Geberit Beach Tour Hechtel- Eksel


zaterdag 14 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii (S32)De Raedt Micaël - Leyssens Lander (S23)21-1321-182-0
08:302FM2Backaert Wim - Van Linden Dries (S33)Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (S22)17-2119-210-2
08:303GM3Van der Aa Yorven - Coeck Dennis (S34)Humblet Alexy - Hendrikx Daan (S21)9-219-210-2
08:304DF4De Wulf Nathalie - Poot Liesje (S22)Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (S15)21-188-2115-82-1
09:155DM1Lupi Patrizio - Zuffanti Giuseppe (S31)Teuwen Charles - Segers Han (S24)22-2018-2115-122-1
09:156HM2Gewehr Luca - carels lino (S35)Detandt Thibault - Van Hoeck Jan (S20)21-1813-2118-162-1
09:157CM3Neyens Thomas - Neyens Michiel (S30)Vercauteren Roel - Van Lommel Dries (S25)16-2112-210-2
09:158CF4Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S21)Dumont Emma - Piret Inès (S16)15-2121-1418-201-2
10:009EM1De Raedt Micaël - Leyssens Lander (L1)Laenen Louis - Goset Thibault (S12)11-2119-210-2
10:0010FM2Backaert Wim - Van Linden Dries (L2)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S13)14-2121-1915-102-1
10:0011GM3Van der Aa Yorven - Coeck Dennis (L3)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S14)11-2117-210-2
10:0012DF4Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure (L4)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S10)18-2117-210-2
10:4513DM1Teuwen Charles - Segers Han (L5)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S11)7-2116-210-2
10:4514HM2Detandt Thibault - Van Hoeck Jan (L6)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S15)21-1324-222-0
10:4515CM3Neyens Thomas - Neyens Michiel (L7)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S10)10-2112-210-2
10:4516CF4Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (L8)Coens Youna - Bex Annelore (S9)9-2118-210-2
11:3017EM1Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii (W1)Laenen Louis - Goset Thibault (S12)17-2112-210-2
11:3018FM2Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (W2)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S13)17-2122-209-151-2
11:3019GM3Humblet Alexy - Hendrikx Daan (W3)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S14)23-2115-2113-151-2
11:3020DF4De Wulf Nathalie - Poot Liesje (W4)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S10)16-2119-210-2
12:1521DM1Lupi Patrizio - Zuffanti Giuseppe (W5)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S11)8-2115-210-2
12:1522HM2Gewehr Luca - carels lino (W6)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S15)21-1721-132-0
12:1523CM3Vercauteren Roel - Van Lommel Dries (W7)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S10)7-217-210-2
12:1524CF4Dumont Emma - Piret Inès (W8)Coens Youna - Bex Annelore (S9)14-2114-210-2
13:0025AM1Mannaert Quinten - Brems Kobe  (S28)Florent Collignon - Maquet Thomas (S27)21-1317-2115-112-1
13:0026JM2Chauveheid Maxime - klinkenberg kevin (S37)Christiaens Jens - Amelinckx Iggy (S18)19-2121-1516-181-2
13:0027#M3Laenen Louis - Goset Thibault (1 E)Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (1 F)21-1721-152-0
13:0028AF4Delanote Justine - D\'Hondt Justine (S19)Michiels Rebecca - Van Belle Amber (S18)21-1521-102-0
13:4529BM1Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (S29)De Bie Dries - Perilleux Stoffel  (S26)15-2113-210-2
13:4530IM2Scheerlinck Wout - Debaus Michiel (S36)Duwaerts Ruben - Hoeyberghs Sam (S19)15-2112-210-2
13:4531#F3Dumont Emma - Piret Inès (2 C)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 D)22-2019-215-151-2
13:4532#F4Coens Youna - Bex Annelore (1 C)De Wulf Nathalie - Poot Liesje (2 D)21-1421-112-0
14:3033#M1Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (1 G)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (1 D)24-2222-249-151-2
14:3034#M2Gewehr Luca - carels lino (1 H)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (1 C)13-2113-210-2
14:3035BF3Mentens Jella - Gielkens Lore (S20)Mertens Netje - Stokbroekx Annelies (S17)18-2121-117-151-2
14:3036FF4Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S24)Ceustermans Marthe - maertens louka (S13)9-2114-210-2
15:1537AM1Florent Collignon - Maquet Thomas (L25)Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (S8)11-215-210-2
