Wespelaar - SENIORES DIVISIE - dames - Beach Haacht

DE WINNAAR VERDIENT EEN PLEK OP HET HET CHALLENGE TOERNOOI IN HAACHT (net als de winnaar van het DIVISIE toernooi in Kinrooi)

Wedstrijden

TijdNrPouleVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: iedereen speelt tegen iedereen - 1 set, 3 punten verschil
13:501A4Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S2)Baeten Elien - Maertens Laura (S5)21-150-01-0Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
14:152A4Fieremans Eline - Fieremans Anna (S3)Thienpont Hannah - De Meuter Tine (S4)21-130-01-0Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
14:403A4Baeten Elien - Maertens Laura (S5)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S1)13-210-00-1Thienpont Hannah - De Meuter Tine
15:054A4Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S2)Fieremans Eline - Fieremans Anna (S3)21-120-01-0Thienpont Hannah - De Meuter Tine
15:305A4Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S1)Thienpont Hannah - De Meuter Tine (S4)21-110-01-0Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
01:556A4Baeten Elien - Maertens Laura (S5)Fieremans Eline - Fieremans Anna (S3)25-280-00-1Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
16:207A4Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S2)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S1)11-210-00-1Fieremans Eline - Fieremans Anna
16:458A4Thienpont Hannah - De Meuter Tine (S4)Baeten Elien - Maertens Laura (S5)18-210-00-1Fieremans Eline - Fieremans Anna
17:109A4Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S1)Fieremans Eline - Fieremans Anna (S3)21-160-01-0Baeten Elien - Maertens Laura
17:3510A4Thienpont Hannah - De Meuter Tine (S4)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S2)21-180-01-0Baeten Elien - Maertens Laura
Verliezer is 5de - 1 set, 3 punten verschil
18:00114Baeten Elien - Maertens Laura (4A)Thienpont Hannah - De Meuter Tine (5A)22-190-01-0Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
Voor 3de en 4de plaats - 1 set, 3 punten verschil
18:25124Fieremans Eline - Fieremans Anna (3A)Baeten Elien - Maertens Laura (W11)0-210-00-1Thienpont Hannah - De Meuter Tine
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
18:50134Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (2A)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (1A)9-2116-210-2Baeten Elien - Maertens Laura

Einduitslag Dames

# Ploeg Punten (pp)
1 Troshina Olga - Sviridova Elena 168
2 Vervloet Anne-Line - Hillen Kato 148
3 Rampelberg Lina - Michiels Rebecca 133
4 Hanzen Linda - Mertens Arianne 121
5 Soons Jitske - Tabruyn Zoë 103
6 Vander Elst Yaëlle - Vander Elst Daphné 94
7 Barrezeele Lara - Van Noten Merlijn 86
8 De Broe Lucía - Van Dingenen Resa 80

Deelnemende ploegen - Dames

Ploeg Punten (14/07/2024 ) Seed
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 736 1
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 522 2
Fieremans Eline - Fieremans Anna 282 3
Thienpont Hannah - De Meuter Tine 186 4
Baeten Elien - Maertens Laura 230 5