 H)Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (1 C)15-2111-210-2
14:3035BF3Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S20)Mertens Netje - Stokbroekx Annelies (S17)21-1721-122-0
14:3036FF4Kleinpeter Maya - Deckers Bente (S24)Coopmans Anke - van Doren Emma (S13)18-2114-210-2
15:1537AM1Lantsoght Gorik - De Raedt Micaël (L25)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S8)16-2116-210-2
15:1538JM2Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam (L26)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S17)21-1921-162-0
15:1539EF3Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (S14)Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S23)21-1816-2114-161-2
15:1540AF4Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise  (L28)Daniëls Bente - Mees Lana (S7)21-1924-2613-151-2
16:0041BM1Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis (L29)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)13-2119-210-2
16:0042IM2Casier Evert - Elleboudt Thibault (L30)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S16)17-2114-210-2
16:0043BF3Mertens Netje - Stokbroekx Annelies (L35)van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (S8)7-2112-210-2
16:0044FF4Kleinpeter Maya - Deckers Bente (L36)Dumont Emma - Piret Inès (S12)21-1219-2115-62-1
16:4545AM1Torfs Wesley - Zuffanti Giuseppe (W25)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S8)12-2113-210-2
16:4546JM2Hendrikx Daan - Rousseaux Tomas (W26)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S17)21-1521-132-0
16:4547EF3Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (L39)Cappan Hanne - maertens louka (S11)21-1321-172-0
16:4548AF4Schaekers Hanne - Penders Lotte (W28)Daniëls Bente - Mees Lana (S7)18-2121-1715-102-1
17:3049BM1Perilleux Stoffel - Teuwen Charles (W29)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)17-2121-199-151-2
17:3050IM2Detandt Thibault - Van Hoeck Jan (W30)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S16)15-2121-1911-151-2
17:3051BF3Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (W35)van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (S8)9-215-210-2
17:3052FF4Coopmans Anke - van Doren Emma (W36)Dumont Emma - Piret Inès (S12)21-1721-172-0
18:1553#M1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (1 A)Hendrikx Daan - Rousseaux Tomas (1 J)21-1321-112-0
18:1554#M2De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 B)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (1 I)14-2121-1715-112-1
18:1555EF3Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (W39)Cappan Hanne - maertens louka (S11)18-2119-210-2
18:1556#F4Daniëls Bente - Mees Lana (2 A)Coopmans Anke - van Doren Emma (1 F)21-1821-162-0
19:0057#F1Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (2 B)Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (1 E)21-1820-2215-112-1
19:0058#F3van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (1 B)Cappan Hanne - maertens louka (2 E)21-721-122-0
19:0059#F4Schaekers Hanne - Penders Lotte (1 A)Kleinpeter Maya - Deckers Bente (2 F)21-1721-82-0