15:1538JM2Chauveheid Maxime - klinkenberg kevin (L26)van Hest Dries - Cornelis Wannes (S17)17-2121-1615-102-1
15:1539EF3van Doren Emma - van Doren Ilya (S14)Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise  (S23)21-1321-112-0
15:1540AF4Michiels Rebecca - Van Belle Amber (L28)Vandesteene Els - Longeval Axelle (S7)14-2112-210-2
16:0041BM1Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (L29)Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (S9)20-2214-210-2
16:0042IM2Scheerlinck Wout - Debaus Michiel (L30)Peters Berre - Nuyttens Wout (S16)15-2115-210-2
16:0043BF3Mentens Jella - Gielkens Lore (L35)Baens Fleur - Wittock Birthe (S8)18-2115-210-2
16:0044FF4Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (L36)van Grinsven Leen - Vervekken Aline (S12)21-1418-219-151-2
16:4545AM1Mannaert Quinten - Brems Kobe  (W25)Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (S8)14-2116-210-2
16:4546JM2Christiaens Jens - Amelinckx Iggy (W26)van Hest Dries - Cornelis Wannes (S17)15-2121-815-92-1
16:4547EF3Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise  (L39)Thys Hanne - Thielemans Britt (S11)13-2113-210-2
16:4548AF4Delanote Justine - D\'Hondt Justine (W28)Vandesteene Els - Longeval Axelle (S7)21-1919-219-151-2
17:3049BM1De Bie Dries - Perilleux Stoffel  (W29)Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (S9)14-2122-240-2
17:3050IM2Duwaerts Ruben - Hoeyberghs Sam (W30)Peters Berre - Nuyttens Wout (S16)14-2114-210-2
17:3051BF3Mertens Netje - Stokbroekx Annelies (W35)Baens Fleur - Wittock Birthe (S8)16-2112-210-2
17:3052FF4Ceustermans Marthe - maertens louka (W36)van Grinsven Leen - Vervekken Aline (S12)16-2121-1717-152-1
18:1553#M1Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (1 A)Christiaens Jens - Amelinckx Iggy (1 J)21-1921-152-0
18:1554#M2Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (1 B)Peters Berre - Nuyttens Wout (1 I)21-1319-218-151-2
18:1555EF3van Doren Emma - van Doren Ilya (W39)Thys Hanne - Thielemans Britt (S11)19-2115-210-2
18:1556#F4Delanote Justine - D\'Hondt Justine (2 A)Ceustermans Marthe - maertens louka (1 F)15-2122-2015-132-1
19:0057#F1Mertens Netje - Stokbroekx Annelies (2 B)Thys Hanne - Thielemans Britt (1 E)16-2110-210-2
19:0058#F3Baens Fleur - Wittock Birthe (1 B)van Doren Emma - van Doren Ilya (2 E)17-2121-1310-151-2
19:0059#F4Vandesteene Els - Longeval Axelle (1 A)van Grinsven Leen - Vervekken Aline (2 F)21-021-02-0

zondag 15 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:001AM1Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (S8)Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (S9)21-1613-218-151-2
09:002DM3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S5)Peters Berre - Nuyttens Wout (S12)21-1920-2214-161-2
09:003AF2Coens Youna - Bex Annelore (S8)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S9)21-1319-2115-132-1
09:004DF4Pass Hannelore - Van Deun Jade (S5)Delanote Justine - D\'Hondt Justine (S12)19-2121-1421-192-1
09:455CM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S6)Laenen Louis - Goset Thibault (S11)16-2115-210-2
09:456BM3Deroey Dennis - Urnaut Aljosa (S7)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S10)20-2218-210-2
09:457CF2Coolman Nina - Heyrman Laura (S6)van Doren Emma - van Doren Ilya (S11)21-921-152-0
09:458BF4Vandesteene Els - Longeval Axelle (S7)Thys Hanne - Thielemans Britt (S10)21-1521-142-0
10:309AM1Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (L1)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (S1)17-2118-210-2
10:3010DM3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (L2)Verspecht Martijn - Willems Micha (S4)13-2125-2310-151-2
10:3011AF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (L3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)13-2112-210-2
10:3012DF4Delanote Justine - D\'Hondt Justine (L4)Daniëls Bente - Mees Lana (S4)16-2115-210-2
11:1513CM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (L5)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S3)10-2114-210-2
11:1514BM3Deroey Dennis - Urnaut Aljosa (L6)Degruyter Tim - Douwen Bob (S2)24-2618-210-2
11:1515CF2van Doren Emma - van Doren Ilya (L7)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (S3)15-2115-210-2
