Geberit Beach Tour Kortrijk


zaterdag 28 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Hendrikx Daan - De Gaspari Timo (S32)Degruyter Tim - Stuer Lowie (S23)14-2117-210-2
08:302FM2Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis (S33)Humblet Alexy - Vercauteren Kyan (S22)13-2113-210-2
08:303GM3Vercauteren Roel - Van Lommel Dries (S34)Van Langendonck Joppe - De Hert Jelle (S21)13-2111-210-2
08:304DF4Michiels Rebecca - Stelma Fiona (S22)Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (S15)16-2112-210-2
09:155DM1Vleugels Jef - De Leeuw Yarno (S31)Van Daele Andy - Torfs Wesley (S24)18-2114-210-2
09:156HM2Tielemans Milan - Lambrechts Wouter (S35)van Hest Dries - Van Hoeck Jan (S20)21-1920-2218-162-1
09:157CM3Lantsoght Gorik - Leyssens Lander (S30)Proost Cedric - Fransen Sil (S25)21-1621-122-0
09:158CF4Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise  (S21)Schaekers Hanne - Schildermans Elise (S16)21-1821-142-0
10:009EM1Hendrikx Daan - De Gaspari Timo (L1)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S12)16-2114-210-2
10:0010FM2Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis (L2)Christiaens Jens - Coenen Jo (S13)11-2115-210-2
10:0011GM3Vercauteren Roel - Van Lommel Dries (L3)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S14)16-2115-210-2
10:0012DF4Michiels Rebecca - Stelma Fiona (L4)van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (S10)15-2115-210-2
10:4513DM1Vleugels Jef - De Leeuw Yarno (L5)Maddens Lars - Van de Wielle Tim (S11)8-215-210-2
10:4514HM2van Hest Dries - Van Hoeck Jan (L6)Laenen Louis - Detandt Thibault (S15)16-2119-210-2
10:4515CM3Proost Cedric - Fransen Sil (L7)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S10)10-2112-210-2
10:4516CF4Schaekers Hanne - Schildermans Elise (L8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)21-1221-192-0
11:3017EM1Degruyter Tim - Stuer Lowie (W1)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S12)20-2212-210-2
11:3018FM2Humblet Alexy - Vercauteren Kyan (W2)Christiaens Jens - Coenen Jo (S13)21-1521-162-0
11:3019GM3Van Langendonck Joppe - De Hert Jelle (W3)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S14)21-1621-162-0
11:3020DF4Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (W4)van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (S10)16-2112-210-2
12:1521DM1Van Daele Andy - Torfs Wesley (W5)Maddens Lars - Van de Wielle Tim (S11)19-2114-210-2
12:1522HM2Tielemans Milan - Lambrechts Wouter (W6)Laenen Louis - Detandt Thibault (S15)21-1818-219-151-2
12:1523CM3Lantsoght Gorik - Leyssens Lander (W7)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S10)13-214-210-2
12:1524CF4Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise  (W8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)14-2119-210-2
13:0025AM1Vandecappelle Michiel - Follet Arthur (S28)Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (S27)16-2112-210-2
13:0026JM2Casier Evert - Vandemoortel Mano (S37)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S18)11-2113-210-2
13:0027#M3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (1 E)Humblet Alexy - Vercauteren Kyan (1 F)21-1721-172-0
13:0028AF4Piret Inès - Devos Janne (S19)Mertens Netje - Stokbroekx Annelies (S18)21-1621-142-0
13:4529BM1Lacour Jaan - Mannaert Quinten (S29)Van der Aa Yorven - De Bruyn Sietse (S26)18-2115-210-2
13:4530IM2Kermans Tim - Lupi Patrizio (S36)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S19)13-2119-210-2
13:4531#F3Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise  (2 C)van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (1 D)21-1512-2110-151-2
13:4532#F4Schaekers Hanne - Schildermans Elise (1 C)Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (2 D)21-1521-192-0
14:3033#M1Van Langendonck Joppe - De Hert Jelle (1 G)Maddens Lars - Van de Wielle Tim (1 D)16-2114-210-2
14:3034#M2Laenen Louis - Detandt Thibault (1 H)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 C)21-1619-2115-112-1
14:3035BF3Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S20)Barrezeele Lara - van Doren Emma (S17)21-1017-2115-52-1
14:3036FF4Fransen Ine - Fransen Britt (S24)D\'Hondt Justine - Piatkowska Ewa (S13)13-2121-116-151-2
