Lubbeek - U16 meisjes - Velvoc


zondag 3 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
09:001AF1Awouters Deirdre - Weckx Camie (S6)Van Even Arwen - Machiels Janne (S9)21-30-01-0Hemelings Tracey - De Pau Yentle
09:002BF2Robberechts Lina - Borgions Mara (S5)Turcksin Fee - Helincks Repke (S8)12-210-00-1Van Hout Joke - Desmet Nele
09:003CF3Verwimp Marit - Peeters Kaat (S4)Hillen Janne - De Ryck Fee (S7)5-210-00-1Tabruyn Zoë - Pauly Nina
09:204AF1Van Even Arwen - Machiels Janne (S9)Hemelings Tracey - De Pau Yentle (S1)6-210-00-1Awouters Deirdre - Weckx Camie
09:205BF2Turcksin Fee - Helincks Repke (S8)Van Hout Joke - Desmet Nele (S2)21-140-01-0Robberechts Lina - Borgions Mara
09:206CF3Hillen Janne - De Ryck Fee (S7)Tabruyn Zoë - Pauly Nina (S3)12-210-00-1Verwimp Marit - Peeters Kaat
09:407AF1Hemelings Tracey - De Pau Yentle (S1)Awouters Deirdre - Weckx Camie (S6)21-160-01-0Van Even Arwen - Machiels Janne
09:408BF2Van Hout Joke - Desmet Nele (S2)Robberechts Lina - Borgions Mara (S5)15-210-00-1Turcksin Fee - Helincks Repke
09:409CF3Tabruyn Zoë - Pauly Nina (S3)Verwimp Marit - Peeters Kaat (S4)21-180-01-0Hillen Janne - De Ryck Fee
Nieuwe poules. Poule D en E: 1 set - 3 punten verschil - Poule F voor 7de, 8ste en 9de plaats: 2 winnende sets
10:0010DF1Tabruyn Zoë - Pauly Nina (1C)Robberechts Lina - Borgions Mara (2B)21-100-01-0Hemelings Tracey - De Pau Yentle
10:0011EF2Turcksin Fee - Helincks Repke (1B)Hillen Janne - De Ryck Fee (2C)21-160-01-0Awouters Deirdre - Weckx Camie
10:0012FF3Van Hout Joke - Desmet Nele (3B)Verwimp Marit - Peeters Kaat (3C)21-1421-192-0Van Even Arwen - Machiels Janne
10:2013DF1Robberechts Lina - Borgions Mara (2B)Hemelings Tracey - De Pau Yentle (1A)13-210-00-1Tabruyn Zoë - Pauly Nina
10:2014EF2Hillen Janne - De Ryck Fee (2C)Awouters Deirdre - Weckx Camie (2A)22-190-01-0Turcksin Fee - Helincks Repke
10:4015DF1Hemelings Tracey - De Pau Yentle (1A)Tabruyn Zoë - Pauly Nina (1C)21-100-01-0Robberechts Lina - Borgions Mara
10:4016EF2Awouters Deirdre - Weckx Camie (2A)Turcksin Fee - Helincks Repke (1B)13-210-00-1Hillen Janne - De Ryck Fee
10:4017FF3Verwimp Marit - Peeters Kaat (3C)Van Even Arwen - Machiels Janne (3A)21-621-52-0Van Hout Joke - Desmet Nele
Voor 3de en 4de plaats - 2 sets - 2 winnende sets
11:2018F1Tabruyn Zoë - Pauly Nina (2D)Hillen Janne - De Ryck Fee (2E)6-2117-210-2Turcksin Fee - Helincks Repke
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
11:2019F2Robberechts Lina - Borgions Mara (3D)Awouters Deirdre - Weckx Camie (3E)21-1321-92-0Hemelings Tracey - De Pau Yentle
Poulewedstrijd voor 7de, 8ste en 9de plaats: 2 winnende sets
11:2020FF3Van Even Arwen - Machiels Janne (3A)Van Hout Joke - Desmet Nele (3B)1-217-210-2Verwimp Marit - Peeters Kaat
Voor 1ste en 2de plaats - 2 sets - 2 winnende sets
12:0021F1Hemelings Tracey - De Pau Yentle (1D)Turcksin Fee - Helincks Repke (1E)21-1221-52-0Hillen Janne - De Ryck Fee

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Hemelings Tracey - De Pau Yentle 49
Turcksin Fee - Helincks Repke 44
Hillen Janne - De Ryck Fee 39
Tabruyn Zoë - Pauly Nina 37
Robberechts Lina - Borgions Mara 34
Awouters Deirdre - Weckx Camie 32
Van Hout Joke - Desmet Nele 29
Verwimp Marit - Peeters Kaat 27
Van Even Arwen - Machiels Janne 25

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Tabruyn Zoë - Pauly Nina 711
Van Hout Joke - Desmet Nele 731
Hillen Janne - De Ryck Fee 658
Awouters Deirdre - Weckx Camie 625
Hemelings Tracey - De Pau Yentle 836
Verwimp Marit - Peeters Kaat 570
Turcksin Fee - Helincks Repke 528
Van Even Arwen - Machiels Janne 168
Robberechts Lina - Borgions Mara 550