Nationaal jeugd kampioenschap U15 JONGENS EN MEISJES


donderdag 10 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:001AM2Kwaspen Jona - Segers Han (S1)Mannaert Quinten - Joosen Lennert (S4)21-1921-132-0
09:002AF1Cools Gitte - De Groof Nona (S1)Creemers Nell - Leurs Britt (S4)21-1021-172-0
09:453BM2schils tom - giers hugo (S5)De Viaene Arne - De Smijtere Chiel (S8)4-214-210-2
09:454BF1Michiels Erine - Boyens Eloise (S5)Jacquemyn Isaline - Van Snick Xien  (S8)14-2121-1412-151-2
10:305AM2Rulmont Colin - Evrard Lucas (S2)Van Langendonck Joppe - Thielemans Maarten (S3)4-217-210-2
10:306AF1Delisse Anaëlle - Delfosse Laora (S2)DIERCKX TINE - Gielkens Lore (S3)10-2110-210-2
11:157BM2Cowé Lars - Trochs Ruben (S6)POELLAER Cyril - Van Leemput Thomas (S7)21-421-22-0
11:158BF1VAN MIRLO ANSE - VAN DEN BROECK LISE (S6)Infantino Nina - Dubois Lou (S7)21-1221-122-0
12:009AM2Kwaspen Jona - Segers Han (S1)Van Langendonck Joppe - Thielemans Maarten (S3)21-1621-152-0
12:0010AF1Cools Gitte - De Groof Nona (S1)DIERCKX TINE - Gielkens Lore (S3)21-1123-2515-132-1
12:4511BM2schils tom - giers hugo (S5)POELLAER Cyril - Van Leemput Thomas (S7)21-1121-142-0
12:4512BF1Michiels Erine - Boyens Eloise (S5)Infantino Nina - Dubois Lou (S7)21-921-82-0
13:3013AM2Rulmont Colin - Evrard Lucas (S2)Mannaert Quinten - Joosen Lennert (S4)11-2117-210-2
13:3014AF1Delisse Anaëlle - Delfosse Laora (S2)Creemers Nell - Leurs Britt (S4)7-2110-210-2
14:1515BM2Cowé Lars - Trochs Ruben (S6)De Viaene Arne - De Smijtere Chiel (S8)20-2221-1815-132-1
14:1516BF1VAN MIRLO ANSE - VAN DEN BROECK LISE (S6)Jacquemyn Isaline - Van Snick Xien  (S8)21-1921-142-0
15:0017AM2Kwaspen Jona - Segers Han (S1)Rulmont Colin - Evrard Lucas (S2)21-821-92-0
15:0018AF1Cools Gitte - De Groof Nona (S1)Delisse Anaëlle - Delfosse Laora (S2)21-821-42-0
15:4519BM2schils tom - giers hugo (S5)Cowé Lars - Trochs Ruben (S6)18-2110-210-2
15:4520BF1Michiels Erine - Boyens Eloise (S5)VAN MIRLO ANSE - VAN DEN BROECK LISE (S6)17-2114-210-2
16:3021AM2Van Langendonck Joppe - Thielemans Maarten (S3)Mannaert Quinten - Joosen Lennert (S4)13-2122-2011-151-2
16:3022AF1DIERCKX TINE - Gielkens Lore (S3)Creemers Nell - Leurs Britt (S4)21-1221-62-0
17:1523BM2POELLAER Cyril - Van Leemput Thomas (S7)De Viaene Arne - De Smijtere Chiel (S8)10-215-210-2
17:1524BF1Infantino Nina - Dubois Lou (S7)Jacquemyn Isaline - Van Snick Xien  (S8)11-2112-210-2
Finals
18:0041#M2Kwaspen Jona - Segers Han (A1)Cowé Lars - Trochs Ruben (B1)21-1821-82-0
18:0042#F1Cools Gitte - De Groof Nona (A1)VAN MIRLO ANSE - VAN DEN BROECK LISE (B1)21-1321-162-0