zondag 12 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:001AM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S8)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)14-2119-210-2
09:002DM3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S5)Witvrouwen Christophe - Darras Arne (S12)21-1221-182-0
09:003AF2van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (S8)Thys Hanne - Simons Lore (S9)21-1915-2117-152-1
09:004DF4Coolman Nina - Heyrman Laura (S5)Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S12)16-2123-2115-112-1
09:455CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S6)Ver Eecke Anshel - Degruyter Tim (S11)21-1321-142-0
09:456BM3Verspecht Martijn - Willems Micha (S7)Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (S10)17-2117-210-2
09:457CF2Bex Annelore - Van Deun Jade (S6)Schaekers Hanne - Penders Lotte (S11)21-2321-1611-151-2
09:458BF4Daniëls Bente - Mees Lana (S7)Baens Fleur - Troshina Olga (S10)21-1721-172-0
10:309AM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (L1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)12-2116-210-2
10:3010DM3Witvrouwen Christophe - Darras Arne (L2)Paulides Joppe - Baetens Seppe (S4)23-2121-142-0
10:3011AF2Thys Hanne - Simons Lore (L3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)13-2114-210-2
10:3012DF4Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (L4)Vandesteene Els - Longeval Axelle (S4)15-2113-210-2
11:1513CM1Ver Eecke Anshel - Degruyter Tim (L5)Colson Martijn - Deroey Dennis (S3)20-2213-210-2
11:1514BM3Verspecht Martijn - Willems Micha (L6)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (S2)21-2335-370-2
11:1515CF2Bex Annelore - Van Deun Jade (L7)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (S3)21-1917-2118-162-1
11:1516BF4Baens Fleur - Troshina Olga (L8)Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (S2)9-2119-210-2
12:0017AM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (W1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)14-2116-210-2
12:0018DM3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (W2)Paulides Joppe - Baetens Seppe (S4)21-1922-202-0
12:0019AF2van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (W3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)22-2014-2114-161-2
12:0020DF4Coolman Nina - Heyrman Laura (W4)Vandesteene Els - Longeval Axelle (S4)20-2211-210-2
12:4521CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W5)Colson Martijn - Deroey Dennis (S3)15-2113-210-2
12:4522BM3Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (W6)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (S2)21-1919-2115-112-1
12:4523CF4Schaekers Hanne - Penders Lotte (W7)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (S3)21-169-2112-151-2
12:4524BF4Daniëls Bente - Mees Lana (W8)Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (S2)10-2113-210-2
Plaats 9-11
13:3025M1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (A3)Paulides Joppe - Baetens Seppe (D3)26-2814-210-2
13:3026M3Verspecht Martijn - Willems Micha (B3)Ver Eecke Anshel - Degruyter Tim (C3)21-1515-2115-92-1
Plaats 9-11
13:3027F2Thys Hanne - Simons Lore (A3)Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (D3)21-1521-182-0
13:3028F4Baens Fleur - Troshina Olga (B3)Schaekers Hanne - Penders Lotte (C3)21-1118-217-151-2
Plaats 9-11
14:1529F1Vandesteene Els - Longeval Axelle (Lot)van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (Lot)23-2118-2111-151-2
14:1530M3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (Lot)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (Lot)18-2125-2312-151-2
14:1531M2Colson Martijn - Deroey Dennis (Lot)Witvrouwen Christophe - Darras Arne (Lot)21-1621-142-0
Kwart finales
14:1532F4Van Geertruyden Lien - Reul Océane (Lot)Coolman Nina - Heyrman Laura (Lot)21-1821-182-0
15:0033F1Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (Lot)Bex Annelore - Van Deun Jade (Lot)21-1521-182-0
15:0034M3Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (Lot)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (Lot)22-2421-1915-112-1
15:0035M2Koekelkoren Dries - van Walle Tom (Lot)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (Lot)21-1617-2111-151-2
Kwart finales
15:0036F4Van den vonder Lisa - Cools Sarah (Lot)Daniëls Bente - Mees Lana (Lot)21-1421-102-0
Halve finales
15:4537M1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (W30)Colson Martijn - Deroey Dennis (W31)13-2113-210-2
15:4538M3Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (W34)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (W35)17-2119-210-2
Halve finales
15:4539F2van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (W29)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (W32)18-2113-210-2
15:4540F4Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (W33)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W36)21-1815-2115-171-2
Finale Vrouwen
17:0041F1Van Geertruyden Lien - Reul Océane (W39)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W40)4-2117-210-2
Finale Mannen
18:0042M1Colson Martijn - Deroey Dennis (W37)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (W38)15-2121-1121-192-1

