Leuven - U16 meisjes - Lizards Lubbeek Leuven


donderdag 14 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
09:001AF1Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (S6)Stulens Lore - Kempen Estelle  (S9)21-240-00-1Henckens Lenne - Olaerts Julie
09:002BF2Awouters Deirdre - Claes Lotte (S5)Peeters Nore - Van Damme Sam (S8)21-170-01-0Hemelings Tracey - Kokke Céleste
09:003CF3Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S4)Bartholomees Eef - Michielsen Mira (S7)21-60-01-0Tabruyn Zoë - Van Hout Joke
09:204AF1Stulens Lore - Kempen Estelle  (S9)Henckens Lenne - Olaerts Julie (S1)10-210-00-1Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina
09:205BF2Peeters Nore - Van Damme Sam (S8)Hemelings Tracey - Kokke Céleste (S2)10-210-00-1Awouters Deirdre - Claes Lotte
09:206CF3Bartholomees Eef - Michielsen Mira (S7)Tabruyn Zoë - Van Hout Joke (S3)10-210-00-1Muraca La Vie - Muraca Jolie
09:407AF1Henckens Lenne - Olaerts Julie (S1)Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (S6)21-50-01-0Stulens Lore - Kempen Estelle
09:408BF2Hemelings Tracey - Kokke Céleste (S2)Awouters Deirdre - Claes Lotte (S5)21-100-01-0Peeters Nore - Van Damme Sam
09:409CF3Tabruyn Zoë - Van Hout Joke (S3)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S4)17-210-00-1Bartholomees Eef - Michielsen Mira
Nieuwe poules. Poule D en E: 1 set - 3 punten verschil - Poule F voor 7de, 8ste en 9de plaats: 2 winnende sets
10:0010DF1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (1C)Awouters Deirdre - Claes Lotte (2B)21-130-01-0Henckens Lenne - Olaerts Julie
10:0011EF2Hemelings Tracey - Kokke Céleste (1B)Tabruyn Zoë - Van Hout Joke (2C)21-110-01-0Stulens Lore - Kempen Estelle
10:0012FF3Peeters Nore - Van Damme Sam (3B)Bartholomees Eef - Michielsen Mira (3C)19-2121-1915-72-1Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina
10:2013DF1Awouters Deirdre - Claes Lotte (2B)Henckens Lenne - Olaerts Julie (1A)15-210-00-1Muraca La Vie - Muraca Jolie
10:2014EF2Tabruyn Zoë - Van Hout Joke (2C)Stulens Lore - Kempen Estelle  (2A)21-110-01-0Hemelings Tracey - Kokke Céleste
10:4015DF1Henckens Lenne - Olaerts Julie (1A)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (1C)16-210-00-1Awouters Deirdre - Claes Lotte
10:4016EF2Stulens Lore - Kempen Estelle  (2A)Hemelings Tracey - Kokke Céleste (1B)8-210-00-1Tabruyn Zoë - Van Hout Joke
10:4017FF3Bartholomees Eef - Michielsen Mira (3C)Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (3A)21-1813-218-151-2Peeters Nore - Van Damme Sam
Voor 3de en 4de plaats - 2 sets - 2 winnende sets
11:2018F1Henckens Lenne - Olaerts Julie (2D)Tabruyn Zoë - Van Hout Joke (2E)21-1912-2111-151-2Hemelings Tracey - Kokke Céleste
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
11:2019F2Awouters Deirdre - Claes Lotte (3D)Stulens Lore - Kempen Estelle  (3E)21-1021-72-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
Poulewedstrijd voor 7de, 8ste en 9de plaats: 2 winnende sets
11:2020FF3Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (3A)Peeters Nore - Van Damme Sam (3B)21-178-215-151-2Bartholomees Eef - Michielsen Mira
Voor 1ste en 2de plaats - 2 sets - 2 winnende sets
12:0021F1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (1D)Hemelings Tracey - Kokke Céleste (1E)18-2117-210-2Tabruyn Zoë - Van Hout Joke

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Hemelings Tracey - Kokke Céleste 49
Muraca La Vie - Muraca Jolie 44
Tabruyn Zoë - Van Hout Joke 39
Henckens Lenne - Olaerts Julie 37
Awouters Deirdre - Claes Lotte 34
Stulens Lore - Kempen Estelle 32
Peeters Nore - Van Damme Sam 29
Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina 27
Bartholomees Eef - Michielsen Mira 25

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Hemelings Tracey - Kokke Céleste 930
Stulens Lore - Kempen Estelle 323
Henckens Lenne - Olaerts Julie 1106
Awouters Deirdre - Claes Lotte 680
Tabruyn Zoë - Van Hout Joke 789
Muraca La Vie - Muraca Jolie 785
Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina 274
Bartholomees Eef - Michielsen Mira 230
Peeters Nore - Van Damme Sam 287