Lubbeek - U14 jongens - Eindtornooi

Met zeer mooi prijzen en dubbele punten voor het provinciaal kampioenschap. Aanvong 9u

zaterdag 27 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 sets, 3 punten verschil
09:001AM3Peeters Karel - Janssens Mathias (S4)Renson Otto - Juste Fender (S5)7-210-00-1Eennaes Noah - Jacobs Merlijn
09:002BM4Christiaens Loïc - Bartholomees Arne (S3)Bartholomees Rune - Jordens Louïs (S6)21-110-01-0Audooren Elian - Lambert Lars
09:203AM3Peeters Karel - Janssens Mathias (L1)Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (S1)5-210-00-1Renson Otto - Juste Fender
09:204BM4Bartholomees Rune - Jordens Louïs (L2)Audooren Elian - Lambert Lars (S2)5-210-00-1Christiaens Loïc - Bartholomees Arne
03:405AM3Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (S1)Renson Otto - Juste Fender (W1)21-170-01-0Peeters Karel - Janssens Mathias
09:406BM4Audooren Elian - Lambert Lars (S2)Christiaens Loïc - Bartholomees Arne (W2)21-120-01-0Bartholomees Rune - Jordens Louïs
Kruisingen: 2 winnende sets
10:207M3Peeters Karel - Janssens Mathias (3A)Christiaens Loïc - Bartholomees Arne (2B)1-216-210-2Eennaes Noah - Jacobs Merlijn
10:208M4Bartholomees Rune - Jordens Louïs (3B)Renson Otto - Juste Fender (2A)13-2113-210-2Audooren Elian - Lambert Lars
11:009M3Christiaens Loïc - Bartholomees Arne (W7)Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (1A)21-1217-2115-132-1Peeters Karel - Janssens Mathias
11:0010M4Renson Otto - Juste Fender (W8)Audooren Elian - Lambert Lars (1B)17-2114-210-2Bartholomees Rune - Jordens Louïs
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
11:4011M3Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (L9)Renson Otto - Juste Fender (L10)21-1721-142-0Audooren Elian - Lambert Lars
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
11:4012M4Peeters Karel - Janssens Mathias (L7)Bartholomees Rune - Jordens Louïs (L8)21-1521-102-0Christiaens Loïc - Bartholomees Arne
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
12:2013M3Christiaens Loïc - Bartholomees Arne (W9)Audooren Elian - Lambert Lars (W10)14-2117-210-2Eennaes Noah - Jacobs Merlijn

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Audooren Elian - Lambert Lars 34
Christiaens Loïc - Bartholomees Arne 31
Eennaes Noah - Jacobs Merlijn 27
Renson Otto - Juste Fender 26
Peeters Karel - Janssens Mathias 24
Bartholomees Rune - Jordens Louïs 22

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Peeters Karel - Janssens Mathias 227
Eennaes Noah - Jacobs Merlijn 421
Christiaens Loïc - Bartholomees Arne 356
Audooren Elian - Lambert Lars 420
Renson Otto - Juste Fender 207
Bartholomees Rune - Jordens Louïs 119