Merchtem - U16 meisjes - PCQ

start rond 13u

zondag 31 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: poule A: 2 winnende sets en poule B: 1 set - 3 punten verschil
09:001BF1Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S5)Van den Houte Louise - Depestel Charlotte (S6)16-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
09:002AF2De Ridder Lore - Borgions Mara (S4)Timmermans Nieke - Van Geet Loes (S7)21-821-102-0Vervloet Simone - Joosen Ella
09:203BF1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S2)Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S5)16-210-00-1Bleyens Paulien - Brabants Ymke
09:404BF1Van den Houte Louise - Depestel Charlotte (S6)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S3)20-230-00-1Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina
09:405AF2Vervloet Simone - Joosen Ella (S1)Timmermans Nieke - Van Geet Loes (S7)21-1021-12-0De Ridder Lore - Borgions Mara
10:006BF1Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S5)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S3)21-30-01-0Van den Houte Louise - Depestel Charlotte
10:207BF1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S2)Van den Houte Louise - Depestel Charlotte (S6)22-190-01-0Bleyens Paulien - Brabants Ymke
10:208AF2Vervloet Simone - Joosen Ella (S1)De Ridder Lore - Borgions Mara (S4)21-1921-182-0Timmermans Nieke - Van Geet Loes
10:409BF1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S2)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S3)21-100-01-0Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
11:2010F1De Ridder Lore - Borgions Mara (2A)Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (1B)14-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
11:2011CF2Van den Houte Louise - Depestel Charlotte (3B)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (4B)21-160-01-0Timmermans Nieke - Van Geet Loes
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
11:4012F1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (2B)Vervloet Simone - Joosen Ella (1A)13-210-00-1De Ridder Lore - Borgions Mara
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
11:4013CF2Timmermans Nieke - Van Geet Loes (3A)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (4B)15-210-00-1Van den Houte Louise - Depestel Charlotte
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
12:0014F1De Ridder Lore - Borgions Mara (L10)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (L12)21-1921-172-0Vervloet Simone - Joosen Ella
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
12:0015CF2Timmermans Nieke - Van Geet Loes (3A)Van den Houte Louise - Depestel Charlotte (3B)8-210-00-1Bleyens Paulien - Brabants Ymke
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
12:4016F1Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (W10)Vervloet Simone - Joosen Ella (W12)18-2120-220-2De Ridder Lore - Borgions Mara

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Vervloet Simone - Joosen Ella 49
Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina 44
De Ridder Lore - Borgions Mara 39
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 37
Van den Houte Louise - Depestel Charlotte 34
Bleyens Paulien - Brabants Ymke 32
Timmermans Nieke - Van Geet Loes 29

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Van den Houte Louise - Depestel Charlotte 460
Vervloet Simone - Joosen Ella 739
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 653
De Ridder Lore - Borgions Mara 548
Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina 540
Bleyens Paulien - Brabants Ymke 578
Timmermans Nieke - Van Geet Loes 358