Lubbeek - U16 meisjes - Eindtornooi

Met zeer mooi prijzen en dubbele punten voor het provinciaal kampioenschap.

zondag 28 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 sets, 3 punten verschil
09:001AF1Robberechts Lina - Depestel Charlotte (S4)Baute Rune - Lambrechts Ayline (S5)21-160-01-0Hemelings Tracey - Peeters Kaat
09:002BF2Bleyens Paulien - Verwimp Marit (S3)Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (S6)21-80-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
09:203AF1Baute Rune - Lambrechts Ayline (L1)Hemelings Tracey - Peeters Kaat (S1)17-210-00-1Robberechts Lina - Depestel Charlotte
09:204BF2Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (L2)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S2)18-210-00-1Bleyens Paulien - Verwimp Marit
03:405AF1Hemelings Tracey - Peeters Kaat (S1)Robberechts Lina - Depestel Charlotte (W1)21-100-01-0Baute Rune - Lambrechts Ayline
09:406BF2Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S2)Bleyens Paulien - Verwimp Marit (W2)12-210-00-1Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse
Kruisingen: 2 winnende sets
10:207F1Baute Rune - Lambrechts Ayline (3A)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (2B)10-2111-210-2Hemelings Tracey - Peeters Kaat
10:208F2Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (3B)Robberechts Lina - Depestel Charlotte (2A)9-2115-210-2Bleyens Paulien - Verwimp Marit
11:009F1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (W7)Hemelings Tracey - Peeters Kaat (1A)7-2111-210-2Baute Rune - Lambrechts Ayline
11:0010F2Robberechts Lina - Depestel Charlotte (W8)Bleyens Paulien - Verwimp Marit (1B)21-1623-212-0Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
11:4011F1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (L9)Bleyens Paulien - Verwimp Marit (L10)18-2121-1415-122-1Robberechts Lina - Depestel Charlotte
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
11:4012F2Baute Rune - Lambrechts Ayline (L7)Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (L8)21-721-142-0Hemelings Tracey - Peeters Kaat
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
12:2013F1Hemelings Tracey - Peeters Kaat (W9)Robberechts Lina - Depestel Charlotte (W10)21-1021-172-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Hemelings Tracey - Peeters Kaat 49
Robberechts Lina - Depestel Charlotte 44
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 39
Bleyens Paulien - Verwimp Marit 37
Baute Rune - Lambrechts Ayline 34
Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse 32

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Robberechts Lina - Depestel Charlotte 596
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 653
Hemelings Tracey - Peeters Kaat 749
Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse 280
Baute Rune - Lambrechts Ayline 361
Bleyens Paulien - Verwimp Marit 594