Leuven - U14 meisjes - Lizards Lubbeek Leuven


woensdag 13 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
09:001AF1Denecker Margot - Brugman Naomi (S6)Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (S9)11-210-00-1Muraca La Vie - Muraca Jolie
09:002BF2Van Uytvange Margo - Nelis Linn (S5)Peeters Nore - Van Damme Sam (S8)8-210-00-1Tummers Sophie - Van Even Amber
09:003CF3Verlinden Frida - Beyens Minne (S4)Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S7)21-120-01-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
09:204AF1Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (S9)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S1)0-210-00-1Denecker Margot - Brugman Naomi
09:205BF2Peeters Nore - Van Damme Sam (S8)Tummers Sophie - Van Even Amber (S2)21-50-01-0Van Uytvange Margo - Nelis Linn
09:206CF3Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S7)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S3)13-210-00-1Verlinden Frida - Beyens Minne
09:407AF1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S1)Denecker Margot - Brugman Naomi (S6)21-30-01-0Zengers Sophia - Sterckx Leonie
09:408BF2Tummers Sophie - Van Even Amber (S2)Van Uytvange Margo - Nelis Linn (S5)21-120-01-0Peeters Nore - Van Damme Sam
09:409CF3Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S3)Verlinden Frida - Beyens Minne (S4)9-210-00-1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
Nieuwe poules. Poule D en E: 1 set - 3 punten verschil - Poule F voor 7de, 8ste en 9de plaats: 2 winnende sets
10:0010DF1Verlinden Frida - Beyens Minne (1C)Tummers Sophie - Van Even Amber (2B)11-210-00-1Muraca La Vie - Muraca Jolie
10:0011EF2Peeters Nore - Van Damme Sam (1B)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (2C)21-40-01-0Zengers Sophia - Sterckx Leonie
10:0012FF3Van Uytvange Margo - Nelis Linn (3B)Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (3C)21-1021-132-0Denecker Margot - Brugman Naomi
10:2013DF1Tummers Sophie - Van Even Amber (2B)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (1A)7-210-00-1Verlinden Frida - Beyens Minne
10:2014EF2Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (2C)Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (2A)21-150-01-0Peeters Nore - Van Damme Sam
10:4015DF1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (1A)Verlinden Frida - Beyens Minne (1C)21-40-01-0Tummers Sophie - Van Even Amber
10:4016EF2Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (2A)Peeters Nore - Van Damme Sam (1B)6-210-00-1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
10:4017FF3Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (3C)Denecker Margot - Brugman Naomi (3A)21-149-2115-171-2Van Uytvange Margo - Nelis Linn
Voor 3de en 4de plaats - 2 sets - 2 winnende sets
11:2018F1Tummers Sophie - Van Even Amber (2D)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (2E)19-2118-210-2Peeters Nore - Van Damme Sam
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
11:2019F2Verlinden Frida - Beyens Minne (3D)Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (3E)21-1121-32-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
Poulewedstrijd voor 7de, 8ste en 9de plaats: 2 winnende sets
11:2020FF3Denecker Margot - Brugman Naomi (3A)Van Uytvange Margo - Nelis Linn (3B)21-1615-2114-161-2Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
Voor 1ste en 2de plaats - 2 sets - 2 winnende sets
12:0021F1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (1D)Peeters Nore - Van Damme Sam (1E)21-1721-172-0

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Muraca La Vie - Muraca Jolie 34
Peeters Nore - Van Damme Sam 31
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 27
Tummers Sophie - Van Even Amber 26
Verlinden Frida - Beyens Minne 24
Zengers Sophia - Sterckx Leonie 22
Van Uytvange Margo - Nelis Linn 21
Denecker Margot - Brugman Naomi 19
Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai 18

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Muraca La Vie - Muraca Jolie 785
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 337
Zengers Sophia - Sterckx Leonie 130
Verlinden Frida - Beyens Minne 224
Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai 196
Van Uytvange Margo - Nelis Linn 214
Peeters Nore - Van Damme Sam 287
Tummers Sophie - Van Even Amber 411
Denecker Margot - Brugman Naomi 190