Merchtem - SENIORES - dames - PCQ


zondag 31 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
13:201AF1Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S8)Fieremans Eline - Gazeau Louise (S9)23-260-00-1Poels Zora - Groven Mirre
13:202BF2Hemelings Tracey - Hollevoet Nore (S7)Vanderlinden Lore - Dams Fien (S10)16-210-00-1Hillen Kato - Vervloet Anne-Line
13:203CF3VAN BELLE Hanne - Baert Jade (S6)Timmermans Tina - De Preter Leen (S11)21-170-01-0Stelma Fiona - Troshina Olga
13:204DF4Kokke Céleste - Timmerman Mirte (S5)De Schrijver Hanne - De Valkeneer Lise (S12)16-210-00-1Rampelberg Lina - van Bellen Nicolien
13:405AF1Fieremans Eline - Gazeau Louise (S9)Poels Zora - Groven Mirre (S1)15-210-00-1Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
13:406BF2Vanderlinden Lore - Dams Fien (S10)Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (S2)21-170-01-0Hemelings Tracey - Hollevoet Nore
13:407CF3Timmermans Tina - De Preter Leen (S11)Stelma Fiona - Troshina Olga (S3)14-210-00-1VAN BELLE Hanne - Baert Jade
13:408DF4De Schrijver Hanne - De Valkeneer Lise (S12)Rampelberg Lina - van Bellen Nicolien (S4)16-210-00-1Kokke Céleste - Timmerman Mirte
14:009AF1Poels Zora - Groven Mirre (S1)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S8)21-120-01-0Fieremans Eline - Gazeau Louise
14:0010BF2Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (S2)Hemelings Tracey - Hollevoet Nore (S7)21-120-01-0Vanderlinden Lore - Dams Fien
14:0011CF3Stelma Fiona - Troshina Olga (S3)VAN BELLE Hanne - Baert Jade (S6)21-120-01-0Timmermans Tina - De Preter Leen
14:0012DF4Rampelberg Lina - van Bellen Nicolien (S4)Kokke Céleste - Timmerman Mirte (S5)21-120-01-0De Schrijver Hanne - De Valkeneer Lise
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
14:2013F1Fieremans Eline - Gazeau Louise (2A)Hemelings Tracey - Hollevoet Nore (3B)21-180-01-0Stelma Fiona - Troshina Olga
14:2014F2Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (2B)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (3A)21-120-01-0Rampelberg Lina - van Bellen Nicolien
14:2015F3VAN BELLE Hanne - Baert Jade (2C)Kokke Céleste - Timmerman Mirte (3D)14-210-00-1Poels Zora - Groven Mirre
14:2016F4De Schrijver Hanne - De Valkeneer Lise (2D)Timmermans Tina - De Preter Leen (3C)21-70-01-0Vanderlinden Lore - Dams Fien
14:4017F1Stelma Fiona - Troshina Olga (1C)Fieremans Eline - Gazeau Louise (W13)21-100-01-0Hemelings Tracey - Hollevoet Nore
14:4018F2Rampelberg Lina - van Bellen Nicolien (1D)Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (W14)21-160-01-0Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
14:4019F3Poels Zora - Groven Mirre (1A)Kokke Céleste - Timmerman Mirte (W15)21-140-01-0VAN BELLE Hanne - Baert Jade
14:4020F4Vanderlinden Lore - Dams Fien (1B)De Schrijver Hanne - De Valkeneer Lise (W16)21-180-01-0Timmermans Tina - De Preter Leen
15:0021F1Hemelings Tracey - Hollevoet Nore (L13)VAN BELLE Hanne - Baert Jade (L15)21-160-01-0Stelma Fiona - Troshina Olga
15:0022F2Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (L14)Timmermans Tina - De Preter Leen (L16)21-60-01-0Rampelberg Lina - van Bellen Nicolien
15:4023F1Stelma Fiona - Troshina Olga (W17)Vanderlinden Lore - Dams Fien (W20)21-150-01-0Hemelings Tracey - Hollevoet Nore
15:4024F2Rampelberg Lina - van Bellen Nicolien (W18)Poels Zora - Groven Mirre (W19)22-190-01-0Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
15:4025F3Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (L18)Kokke Céleste - Timmerman Mirte (L19)21-80-01-0VAN BELLE Hanne - Baert Jade
15:4026F4Fieremans Eline - Gazeau Louise (L17)De Schrijver Hanne - De Valkeneer Lise (L20)16-210-00-1Timmermans Tina - De Preter Leen
Voor de 11de en 12de plaats: 2 winnende sets
16:0027F2VAN BELLE Hanne - Baert Jade (L21)Timmermans Tina - De Preter Leen (L22)21-1521-112-0Poels Zora - Groven Mirre
Voor de 9de en 10de plaats: 2 winnende sets
16:0028F1Hemelings Tracey - Hollevoet Nore (W21)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (W22)15-2119-210-2Rampelberg Lina - van Bellen Nicolien
Voor de 7ste en 8ste plaats: 2 winnende sets
16:4029F2Kokke Céleste - Timmerman Mirte (L25)Fieremans Eline - Gazeau Louise (L26)21-1418-2115-102-1Vanderlinden Lore - Dams Fien
Voor de 5de en 6de plaats: 2 winnende sets
16:4030F1Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (W25)De Schrijver Hanne - De Valkeneer Lise (W26)18-2121-1514-161-2Stelma Fiona - Troshina Olga
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
17:2031F2Vanderlinden Lore - Dams Fien (L23)Poels Zora - Groven Mirre (L24)13-218-210-2Kokke Céleste - Timmerman Mirte
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
17:2032F1Stelma Fiona - Troshina Olga (W23)Rampelberg Lina - van Bellen Nicolien (W24)19-2116-210-2De Schrijver Hanne - De Valkeneer Lise

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Rampelberg Lina - van Bellen Nicolien 100
Stelma Fiona - Troshina Olga 90
Poels Zora - Groven Mirre 80
Vanderlinden Lore - Dams Fien 75
De Schrijver Hanne - De Valkeneer Lise 70
Hillen Kato - Vervloet Anne-Line 65
Kokke Céleste - Timmerman Mirte 60
Fieremans Eline - Gazeau Louise 55
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 51
Hemelings Tracey - Hollevoet Nore 48
VAN BELLE Hanne - Baert Jade 44
Timmermans Tina - De Preter Leen 40

Einduitslag  Dames Belgium

Ploeg Punten (pp)
Rampelberg Lina - van Bellen Nicolien 25
Stelma Fiona - Troshina Olga 20
Poels Zora - Groven Mirre 17
Vanderlinden Lore - Dams Fien 15
Fieremans Eline - Gazeau Louise 12
Hillen Kato - Vervloet Anne-Line 12
De Schrijver Hanne - De Valkeneer Lise 12
Kokke Céleste - Timmerman Mirte 12
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 8
VAN BELLE Hanne - Baert Jade 8
Hemelings Tracey - Hollevoet Nore 8
Timmermans Tina - De Preter Leen 8

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Fieremans Eline - Gazeau Louise 579
VAN BELLE Hanne - Baert Jade 877
Hemelings Tracey - Hollevoet Nore 892
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 780
Kokke Céleste - Timmerman Mirte 942
Hillen Kato - Vervloet Anne-Line 1090
Poels Zora - Groven Mirre 1263
De Schrijver Hanne - De Valkeneer Lise 210
Stelma Fiona - Troshina Olga 1180
Timmermans Tina - De Preter Leen 205
Rampelberg Lina - van Bellen Nicolien 1155
Vanderlinden Lore - Dams Fien 334