Merchtem - U14 meisjes - PCQ


zaterdag 30 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: poule A: 2 winnende sets en poule B: 1 set - 3 punten verschil
10:401BF3Tordeur Elise - Vanderstraeten Kaat (S5)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S6)0-210-00-1Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
10:402AF4De Ryck Fee - Bral Jana (S4)Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S7)21-1121-182-0Tummers Sophie - Hertogs Elle
11:003BF3Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S2)Tordeur Elise - Vanderstraeten Kaat (S5)21-50-01-0Peeters Nore - BOYEN Ella
11:204BF3Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S6)Peeters Nore - BOYEN Ella (S3)8-210-00-1Tordeur Elise - Vanderstraeten Kaat
11:205AF4Tummers Sophie - Hertogs Elle (S1)Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S7)21-121-92-0De Ryck Fee - Bral Jana
11:406BF3Tordeur Elise - Vanderstraeten Kaat (S5)Peeters Nore - BOYEN Ella (S3)15-210-00-1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
12:007BF3Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S2)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S6)21-90-01-0Peeters Nore - BOYEN Ella
12:008AF4Tummers Sophie - Hertogs Elle (S1)De Ryck Fee - Bral Jana (S4)21-1621-2312-151-2Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
12:209BF3Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S2)Peeters Nore - BOYEN Ella (S3)21-150-01-0Tordeur Elise - Vanderstraeten Kaat
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
13:0010F3Tummers Sophie - Hertogs Elle (2A)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (1B)21-160-01-0Peeters Nore - BOYEN Ella
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
13:0011CF4Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (3B)Tordeur Elise - Vanderstraeten Kaat (4B)14-210-00-1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
13:2012F3Peeters Nore - BOYEN Ella (2B)De Ryck Fee - Bral Jana (1A)13-210-00-1Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
13:2013CF4Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (3A)Tordeur Elise - Vanderstraeten Kaat (4B)13-210-00-1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
13:4014F3Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (L10)Peeters Nore - BOYEN Ella (L12)19-2121-1414-161-2De Ryck Fee - Bral Jana
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
13:4015CF4Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (3A)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (3B)21-110-01-0Tordeur Elise - Vanderstraeten Kaat
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
14:2016F3Tummers Sophie - Hertogs Elle (W10)De Ryck Fee - Bral Jana (W12)21-1221-132-0Peeters Nore - BOYEN Ella

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Tummers Sophie - Hertogs Elle 34
De Ryck Fee - Bral Jana 31
Peeters Nore - BOYEN Ella 27
Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte 26
Tordeur Elise - Vanderstraeten Kaat 24
Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai 22
Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia 21

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte 438
Tordeur Elise - Vanderstraeten Kaat 304
Tummers Sophie - Hertogs Elle 450
Peeters Nore - BOYEN Ella 344
De Ryck Fee - Bral Jana 294
Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia 232
Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai 196