Geberit Beach Tour Gent


zondag 5 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis (S32)Van Daele Andy - Torfs Wesley (S23)21-1421-132-0
08:302FM2Vercauteren Roel - Haesen Liam (S33)Degruyter Tim - Stuer Lowie (S22)16-2119-210-2
08:303GM3Tielemans Milan - Lambrechts Wouter (S34)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S21)21-1816-217-151-2
08:304DF4Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S22)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S15)21-1921-172-0
09:155DM1Somers Bjorn - Lacour Jaan (S31)Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (S24)26-2416-2112-151-2
09:156HM2Casier Evert - Vandemoortel Mano (S35)Detandt Thibault - Van Hoeck Jan (S20)16-2116-210-2
09:157CM3De Raedt Micaël - Leyssens Lander (S30)Proost Cedric - Fransen Sil (S25)23-2121-132-0
09:158CF4Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise  (S21)Michiels Rebecca - Delanote Justine (S16)21-1916-2110-151-2
10:009EM1Van Daele Andy - Torfs Wesley (L1)Laenen Louis - Goset Thibault (S12)16-2113-210-2
10:0010FM2Vercauteren Roel - Haesen Liam (L2)Christiaens Jens - Coenen Jo (S13)13-2118-210-2
10:0011GM3Tielemans Milan - Lambrechts Wouter (L3)Peters Berre - Nuyttens Wout (S14)18-2115-210-2
10:0012DF4Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (L4)van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (S10)23-2121-162-0
10:4513DM1Somers Bjorn - Lacour Jaan (L5)Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (S11)14-219-210-2
10:4514HM2Casier Evert - Vandemoortel Mano (L6)Van Leemputten Arnor - van Hest Dries (S15)18-2121-1817-152-1
10:4515CM3Proost Cedric - Fransen Sil (L7)Ver Eecke Anshel - Pirali Yannick (S10)21-2310-210-2
10:4516CF4Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise  (L8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)21-197-219-151-2
11:3017EM1Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis (W1)Laenen Louis - Goset Thibault (S12)15-2115-210-2
11:3018FM2Degruyter Tim - Stuer Lowie (W2)Christiaens Jens - Coenen Jo (S13)21-1813-2115-82-1
11:3019GM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (W3)Peters Berre - Nuyttens Wout (S14)18-2117-210-2
11:3020DF4Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (W4)van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (S10)17-2111-210-2
12:1521DM1Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (W5)Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (S11)16-2114-210-2
12:1522HM2Detandt Thibault - Van Hoeck Jan (W6)Van Leemputten Arnor - van Hest Dries (S15)21-1714-2111-151-2
12:1523CM3De Raedt Micaël - Leyssens Lander (W7)Ver Eecke Anshel - Pirali Yannick (S10)5-2118-210-2
12:1524CF4Michiels Rebecca - Delanote Justine (W8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)15-2116-210-2
13:0025AM1Poot Tijs - Gewehr Luca (S28)Vandecappelle Michiel - Follet Arthur (S27)21-1421-142-0
13:0026JM2Van Hout Zeno - de Donder Dennis (S37)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S18)14-2112-210-2
13:0027#M3Laenen Louis - Goset Thibault (1 E)Degruyter Tim - Stuer Lowie (1 F)21-1821-2315-122-1
13:0028AF4De Wulf Nathalie - Poot Liesje (S19)van Doren Emma - vanderhoydonks jorina (S18)19-2121-1015-72-1
13:4529BM1De Beul Wannes - Vleugels Jef (S29)Hendrikx Daan - De Hert Jelle (S26)21-1221-112-0
13:4530IM2Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo (S36)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S19)18-2116-210-2
13:4531#F3Michiels Rebecca - Delanote Justine (2 C)van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (1 D)19-2118-210-2
13:4532#F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 C)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (2 D)13-2122-2015-92-1
14:3033#M1Peters Berre - Nuyttens Wout (1 G)Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (1 D)21-1921-142-0
14:3034#M2Detandt Thibault - Van Hoeck Jan (1 H)Ver Eecke Anshel - Pirali Yannick (1 C)16-2118-210-2
14:3035BF3Rampelberg Lina - Stelma Fiona (S20)Coopmans Anke - Stokbroekx Annelies (S17)21-1521-162-0
14:3036FF4Piret Inès - Neyt Paulien (S24)Thys Hanne - Simons Lore (S13)18-2121-175-151-2
15:1537AM1Vandecappelle Michiel - Follet Arthur (L25)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S8)9-2110-210-2