15:1537AM1Vandecappelle Michiel - Follet Arthur (L25)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S8)12-2119-210-2
15:1538JM2Casier Evert - Vandemoortel Mano (L26)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S17)17-2128-2613-151-2
15:1539EF3Thys Hanne - Simons Lore (S14)Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S23)21-1719-2116-142-1
15:1540AF4Mertens Netje - Stokbroekx Annelies (L28)Bex Annelore - Pass Hannelore (S7)15-2114-210-2
16:0041BM1Lacour Jaan - Mannaert Quinten (L29)Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (S9)19-2112-210-2
16:0042IM2Kermans Tim - Lupi Patrizio (L30)Peters Berre - Nuyttens Wout (S16)13-2110-210-2
16:0043BF3Barrezeele Lara - van Doren Emma (L35)Coens Youna - Dumont Emma (S8)17-2115-210-2
16:0044FF4Fransen Ine - Fransen Britt (L36)Van Deun Jade - Kleinpeter Maya (S12)9-2121-137-151-2
16:4545AM1Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (W25)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S8)9-2113-210-2
16:4546JM2Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (W26)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S17)21-1019-2113-151-2
16:4547EF3Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (L39)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S11)19-2115-210-2
16:4548AF4Piret Inès - Devos Janne (W28)Bex Annelore - Pass Hannelore (S7)13-2115-210-2
17:3049BM1Van der Aa Yorven - De Bruyn Sietse (W29)Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (S9)15-217-210-2
17:3050IM1Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (W30)Peters Berre - Nuyttens Wout (S16)9-2113-210-2
17:3051BF3Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (W35)Coens Youna - Dumont Emma (S8)14-2111-210-2
17:3052FF4D\'Hondt Justine - Piatkowska Ewa (W36)Van Deun Jade - Kleinpeter Maya (S12)21-1521-172-0
18:1553#M1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (1 A)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (1 J)21-1618-2115-72-1
18:1554#M2Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (1 B)Peters Berre - Nuyttens Wout (1 I)21-1518-2115-82-1
18:1555EF3Thys Hanne - Simons Lore (W39)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S11)21-1621-172-0
18:1556#F4Piret Inès - Devos Janne (2 A)D\'Hondt Justine - Piatkowska Ewa (1 F)21-1921-162-0
19:0057#F4Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (2 B)Thys Hanne - Simons Lore (1 E)11-2121-1613-151-2
19:0058#F3Coens Youna - Dumont Emma (1 B)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (2 E)24-2214-2113-151-2
19:0059#F4Bex Annelore - Pass Hannelore (1 A)Van Deun Jade - Kleinpeter Maya (2 F)21-1821-92-0

zondag 29 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:001AM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S8)Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (S9)21-1818-2115-132-1
09:002DM3Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S5)Laenen Louis - Detandt Thibault (S12)21-1921-122-0
09:003AF2van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (S8)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S9)21-1218-2115-112-1
09:004DF4Daniëls Bente - Mees Lana (S5)Piret Inès - Devos Janne (S12)17-2123-2112-151-2
09:455CM1Verspecht Martijn - Willems Micha (S6)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S11)21-1921-152-0
09:456BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S7)Maddens Lars - Van de Wielle Tim (S10)21-1521-152-0
09:457CF2Baens Fleur - Wittock Birthe (S6)Schaekers Hanne - Schildermans Elise (S11)21-1516-218-151-2
09:458BF4Bex Annelore - Pass Hannelore (S7)Thys Hanne - Simons Lore (S10)21-1521-132-0
10:309AM1Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (L1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)8-215-210-2
10:3010DM3Laenen Louis - Detandt Thibault (L2)Paulides Joppe - Baetens Seppe (S4)20-2213-210-2
10:3011AF2Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (L3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)11-2115-210-2
10:3012DF4Daniëls Bente - Mees Lana (L4)Vandesteene Els - Longeval Axelle (S4)12-2121-1311-151-2
11:1513CM1Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (L5)Colson Martijn - Deroey Dennis (S3)21-1918-2112-151-2
11:1514BM3Maddens Lars - Van de Wielle Tim (L6)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (S2)11-2115-210-2