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Colson Martijn - Deroey Dennis 80
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles 72
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 64
Vandecaveye Lander - Maddens Lars 64
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 56
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 56
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 56
Witvrouwen Christophe - Darras Arne 56
Verspecht Martijn - Willems Micha 48
Paulides Joppe - Baetens Seppe 48
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 40
Ver Eecke Anshel - Degruyter Tim 40
Christiaens Jens - Coenen Jo 32
Peters Berre - Nuyttens Wout 32
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 32
Hendrikx Daan - Rousseaux Tomas 32
Van Acker Christophe - Gewehr Luca 32
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 28
De Beul Wannes - Vleugels Jef 28
Detandt Thibault - Van Hoeck Jan 28
Tielemans Milan - Ogink Chris 28
Perilleux Stoffel - Teuwen Charles 28
Deruyck Sander - Kermans Tim 28
Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam 28
van Hest Dries - Verplancke Tim 28
Somers Bjorn - Van Lommel Dries 28
Torfs Wesley - Zuffanti Giuseppe 28
Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper 16
Backaert Wim - Van Linden Dries 16
Proost Cedric - Fransen Sil 16
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 16
Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis 16
Vercauteren Kyan - De Gaspari Timo 16
Lantsoght Gorik - De Raedt Micaël 16
Derom Roel - Lambrechts Wouter 16
Hermans Simon - Haesen Liam 16
Casier Evert - Elleboudt Thibault 16
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 10
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 10
Vandecaveye Lander - Maddens Lars 10
Witvrouwen Christophe - Darras Arne 10
Ver Eecke Anshel - Degruyter Tim 10

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Van Geertruyden Lien - Reul Océane 72
Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel 64
van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies 64
Vandesteene Els - Longeval Axelle 56
Daniëls Bente - Mees Lana 56
Coolman Nina - Heyrman Laura 56
Bex Annelore - Van Deun Jade 56
Thys Hanne - Simons Lore 48
Schaekers Hanne - Penders Lotte 48
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 40
Baens Fleur - Troshina Olga 40
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 32
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure 32
Michiels Rebecca - Stelma Fiona 32
Kleinpeter Maya - Deckers Bente 32
Coopmans Anke - van Doren Emma 32
Cappan Hanne - maertens louka 32
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor 16
Devos Janne - Vandewiele Iris 16
De Wulf Nathalie - Poot Liesje 16
Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise 16
Mertens Netje - Stokbroekx Annelies 16
Dumont Emma - Piret Inès 16
Daniëls Bente - Mees Lana 10
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 10
van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies 10
Thys Hanne - Simons Lore 10
Schaekers Hanne - Penders Lotte 10
Baens Fleur - Troshina Olga 10

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Witvrouwen Christophe - Darras Arne
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Ver Eecke Anshel - Degruyter Tim
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles
Vandecaveye Lander - Maddens Lars
Verspecht Martijn - Willems Micha
Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Backaert Wim - Van Linden Dries
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Christiaens Jens - Coenen Jo
Colson Martijn - Deroey Dennis
Perilleux Stoffel - Teuwen Charles
Deruyck Sander - Kermans Tim
Proost Cedric - Fransen Sil
Peters Berre - Nuyttens Wout
Van Tigchelt Yorik - Hoeyberghs Sam
Detandt Thibault - Van Hoeck Jan
Vercauteren Kyan - De Gaspari Timo
Lantsoght Gorik - De Raedt Micaël
De Beul Wannes - Vleugels Jef
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Hendrikx Daan - Rousseaux Tomas
Derom Roel - Lambrechts Wouter
Van Acker Christophe - Gewehr Luca
Hermans Simon - Haesen Liam
Tielemans Milan - Ogink Chris
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis
Casier Evert - Elleboudt Thibault
van Hest Dries - Verplancke Tim
Somers Bjorn - Van Lommel Dries
Torfs Wesley - Zuffanti Giuseppe
Paulides Joppe - Baetens Seppe

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Vandesteene Els - Longeval Axelle
Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel
Baens Fleur - Troshina Olga
Daniëls Bente - Mees Lana
Van Geertruyden Lien - Reul Océane
van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Thys Hanne - Simons Lore
De Wulf Nathalie - Poot Liesje
Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise
Schaekers Hanne - Penders Lotte
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure
Bex Annelore - Van Deun Jade
Dumont Emma - Piret Inès
Kleinpeter Maya - Deckers Bente
Coopmans Anke - van Doren Emma
Mertens Netje - Stokbroekx Annelies
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Coolman Nina - Heyrman Laura
Michiels Rebecca - Stelma Fiona
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor
Devos Janne - Vandewiele Iris
Cappan Hanne - maertens louka