Vilvoorde - U16 meisjes - BO Beach Vilvoorde


zondag 10 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 sets, 3 punten verschil
09:001AF1Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (S4)Decat Enid - Wilmet Louise (S5)17-210-00-1Tabruyn Zoë - Pauly Nina
09:002BF2Turcksin Fee - Helincks Repke (S3)Debroeyer Laura - Chrispeels Lien (S6)21-40-01-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
09:203AF1Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (L1)Tabruyn Zoë - Pauly Nina (S1)6-210-00-1Decat Enid - Wilmet Louise
09:204BF2Debroeyer Laura - Chrispeels Lien (L2)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S2)14-210-00-1Turcksin Fee - Helincks Repke
09:405AF1Tabruyn Zoë - Pauly Nina (S1)Decat Enid - Wilmet Louise (W1)21-60-01-0Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina
09:406BF2Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S2)Turcksin Fee - Helincks Repke (W2)6-210-00-1Debroeyer Laura - Chrispeels Lien
Kruisingen: 2 winnende sets
10:007F1Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (3A)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (2B)7-219-210-2Tabruyn Zoë - Pauly Nina
10:008F2Debroeyer Laura - Chrispeels Lien (3B)Decat Enid - Wilmet Louise (2A)21-1816-2115-102-1Turcksin Fee - Helincks Repke
11:009F1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (W7)Tabruyn Zoë - Pauly Nina (1A)23-2121-72-0Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina
11:0010F2Debroeyer Laura - Chrispeels Lien (W8)Turcksin Fee - Helincks Repke (1B)8-2118-210-2Decat Enid - Wilmet Louise
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
11:4011F1Tabruyn Zoë - Pauly Nina (L9)Debroeyer Laura - Chrispeels Lien (L10)21-521-92-0Turcksin Fee - Helincks Repke
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
11:4012F2Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (L7)Decat Enid - Wilmet Louise (L8)15-2120-220-2Muraca La Vie - Muraca Jolie
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
12:2013F1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (W9)Turcksin Fee - Helincks Repke (W10)19-2119-210-2Tabruyn Zoë - Pauly Nina

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Turcksin Fee - Helincks Repke 49
Muraca La Vie - Muraca Jolie 44
Tabruyn Zoë - Pauly Nina 39
Debroeyer Laura - Chrispeels Lien 37
Decat Enid - Wilmet Louise 34
Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina 32

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Tabruyn Zoë - Pauly Nina 711
Muraca La Vie - Muraca Jolie 785
Decat Enid - Wilmet Louise 189
Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina 274
Turcksin Fee - Helincks Repke 528
Debroeyer Laura - Chrispeels Lien 202