11:1515CF2Baens Fleur - Wittock Birthe (L7)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (S3)19-2114-210-2
11:1516BF4Thys Hanne - Simons Lore (L8)Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (S2)15-2119-210-2
12:0017AM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)21-1821-182-0
12:0018DM3Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (W2)Paulides Joppe - Baetens Seppe (S4)21-1722-202-0
12:0019AF2van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (W3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)9-2113-210-2
12:0020DF4Piret Inès - Devos Janne (W4)Vandesteene Els - Longeval Axelle (S4)16-2118-210-2
12:4521CM1Verspecht Martijn - Willems Micha (W5)Colson Martijn - Deroey Dennis (S3)21-2321-230-2
12:4522BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W6)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (S2)17-2113-210-2
12:4523CF2Schaekers Hanne - Schildermans Elise (W7)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (S3)15-2115-210-2
12:4524BF4Bex Annelore - Pass Hannelore (W8)Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (S2)16-2117-210-2
Plaats 9-11
13:3025M1Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (A3)Laenen Louis - Detandt Thibault (D3)0-210-210-2
13:3026M3Maddens Lars - Van de Wielle Tim (B3)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (C3)21-1711-217-151-2
13:3027F2Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (A3)Daniëls Bente - Mees Lana (D3)21-1321-192-0
13:3028F4Thys Hanne - Simons Lore (B3)Baens Fleur - Wittock Birthe (C3)18-2121-1615-102-1
Kwart finales
14:1529F2Van den vonder Lisa - Cools Sarah (Lot)Piret Inès - Devos Janne (Lot)21-1721-72-0
14:1530M3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (Lot)Paulides Joppe - Baetens Seppe (Lot)21-1616-2113-151-2
14:1531M1Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (Lot)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (Lot)21-1412-2111-151-2
Kwart finales
14:1532F4Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (Lot)van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies (Lot)21-1821-182-0
15:0033F2Van Geertruyden Lien - Reul Océane (Lot)Bex Annelore - Pass Hannelore (Lot)21-1921-142-0
15:0034M3Colson Martijn - Deroey Dennis (Lot)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (Lot)21-1321-152-0
15:0035M1Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (Lot)Verspecht Martijn - Willems Micha (Lot)21-1813-2115-102-1
Kwart finales
15:0036F4Vandesteene Els - Longeval Axelle (Lot)Schaekers Hanne - Schildermans Elise (Lot)21-721-152-0
Halve finales
15:4537M1Paulides Joppe - Baetens Seppe (W30)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W31)16-2122-240-2
15:4538M3Colson Martijn - Deroey Dennis (W34)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (W35)21-1419-2115-102-1
Halve finales
15:4539F2Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W29)Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (W32)21-1521-142-0
15:4540F4Van Geertruyden Lien - Reul Océane (W33)Vandesteene Els - Longeval Axelle (W36)21-1517-2115-112-1
Finale Vrouwen
17:0041F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W39)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (W40)21-1221-162-0
Finale Mannen
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W37)Colson Martijn - Deroey Dennis (W38)21-1821-152-0

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 80
Colson Martijn - Deroey Dennis 72
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 64
Paulides Joppe - Baetens Seppe 64
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 56
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles 56
Verspecht Martijn - Willems Micha 56
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 56
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 48
Laenen Louis - Detandt Thibault 48
Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim 40
Maddens Lars - Van de Wielle Tim 40
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 32
Peters Berre - Nuyttens Wout 32
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 32
Van Langendonck Joppe - De Hert Jelle 32
Humblet Alexy - Vercauteren Kyan 32
Van Daele Andy - Torfs Wesley 28
Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper 28
