Hofstade - U18 meisjes - MeZHo


zondag 26 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
09:001AF5Bouchet Emilie - Decabooter Fran (S8)Debecker stien - Nackaerts Merel (S9)23-200-01-0Hillen Kato - Vervloet Anne-Line
09:002BF6Hubrechts Anna - Hendrickx Celeste (S7)Holbrechts Lana - santy Clara (S10)21-170-01-0Leyssens Zoë - De Clercq Lotte
09:003CF7Goedhuys Eva - Elsen Merel (S6)Mathijs Jana - Pauwels Leonie (S11)13-210-00-1Bierinckx Kato - Wuyts Emma
09:004DF8Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (S5)Provoost Gisèle - Dallatana Joaquine (S12)21-160-01-0Kokke Céleste - Timmerman Mirte
09:205AF5Debecker stien - Nackaerts Merel (S9)Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (S1)3-210-00-1Bouchet Emilie - Decabooter Fran
09:206BF6Holbrechts Lana - santy Clara (S10)Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (S2)12-210-00-1Hubrechts Anna - Hendrickx Celeste
09:207CF7Mathijs Jana - Pauwels Leonie (S11)Bierinckx Kato - Wuyts Emma (S3)8-210-00-1Goedhuys Eva - Elsen Merel
09:208DF8Provoost Gisèle - Dallatana Joaquine (S12)Kokke Céleste - Timmerman Mirte (S4)16-210-00-1Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline
09:409AF5Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (S1)Bouchet Emilie - Decabooter Fran (S8)21-40-01-0Debecker stien - Nackaerts Merel
09:4010BF6Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (S2)Hubrechts Anna - Hendrickx Celeste (S7)21-60-01-0Holbrechts Lana - santy Clara
09:4011CF7Bierinckx Kato - Wuyts Emma (S3)Goedhuys Eva - Elsen Merel (S6)21-110-01-0Mathijs Jana - Pauwels Leonie
09:4012DF8Kokke Céleste - Timmerman Mirte (S4)Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (S5)21-80-01-0Provoost Gisèle - Dallatana Joaquine
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
10:2013F5Bouchet Emilie - Decabooter Fran (2A)Holbrechts Lana - santy Clara (3B)21-120-01-0Bierinckx Kato - Wuyts Emma
10:2014F6Hubrechts Anna - Hendrickx Celeste (2B)Debecker stien - Nackaerts Merel (3A)21-90-01-0Kokke Céleste - Timmerman Mirte
10:2015F7Mathijs Jana - Pauwels Leonie (2C)Provoost Gisèle - Dallatana Joaquine (3D)12-210-00-1Hillen Kato - Vervloet Anne-Line
10:4016F5Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (2D)Goedhuys Eva - Elsen Merel (3C)34-310-01-0Leyssens Zoë - De Clercq Lotte
10:4017F6Kokke Céleste - Timmerman Mirte (1D)Hubrechts Anna - Hendrickx Celeste (W14)22-190-01-0Debecker stien - Nackaerts Merel
10:4018F7Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (1A)Provoost Gisèle - Dallatana Joaquine (W15)21-110-01-0Mathijs Jana - Pauwels Leonie
11:0019F5Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (1B)Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (W16)21-100-01-0Goedhuys Eva - Elsen Merel
11:0020F6Bierinckx Kato - Wuyts Emma (1C)Bouchet Emilie - Decabooter Fran (W13)21-90-01-0Mathijs Jana - Pauwels Leonie
11:0021F7Holbrechts Lana - santy Clara (L13)Mathijs Jana - Pauwels Leonie (L15)24-210-01-0Provoost Gisèle - Dallatana Joaquine
11:2022F5Debecker stien - Nackaerts Merel (L14)Goedhuys Eva - Elsen Merel (L16)21-120-01-0Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline
11:2023F6Kokke Céleste - Timmerman Mirte (W17)Bierinckx Kato - Wuyts Emma (W20)21-90-01-0Hubrechts Anna - Hendrickx Celeste
11:2024F7Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (W18)Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (W19)21-170-01-0Holbrechts Lana - santy Clara
12:0025F6Provoost Gisèle - Dallatana Joaquine (L18)Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (L19)21-70-01-0Debecker stien - Nackaerts Merel
12:0026F7Hubrechts Anna - Hendrickx Celeste (L17)Bouchet Emilie - Decabooter Fran (L20)21-180-01-0Kokke Céleste - Timmerman Mirte
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set, 3 punten verschil
12:2027F5Mathijs Jana - Pauwels Leonie (L21)Goedhuys Eva - Elsen Merel (L22)18-210-00-1Provoost Gisèle - Dallatana Joaquine
Voor de 9de en 10de plaats:1 set, 3 punten verschil
12:2028F6Holbrechts Lana - santy Clara (W21)Debecker stien - Nackaerts Merel (W22)21-120-01-0Hubrechts Anna - Hendrickx Celeste
Voor de 7ste en 8ste plaats: 1 set, 3 punten verschil
12:2029F7Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (L25)Bouchet Emilie - Decabooter Fran (L26)21-170-01-0Goedhuys Eva - Elsen Merel
Voor de 5de en 6de plaats:1 set, 3 punten verschil
12:4030F5Provoost Gisèle - Dallatana Joaquine (W25)Hubrechts Anna - Hendrickx Celeste (W26)21-120-01-0Holbrechts Lana - santy Clara
Voor de 3de en 4de plaats: 1 set, 3 punten verschil
12:4031F6Bierinckx Kato - Wuyts Emma (L23)Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (L24)13-210-00-1Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline
Voor de 1ste en 2de plaats:1 set, 3 punten verschil
12:4032F7Kokke Céleste - Timmerman Mirte (W23)Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (W24)14-210-00-1Provoost Gisèle - Dallatana Joaquine

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Hillen Kato - Vervloet Anne-Line 70
Kokke Céleste - Timmerman Mirte 63
Leyssens Zoë - De Clercq Lotte 56
Bierinckx Kato - Wuyts Emma 53
Provoost Gisèle - Dallatana Joaquine 49
Hubrechts Anna - Hendrickx Celeste 46
Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline 42
Bouchet Emilie - Decabooter Fran 39
Holbrechts Lana - santy Clara 36
Debecker stien - Nackaerts Merel 33
Goedhuys Eva - Elsen Merel 31
Mathijs Jana - Pauwels Leonie 28

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Leyssens Zoë - De Clercq Lotte 910
Kokke Céleste - Timmerman Mirte 942
Hillen Kato - Vervloet Anne-Line 1090
Bierinckx Kato - Wuyts Emma 646
Hubrechts Anna - Hendrickx Celeste 380
Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline 401
Provoost Gisèle - Dallatana Joaquine 98
Mathijs Jana - Pauwels Leonie 82
Holbrechts Lana - santy Clara 110
Debecker stien - Nackaerts Merel 119
Goedhuys Eva - Elsen Merel 230
Bouchet Emilie - Decabooter Fran 208