11:1516BF4Thys Hanne - Thielemans Britt (L8)Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (S2)22-2421-176-151-2
12:0017AM1Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (W1)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (S1)21-1815-2112-151-2
12:0018DM3Peters Berre - Nuyttens Wout (W2)Verspecht Martijn - Willems Micha (S4)14-2120-220-2
12:0019AF2Coens Youna - Bex Annelore (W3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)12-2115-210-2
12:0020DF4Pass Hannelore - Van Deun Jade (W4)Daniëls Bente - Mees Lana (S4)20-2221-1713-151-2
12:4521CM1Laenen Louis - Goset Thibault (W5)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S3)20-2217-210-2
12:4522BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W6)Degruyter Tim - Douwen Bob (S2)21-1917-2115-102-1
12:4523CF2Coolman Nina - Heyrman Laura (W7)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (S3)18-218-210-2
12:4524BF4Vandesteene Els - Longeval Axelle (W8)Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (S2)21-1821-2310-151-2
Plaats 9-11
13:3025M1Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (A3)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (D3)21-1524-222-0
13:3026M3Deroey Dennis - Urnaut Aljosa (B3)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (C3)21-1121-182-0
13:3027F2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (A3)Delanote Justine - D\'Hondt Justine (D3)0-210-210-2
13:3028F4Thys Hanne - Thielemans Britt (B3)van Doren Emma - van Doren Ilya (C3)21-1416-2118-201-2
14:1529F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (Lot)Pass Hannelore - Van Deun Jade (Lot)21-1421-82-0
14:1530M3Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (Lot)Peters Berre - Nuyttens Wout (Lot)19-2121-1015-112-1
14:1531M2Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (Lot)Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (Lot)21-1516-2115-122-1
14:1532F4Van Geertruyden Lien - Reul Océane (Lot)Coens Youna - Bex Annelore (Lot)19-2122-2015-102-1
Plaats 9-11
15:0033F1Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (Lot)Coolman Nina - Heyrman Laura (Lot)19-2121-915-92-1
15:0034M3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (Lot)Laenen Louis - Goset Thibault (Lot)22-2021-162-0
15:0035M2Verspecht Martijn - Willems Micha (Lot)Degruyter Tim - Douwen Bob (Lot)21-1719-2115-122-1
15:0036F4Daniëls Bente - Mees Lana (Lot)Vandesteene Els - Longeval Axelle (Lot)14-2110-210-2
Halve finales
15:4537M1Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (W30)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (W31)21-1617-2115-122-1
15:4538M3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W34)Verspecht Martijn - Willems Micha (W35)21-1821-172-0
15:4539F2Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W29)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (W32)18-2121-1321-192-1
15:4540F4Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel (W33)Vandesteene Els - Longeval Axelle (W36)21-1817-2111-151-2
17:0041F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W39)Vandesteene Els - Longeval Axelle (W40)21-1621-122-0
18:0042M1Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (W37)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W38)21-1621-142-0

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Vandesteene Els - Longeval Axelle 72
Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel 64
Van Geertruyden Lien - Reul Océane 64
Daniëls Bente - Mees Lana 56
Pass Hannelore - Van Deun Jade 56
Coens Youna - Bex Annelore 56
Coolman Nina - Heyrman Laura 56
van Doren Emma - van Doren Ilya 48
Delanote Justine - D\'Hondt Justine 48
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 40
Thys Hanne - Thielemans Britt 40
Baens Fleur - Wittock Birthe 32
Ceustermans Marthe - maertens louka 32
De Wulf Nathalie - Poot Liesje 32
Mertens Netje - Stokbroekx Annelies 32
Dumont Emma - Piret Inès 32
van Grinsven Leen - Vervekken Aline 32
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor 16
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 16
Michiels Rebecca - Van Belle Amber 16
Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise 16
Mentens Jella - Gielkens Lore 16