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 28
Christiaens Jens - Coenen Jo 28
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 28
Degruyter Tim - Stuer Lowie 28
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 28
Tielemans Milan - Lambrechts Wouter 28
Lantsoght Gorik - Leyssens Lander 28
Van der Aa Yorven - De Bruyn Sietse 28
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur 16
Vercauteren Roel - Van Lommel Dries 16
Proost Cedric - Fransen Sil 16
Kermans Tim - Lupi Patrizio 16
Vleugels Jef - De Leeuw Yarno 16
Hendrikx Daan - De Gaspari Timo 16
Casier Evert - Vandemoortel Mano 16
van Hest Dries - Van Hoeck Jan 16
Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis 16
Lacour Jaan - Mannaert Quinten 16
Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim 10
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 10
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 10
Laenen Louis - Detandt Thibault 10
Maddens Lars - Van de Wielle Tim 10

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Van Geertruyden Lien - Reul Océane 72
Vandesteene Els - Longeval Axelle 64
Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel 64
Bex Annelore - Pass Hannelore 56
Schaekers Hanne - Schildermans Elise 56
van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies 56
Piret Inès - Devos Janne 56
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe 48
Thys Hanne - Simons Lore 48
Baens Fleur - Wittock Birthe 40
Daniëls Bente - Mees Lana 40
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 32
Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise 32
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure 32
Coens Youna - Dumont Emma 32
Van Deun Jade - Kleinpeter Maya 32
D\'Hondt Justine - Piatkowska Ewa 32
Fransen Ine - Fransen Britt 16
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor 16
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 16
Mertens Netje - Stokbroekx Annelies 16
Barrezeele Lara - van Doren Emma 16
Michiels Rebecca - Stelma Fiona 16
Bex Annelore - Pass Hannelore 10
Schaekers Hanne - Schildermans Elise 10
van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies 10
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe 10
Thys Hanne - Simons Lore 10
Piret Inès - Devos Janne 10

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper
Peters Berre - Nuyttens Wout
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles
Maddens Lars - Van de Wielle Tim
Vercauteren Roel - Van Lommel Dries
Verspecht Martijn - Willems Micha
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Kermans Tim - Lupi Patrizio
Proost Cedric - Fransen Sil
Laenen Louis - Detandt Thibault
Degruyter Tim - Stuer Lowie
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Vleugels Jef - De Leeuw Yarno
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Van Langendonck Joppe - De Hert Jelle
Humblet Alexy - Vercauteren Kyan
Christiaens Jens - Coenen Jo
Casier Evert - Vandemoortel Mano
Colson Martijn - Deroey Dennis
van Hest Dries - Van Hoeck Jan
Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis
Lacour Jaan - Mannaert Quinten
Van Daele Andy - Torfs Wesley
Hendrikx Daan - De Gaspari Timo
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Tielemans Milan - Lambrechts Wouter
Lantsoght Gorik - Leyssens Lander
Van der Aa Yorven - De Bruyn Sietse
Paulides Joppe - Baetens Seppe

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Vandesteene Els - Longeval Axelle
Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel
Baens Fleur - Wittock Birthe
Daniëls Bente - Mees Lana
D\'Hondt Justine - Piatkowska Ewa
Van Geertruyden Lien - Reul Océane
van Grinsven Leen - Vandenabeele Annelies
Fransen Ine - Fransen Britt
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe
Thys Hanne - Simons Lore
Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise
Schaekers Hanne - Schildermans Elise
Bex Annelore - Pass Hannelore
Coens Youna - Dumont Emma
Van Deun Jade - Kleinpeter Maya
Piret Inès - Devos Janne
Barrezeele Lara - van Doren Emma
Mertens Netje - Stokbroekx Annelies
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure
Michiels Rebecca - Stelma Fiona
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor