Vilvoorde - U18 meisjes - BO Beach Vilvoorde


zaterdag 9 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
09:001AF1Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (S1)De Clercq Lotte - De Clercq Eline (S5)21-00-01-0Vervloet Simone - Joosen Ella
09:002BF2Soons Jitske - Van Hout Joke (S2)Breemans Imke - HANEGREEFS LUNA (S6)21-70-01-0Hemelings Tracey - De Pau Yentle
09:203AF1Van Uytvanck Kimberly - Debroeyer Laura (S8)Vervloet Simone - Joosen Ella (S4)7-2119-210-2De Clercq Lotte - De Clercq Eline
09:204BF2De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (S7)Hemelings Tracey - De Pau Yentle (S3)18-210-00-1Breemans Imke - HANEGREEFS LUNA
09:405AF1Vervloet Simone - Joosen Ella (S4)Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (S1)11-2118-210-2Van Uytvanck Kimberly - Debroeyer Laura
09:406BF2Hemelings Tracey - De Pau Yentle (S3)Soons Jitske - Van Hout Joke (S2)21-150-01-0De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe
10:007AF1De Clercq Lotte - De Clercq Eline (S5)Van Uytvanck Kimberly - Debroeyer Laura (S8)0-210-00-1Pareyn Lotte - Hollevoet Nore
10:008BF2Breemans Imke - HANEGREEFS LUNA (S6)De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (S7)10-210-00-1Soons Jitske - Van Hout Joke
10:209AF1Vervloet Simone - Joosen Ella (S4)De Clercq Lotte - De Clercq Eline (S5)21-00-01-0Van Uytvanck Kimberly - Debroeyer Laura
10:2010BF2Hemelings Tracey - De Pau Yentle (S3)Breemans Imke - HANEGREEFS LUNA (S6)21-120-01-0De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe
10:4011AF1Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (S1)Van Uytvanck Kimberly - Debroeyer Laura (S8)21-921-112-0Vervloet Simone - Joosen Ella
10:4012BF2Soons Jitske - Van Hout Joke (S2)De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (S7)21-130-01-0Hemelings Tracey - De Pau Yentle
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
11:2013F1De Clercq Lotte - De Clercq Eline (4A)De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (3B)0-210-00-1Vervloet Simone - Joosen Ella
11:2014F2Breemans Imke - HANEGREEFS LUNA (4B)Van Uytvanck Kimberly - Debroeyer Laura (3A)30-270-01-0Soons Jitske - Van Hout Joke
11:4015F1Vervloet Simone - Joosen Ella (2A)Hemelings Tracey - De Pau Yentle (1B)16-210-00-1De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe
11:4016F2Soons Jitske - Van Hout Joke (2B)Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (1A)14-210-00-1Breemans Imke - HANEGREEFS LUNA
Voor 7de en 8ste plaats - 2 winnende sets
12:2017F1De Clercq Lotte - De Clercq Eline (L13)Van Uytvanck Kimberly - Debroeyer Laura (L14)0-210-00-1Hemelings Tracey - De Pau Yentle
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
12:2018F2De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (W13)Breemans Imke - HANEGREEFS LUNA (W14)21-921-112-0Pareyn Lotte - Hollevoet Nore
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
13:0019F1Vervloet Simone - Joosen Ella (L15)Soons Jitske - Van Hout Joke (L16)18-2116-210-2Van Uytvanck Kimberly - Debroeyer Laura
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
13:0020F2Hemelings Tracey - De Pau Yentle (W15)Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (W16)21-1519-2112-151-2De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Pareyn Lotte - Hollevoet Nore 70
Hemelings Tracey - De Pau Yentle 63
Soons Jitske - Van Hout Joke 56
Vervloet Simone - Joosen Ella 53
De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe 49
Breemans Imke - HANEGREEFS LUNA 46
Van Uytvanck Kimberly - Debroeyer Laura 42

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Soons Jitske - Van Hout Joke 913
Pareyn Lotte - Hollevoet Nore 936
Vervloet Simone - Joosen Ella 739
Breemans Imke - HANEGREEFS LUNA 510
De Clercq Lotte - De Clercq Eline 653
Hemelings Tracey - De Pau Yentle 836
De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe 408
Van Uytvanck Kimberly - Debroeyer Laura 299