Vilvoorde - U14 - BO Beach Vilvoorde


zaterdag 9 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: poule A: 2 winnende sets en poule B: 1 set - 3 punten verschil
14:001BG1Peeters Nore - Van Damme Sam (S5)Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (S6)21-150-01-0Renson Otto - Audooren Elian
14:002AG2Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (S4)Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (S7)21-1621-82-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
14:203BG1Renson Otto - Audooren Elian (S2)Peeters Nore - Van Damme Sam (S5)21-160-01-0Aly Adam - De Schreye Victor
14:404BG1Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (S6)Aly Adam - De Schreye Victor (S3)12-210-00-1Peeters Nore - Van Damme Sam
14:405AG2van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S1)Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (S7)21-1221-52-0Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise
15:006BG1Peeters Nore - Van Damme Sam (S5)Aly Adam - De Schreye Victor (S3)25-280-00-1Van der Meulen Fien - Deklippel Iris
15:207BG1Renson Otto - Audooren Elian (S2)Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (S6)21-150-01-0Aly Adam - De Schreye Victor
15:208AG2van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S1)Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (S4)21-721-122-0Zengers Sophia - Sterckx Leonie
15:409BG1Renson Otto - Audooren Elian (S2)Aly Adam - De Schreye Victor (S3)22-250-00-1Peeters Nore - Van Damme Sam
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
16:2010G1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (2A)Aly Adam - De Schreye Victor (1B)6-210-00-1Renson Otto - Audooren Elian
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 2 winnende sets
16:2011CG2Peeters Nore - Van Damme Sam (3B)Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (4B)21-1721-142-0Zengers Sophia - Sterckx Leonie
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
16:4012G1Renson Otto - Audooren Elian (2B)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (1A)12-210-00-1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 2 winnende sets
17:0013CG2Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (3A)Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (4B)21-1521-112-0Peeters Nore - Van Damme Sam
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
17:0014G1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (L10)Renson Otto - Audooren Elian (L12)17-217-210-2van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 2 winnende sets
17:4015CG2Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (3A)Peeters Nore - Van Damme Sam (3B)8-2112-210-2Van der Meulen Fien - Deklippel Iris
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
17:4016G1Aly Adam - De Schreye Victor (W10)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (W12)12-2112-210-2Renson Otto - Audooren Elian

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 34
Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise 26
Peeters Nore - Van Damme Sam 24
Zengers Sophia - Sterckx Leonie 22
Van der Meulen Fien - Deklippel Iris 21

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Aly Adam - De Schreye Victor 31
Renson Otto - Audooren Elian 27

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Aly Adam - De Schreye Victor 322
Renson Otto - Audooren Elian 373

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 371
Van der Meulen Fien - Deklippel Iris 102
Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise 280
Zengers Sophia - Sterckx Leonie 130
Peeters Nore - Van Damme Sam 287