Nationaal jeugd kampioenschap U17 JONGENS EN MEISJES


donderdag 10 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
10:301AM4Gielkens Maarten - craeghs siloy (S1)Pauwels Toon - Janssens Lion (S2)21-1921-122-0
10:302AF3Rampelberg Lina - Delanote Justine (S1)Coeckelberghs Bente - De Quick Tine (S2)21-1121-192-0
11:153AM4Keymis Wout - Griever Bram (S3)Lindemeier Victor - Thielemans Brent (S4)21-1421-102-0
11:154BF3van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje (S4)Van Cleemput Elise - De Cock Hester (S5)21-1421-142-0
12:005AM4Pauwels Toon - Janssens Lion (S2)carels lino - Wuyts Toon (S5)21-721-112-0
12:006AF3Coeckelberghs Bente - De Quick Tine (L2)De Craene Indra - Demeyer Nel (S3)21-1421-162-0
12:457AM4Gielkens Maarten - craeghs siloy (S1)Keymis Wout - Griever Bram (S3)21-1321-142-0
12:458BF3Van Cleemput Elise - De Cock Hester (L4)Verrelst Ibe - Anthonis Lore (S6)7-2110-210-2
13:309AM4Lindemeier Victor - Thielemans Brent (S4)carels lino - Wuyts Toon (S5)14-2118-210-2
13:3010AF3Rampelberg Lina - Delanote Justine (W2)De Craene Indra - Demeyer Nel (S3)21-1621-132-0
14:1511AM4Pauwels Toon - Janssens Lion (S2)Lindemeier Victor - Thielemans Brent (S4)21-1121-142-0
14:1512BF3van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje (W4)Verrelst Ibe - Anthonis Lore (S6)16-2114-210-2
15:0013AM4Gielkens Maarten - craeghs siloy (S1)carels lino - Wuyts Toon (S5)21-1021-152-0
1/2 Finals
15:0037#F3Verrelst Ibe - Anthonis Lore (B1)Coeckelberghs Bente - De Quick Tine (A2)22-2021-172-0
15:4514AM4Pauwels Toon - Janssens Lion (S2)Keymis Wout - Griever Bram (S3)22-209-2115-132-1
15:4538#F3Rampelberg Lina - Delanote Justine (A1)van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje (B2)21-1321-192-0
16:3015AM4Gielkens Maarten - craeghs siloy (S1)Lindemeier Victor - Thielemans Brent (S4)21-421-32-0
Place 5 & 6
16:3090#F3De Craene Indra - Demeyer Nel (A3)Van Cleemput Elise - De Cock Hester (B3)21-821-82-0
17:1516AM4Keymis Wout - Griever Bram (S3)carels lino - Wuyts Toon (S5)21-1021-192-0
Place 3 & 4
17:15100#F3Coeckelberghs Bente - De Quick Tine (L37)van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje (L38)15-2121-1612-151-2
Finals
18:0041#M4Gielkens Maarten - craeghs siloy (A1)Pauwels Toon - Janssens Lion (A2)23-2121-122-0
18:0042#F3Verrelst Ibe - Anthonis Lore (W37)Rampelberg Lina - Delanote Justine (W38)21-1717-2117-152-1