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure 16
van Doren Emma - van Doren Ilya 10
Vandesteene Els - Longeval Axelle 10
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 10
Coens Youna - Bex Annelore 10
Thys Hanne - Thielemans Britt 10
Delanote Justine - D\'Hondt Justine 10

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles 80
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 72
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 64
Verspecht Martijn - Willems Micha 64
Laenen Louis - Goset Thibault 56
Peters Berre - Nuyttens Wout 56
Vandecaveye Lander - Maddens Lars 56
Degruyter Tim - Douwen Bob 56
Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim 48
Deroey Dennis - Urnaut Aljosa 48
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 40
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 40
Gewehr Luca - carels lino 32
Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper 32
Vandecaveye Lander - Maddens Lars 32
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 32
Christiaens Jens - Amelinckx Iggy 32
De Bie Dries - Perilleux Stoffel 28
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 28
Vercauteren Roel - Van Lommel Dries 28
Lupi Patrizio - Zuffanti Giuseppe 28
Humblet Alexy - Hendrikx Daan 28
Detandt Thibault - Van Hoeck Jan 28
Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii 28
Chauveheid Maxime - klinkenberg kevin 28
Duwaerts Ruben - Hoeyberghs Sam 28
Mannaert Quinten - Brems Kobe 28
De Raedt Micaël - Leyssens Lander 16
Milutinovic Stefan - De Weerd arthur 16
Neyens Thomas - Neyens Michiel 16
Backaert Wim - Van Linden Dries 16
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 16
Teuwen Charles - Segers Han 16
Scheerlinck Wout - Debaus Michiel 16
Florent Collignon - Maquet Thomas 16
van Hest Dries - Cornelis Wannes 16
Van der Aa Yorven - Coeck Dennis 16
Laenen Louis - Goset Thibault 10
Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim 10
Peters Berre - Nuyttens Wout 10
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 10
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 10

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
van Doren Emma - van Doren Ilya
Vandesteene Els - Longeval Axelle
Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel
Baens Fleur - Wittock Birthe
Daniëls Bente - Mees Lana
Delanote Justine - D\'Hondt Justine
Van Geertruyden Lien - Reul Océane
Ceustermans Marthe - maertens louka
De Wulf Nathalie - Poot Liesje
Mertens Netje - Stokbroekx Annelies
Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Mentens Jella - Gielkens Lore
Pass Hannelore - Van Deun Jade
Coens Youna - Bex Annelore
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure
Dumont Emma - Piret Inès
Coolman Nina - Heyrman Laura
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Michiels Rebecca - Van Belle Amber
Thys Hanne - Thielemans Britt
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor
van Grinsven Leen - Vervekken Aline

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
De Bie Dries - Perilleux Stoffel
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper
Lupi Patrizio - Zuffanti Giuseppe
Peters Berre - Nuyttens Wout
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles
Vandecaveye Lander - Maddens Lars
Vercauteren Roel - Van Lommel Dries
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Verspecht Martijn - Willems Micha
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
De Raedt Micaël - Leyssens Lander
Degruyter Tim - Douwen Bob
Backaert Wim - Van Linden Dries
Laenen Louis - Goset Thibault
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Detandt Thibault - Van Hoeck Jan
Christiaens Jens - Amelinckx Iggy
Humblet Alexy - Hendrikx Daan
Deroey Dennis - Urnaut Aljosa
Neyens Thomas - Neyens Michiel
Milutinovic Stefan - De Weerd arthur
Teuwen Charles - Segers Han
Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii
Gewehr Luca - carels lino
Chauveheid Maxime - klinkenberg kevin
Scheerlinck Wout - Debaus Michiel
Duwaerts Ruben - Hoeyberghs Sam
Florent Collignon - Maquet Thomas
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Mannaert Quinten - Brems Kobe
van Hest Dries - Cornelis Wannes
Van der Aa Yorven - Coeck Dennis