15:1538JM2Van Hout Zeno - de Donder Dennis (L26)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S17)13-2115-210-2
15:1539EF3Pass Hannelore - Kleinpeter Maya (S14)Schaekers Hanne - Penders Lotte (S23)21-1524-222-0
15:1540AF4van Doren Emma - vanderhoydonks jorina (L28)Coolman Nina - Heyrman Laura (S7)11-2117-210-2
16:0041BM1Hendrikx Daan - De Hert Jelle (L29)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)23-2121-172-0
16:0042IM2Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo (L30)Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan (S16)14-2113-210-2
16:0043BF3Coopmans Anke - Stokbroekx Annelies (L35)Baens Fleur - Wittock Birthe (S8)12-2121-1511-151-2
16:0044FF4Piret Inès - Neyt Paulien (L36)Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe (S12)14-2121-1815-132-1
16:4545AM1Poot Tijs - Gewehr Luca (W25)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S8)16-2113-210-2
16:4546JM2De Bock Bart - Van Acker Christophe (W26)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S17)19-2117-210-2
16:4547EF3Schaekers Hanne - Penders Lotte (L39)Dumont Emma - D\'Hondt Justine (S11)16-2121-1115-102-1
16:4548AF4De Wulf Nathalie - Poot Liesje (W28)Coolman Nina - Heyrman Laura (S7)17-2116-210-2
17:3049BM1De Beul Wannes - Vleugels Jef (W29)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)21-1421-132-0
17:3050IM2Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (W30)Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan (S16)16-2120-220-2
17:3051BF3Rampelberg Lina - Stelma Fiona (W35)Baens Fleur - Wittock Birthe (S8)14-2123-219-151-2
17:3052FF4Thys Hanne - Simons Lore (W36)Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe (S12)21-1621-122-0
18:1553#M1Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (1 A)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (1 J)21-1421-142-0
18:1554#M2De Beul Wannes - Vleugels Jef (1 B)Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan (1 I)14-2113-210-2
18:1555EF3Pass Hannelore - Kleinpeter Maya (W39)Dumont Emma - D\'Hondt Justine (S11)21-1115-2115-132-1
18:1556#F4De Wulf Nathalie - Poot Liesje (2 A)Thys Hanne - Simons Lore (1 F)10-2119-210-2
19:0057#F1Rampelberg Lina - Stelma Fiona (2 B)Pass Hannelore - Kleinpeter Maya (1 E)18-2116-210-2
19:0058#F3Baens Fleur - Wittock Birthe (1 B)Schaekers Hanne - Penders Lotte (2 E)21-1721-112-0
19:0059#F4Coolman Nina - Heyrman Laura (1 A)Piret Inès - Neyt Paulien (2 F)21-721-172-0

maandag 6 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:001AM1Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S8)Ver Eecke Anshel - Pirali Yannick (S9)21-1717-2115-102-1
09:002DM3Verspecht Martijn - Willems Micha (S5)Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan (S12)21-1621-172-0
09:003AF2Baens Fleur - Wittock Birthe (S8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)21-2321-1818-162-1
09:004DF4Mees Lana - maertens louka (S5)Pass Hannelore - Kleinpeter Maya (S12)17-2121-1716-142-1
09:455CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S6)Peters Berre - Nuyttens Wout (S11)21-1522-202-0
09:456BM3Paulides Joppe - Urnaut Aljosa (S7)Laenen Louis - Goset Thibault (S10)21-021-02-0
09:457CF2Bex Annelore - Van Deun Jade (S6)Thys Hanne - Simons Lore (S11)16-2125-2315-112-1
09:458BF4Coolman Nina - Heyrman Laura (S7)van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (S10)18-2113-210-2
10:309AM1Ver Eecke Anshel - Pirali Yannick (L1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)12-2112-210-2
10:3010DM3Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan (L2)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S4)25-2716-210-2
10:3011AF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (L3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)13-215-210-2
10:3012DF4Pass Hannelore - Kleinpeter Maya (L4)Vandesteene Els - Longeval Axelle (S4)13-2116-210-2
11:1513CM1Peters Berre - Nuyttens Wout (L5)Colson Martijn - Deroey Dennis (S3)21-2321-1317-191-2
11:1514BM3Laenen Louis - Goset Thibault (L6)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (S2)0-210-210-2
11:1515CF2Thys Hanne - Simons Lore (L7)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (S3)16-2118-210-2
