Lennik - U16 meisjes - VC Lennik Dames


zaterdag 23 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: poule A: 2 winnende sets - poule B en C: 1 set - 3 punten verschil
10:201AF1Hemelings Tracey - Pareyn Lotte (S1)Verwimp Marit - Peeters Kaat (S6)21-821-72-0Paris Jayla - Paris Joy
10:202BF2Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur (S2)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S5)21-60-01-0Mattens Aiko - Debroeyer Laura
10:203CF3Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S3)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S4)24-210-01-0Tordeur Elise - van Beveren Lien
10:404BF2Mattens Aiko - Debroeyer Laura (S8)De bruyn Lieselot - Lammens Kato (S11)22-190-01-0Depestel Charlotte - Timmermans Nieke
10:405CF3Tordeur Elise - van Beveren Lien (S9)Pannis Jade - Berckmans Margaux (S10)21-170-01-0Bleyens Paulien - Brabants Ymke
11:006AF1Verwimp Marit - Peeters Kaat (S6)Paris Jayla - Paris Joy (S7)21-1121-92-0Hemelings Tracey - Pareyn Lotte
11:007BF2Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S5)Mattens Aiko - Debroeyer Laura (S8)22-190-01-0De bruyn Lieselot - Lammens Kato
11:008CF3Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S4)Tordeur Elise - van Beveren Lien (S9)21-70-01-0Pannis Jade - Berckmans Margaux
11:209BF2De bruyn Lieselot - Lammens Kato (S11)Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur (S2)11-210-00-1Mattens Aiko - Debroeyer Laura
11:2010CF3Pannis Jade - Berckmans Margaux (S10)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S3)15-210-00-1Tordeur Elise - van Beveren Lien
11:4011AF1Hemelings Tracey - Pareyn Lotte (S1)Paris Jayla - Paris Joy (S7)21-221-82-0Verwimp Marit - Peeters Kaat
11:4012BF2Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur (S2)Mattens Aiko - Debroeyer Laura (S8)21-90-01-0Depestel Charlotte - Timmermans Nieke
11:4013CF3Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S3)Tordeur Elise - van Beveren Lien (S9)21-120-01-0Bleyens Paulien - Brabants Ymke
12:0014BF2Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S5)De bruyn Lieselot - Lammens Kato (S11)21-120-01-0Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur
12:0015CF3Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S4)Pannis Jade - Berckmans Margaux (S10)14-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
Nieuwe poules: D en E: 1 set - 3 punten verschil - F en G: 2 winnende sets
12:4016EF1Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur (1B)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (2C)21-100-01-0Verwimp Marit - Peeters Kaat
12:4017DF2Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (1C)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (2B)23-200-01-0Hemelings Tracey - Pareyn Lotte
12:4018FF3Mattens Aiko - Debroeyer Laura (3B)Pannis Jade - Berckmans Margaux (3C)21-1115-213-151-2Paris Jayla - Paris Joy
13:0019GF1De bruyn Lieselot - Lammens Kato (4B)Tordeur Elise - van Beveren Lien (4C)13-2112-210-2Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
13:0020DF2Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (2B)Hemelings Tracey - Pareyn Lotte (1A)5-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
13:2021EF2Bleyens Paulien - Brabants Ymke (2C)Verwimp Marit - Peeters Kaat (2A)16-210-00-1Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur
13:2022FF3Pannis Jade - Berckmans Margaux (3C)Paris Jayla - Paris Joy (3A)21-1221-72-0Mattens Aiko - Debroeyer Laura
13:4023DF1Hemelings Tracey - Pareyn Lotte (1A)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (1C)21-70-01-0Depestel Charlotte - Timmermans Nieke
13:4024EF2Verwimp Marit - Peeters Kaat (2A)Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur (1B)21-170-01-0Bleyens Paulien - Brabants Ymke
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
14:0025F1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (2D)Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur (2E)6-2111-210-2Verwimp Marit - Peeters Kaat
Voor de 5de en 6de plaats: 2 winnende sets
14:0026F2Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (3D)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (3E)21-921-132-0Hemelings Tracey - Pareyn Lotte
Poulewedstrijd voor de 7de, 8ste en 9de plaats: 2 winnende sets
14:0027FF3Paris Jayla - Paris Joy (3A)Mattens Aiko - Debroeyer Laura (3B)18-217-210-2Pannis Jade - Berckmans Margaux
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
14:4028F1Hemelings Tracey - Pareyn Lotte (1D)Verwimp Marit - Peeters Kaat (1E)21-1721-142-0Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Hemelings Tracey - Pareyn Lotte 49
Verwimp Marit - Peeters Kaat 44
Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur 39
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 37
Depestel Charlotte - Timmermans Nieke 34
Bleyens Paulien - Brabants Ymke 32
Pannis Jade - Berckmans Margaux 29
Mattens Aiko - Debroeyer Laura 27
Paris Jayla - Paris Joy 25
Tordeur Elise - van Beveren Lien 23
De bruyn Lieselot - Lammens Kato 21

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Depestel Charlotte - Timmermans Nieke 559
Hemelings Tracey - Pareyn Lotte 976
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 653
Bleyens Paulien - Brabants Ymke 578
De bruyn Lieselot - Lammens Kato 114
Pannis Jade - Berckmans Margaux 297
Verwimp Marit - Peeters Kaat 570
Mattens Aiko - Debroeyer Laura 255
Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur 657
Paris Jayla - Paris Joy 238
Tordeur Elise - van Beveren Lien 363