11:1516BF4Coolman Nina - Heyrman Laura (L8)Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (S2)21-1321-152-0
12:0017AM1Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (W1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)21-1714-2110-151-2
12:0018DM3Verspecht Martijn - Willems Micha (W2)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S4)19-2117-210-2
12:0019AF2Baens Fleur - Wittock Birthe (W3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)0-210-210-2
12:0020DF4Mees Lana - maertens louka (W4)Vandesteene Els - Longeval Axelle (S4)21-1917-218-151-2
12:4521CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W5)Colson Martijn - Deroey Dennis (S3)14-2117-210-2
12:4522BM3Paulides Joppe - Urnaut Aljosa (W6)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (S2)10-2114-210-2
12:4523CF2Bex Annelore - Van Deun Jade (W7)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (S3)19-2112-210-2
12:4524BF4van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (W8)Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (S2)18-2113-210-2
Plaats 9-11
13:3025M3Ver Eecke Anshel - Pirali Yannick (A3)Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan (D3)16-2121-179-151-2
13:3026M1Laenen Louis - Goset Thibault (B3)Peters Berre - Nuyttens Wout (C3)0-210-210-2
Plaats 9-11
13:3027F2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (A3)Pass Hannelore - Kleinpeter Maya (D3)21-1824-2615-171-2
13:3028F4Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (B3)Thys Hanne - Simons Lore (C3)12-2121-1215-82-1
Kwartfinale
14:1529F1Vandesteene Els - Longeval Axelle (Lot)Bex Annelore - Van Deun Jade (Lot)14-2117-210-2
14:1530M3Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (Lot)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (Lot)21-1821-172-0
14:1531M2Koekelkoren Dries - van Walle Tom (Lot)Paulides Joppe - Urnaut Aljosa (Lot)21-1121-182-0
14:1532F4Van den vonder Lisa - Cools Sarah (Lot)van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (Lot)21-1221-192-0
15:0033F4Van Geertruyden Lien - Reul Océane (Lot)Baens Fleur - Wittock Birthe (Lot)21-021-02-0
15:0034M3Colson Martijn - Deroey Dennis (Lot)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (Lot)21-1921-182-0
15:0035M2Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (Lot)Verspecht Martijn - Willems Micha (Lot)21-1721-182-0
15:0036F1Coolman Nina - Heyrman Laura (Lot)Mees Lana - maertens louka (Lot)21-1515-2115-92-1
Halve finales
15:4537M1Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (W30)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W31)18-2114-210-2
15:4538M3Colson Martijn - Deroey Dennis (W34)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (W35)20-2221-1912-151-2
Halve finales
15:4539F2Bex Annelore - Van Deun Jade (W29)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W32)14-2112-210-2
15:4540F4Van Geertruyden Lien - Reul Océane (W33)Coolman Nina - Heyrman Laura (W36)18-2121-189-151-2
Finale Vrouwen
17:0041F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W39)Coolman Nina - Heyrman Laura (W40)21-1121-172-0
Finale Mannen
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W37)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (W38)13-2121-1515-122-1

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 80
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles 72
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 64
Colson Martijn - Deroey Dennis 64
Verspecht Martijn - Willems Micha 56
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 56
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 56
Paulides Joppe - Urnaut Aljosa 56
Peters Berre - Nuyttens Wout 48
Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan 48
Laenen Louis - Goset Thibault 40
Ver Eecke Anshel - Pirali Yannick 40
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 32
Vandecaveye Lander - Maddens Lars 32
De Beul Wannes - Vleugels Jef 32
Detandt Thibault - Van Hoeck Jan 32
Degruyter Tim - Stuer Lowie 32
De Raedt Micaël - Leyssens Lander 28
Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper 28
Christiaens Jens - Coenen Jo 28
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 28
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 28
Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis 28
De Bock Bart - Van Acker Christophe 28
Poot Tijs - Gewehr Luca 28
Hendrikx Daan - De Hert Jelle 28
Van Leemputten Arnor - van Hest Dries 28
Van Daele Andy - Torfs Wesley 16
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 16
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur 16
Proost Cedric - Fransen Sil 16
Somers Bjorn - Lacour Jaan 16
Van Hout Zeno - de Donder Dennis 16
Casier Evert - Vandemoortel Mano 16
Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo 16
Tielemans Milan - Lambrechts Wouter 16
Vercauteren Roel - Haesen Liam 16
Laenen Louis - Goset Thibault 10
Peters Berre - Nuyttens Wout 10
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 10
Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan 10
Ver Eecke Anshel - Pirali Yannick 10

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Coolman Nina - Heyrman Laura 72
Van Geertruyden Lien - Reul Océane 64
Bex Annelore - Van Deun Jade 64
Vandesteene Els - Longeval Axelle 56
Baens Fleur - Wittock Birthe 56
van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies 56
Mees Lana - maertens louka 56
Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel 48
Pass Hannelore - Kleinpeter Maya 48
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 40
Thys Hanne - Simons Lore 40
De Wulf Nathalie - Poot Liesje 32
Rampelberg Lina - Stelma Fiona 32
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe 32
Piret Inès - Neyt Paulien 32
Schaekers Hanne - Penders Lotte 32
Michiels Rebecca - Delanote Justine 32
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 16
Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise 16
Dumont Emma - D\'Hondt Justine 16
van Doren Emma - vanderhoydonks jorina 16
Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe 16
Coopmans Anke - Stokbroekx Annelies 16
Baens Fleur - Wittock Birthe 10
van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies 10
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 10
Coolman Nina - Heyrman Laura 10
Thys Hanne - Simons Lore 10
Pass Hannelore - Kleinpeter Maya 10

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Ver Eecke Anshel - Pirali Yannick
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles
Vandecaveye Lander - Maddens Lars
Vercauteren Roel - Haesen Liam
Verspecht Martijn - Willems Micha
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur
Peters Berre - Nuyttens Wout
Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper
Paulides Joppe - Urnaut Aljosa
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
De Beul Wannes - Vleugels Jef
Degruyter Tim - Stuer Lowie
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Christiaens Jens - Coenen Jo
Colson Martijn - Deroey Dennis
Tielemans Milan - Lambrechts Wouter
Laenen Louis - Goset Thibault
De Bock Bart - Van Acker Christophe
Casier Evert - Vandemoortel Mano
Proost Cedric - Fransen Sil
Poot Tijs - Gewehr Luca
Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan
Hendrikx Daan - De Hert Jelle
Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo
Van Hout Zeno - de Donder Dennis
De Raedt Micaël - Leyssens Lander
Somers Bjorn - Lacour Jaan
Van Leemputten Arnor - van Hest Dries
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Detandt Thibault - Van Hoeck Jan
Van Daele Andy - Torfs Wesley
Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Vandesteene Els - Longeval Axelle
Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel
Baens Fleur - Wittock Birthe
Van Geertruyden Lien - Reul Océane
van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
De Wulf Nathalie - Poot Liesje
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe
Piret Inès - Neyt Paulien
Pass Hannelore - Kleinpeter Maya
Bex Annelore - Van Deun Jade
Dumont Emma - D\'Hondt Justine
Coolman Nina - Heyrman Laura
Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise
Thys Hanne - Simons Lore
Rampelberg Lina - Stelma Fiona
Schaekers Hanne - Penders Lotte
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
van Doren Emma - vanderhoydonks jorina
Michiels Rebecca - Delanote Justine
Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe
Coopmans Anke - Stokbroekx Annelies
Mees Lana - maertens louka