Lubbeek - SENIORES - dames - Velvoc

Het tornooi voor de senioren dames start om 9u

zondag 3 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
13:001AF1Adriaensens Melissa - Martens Evelien (S9)De Broe Lucía - oduwale yeni (S16)21-160-01-0Poels Zora - Verhoeven Yana
13:002BF2Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine (S10)Desmet Elien - Leurs Britt (S15)21-160-01-0Rampelberg Lina - Van Puymbrouck Femke
13:003CF3Timmerman Mirte - Hollevoet Nore (S11)Ockerman Lore - Verhulst Natacha (S14)18-210-00-1Groven Febe - Henckens Lenne
13:004DF4Dierckx Jana - Vermeiren Elise (S12)Coopmans Ine - Dams Fien (S13)21-140-01-0Olaerts Julie - Goossen Silke
13:205AF1Hillen Kato - Pareyn Lotte (S8)Poels Zora - Verhoeven Yana (S1)24-270-00-1Adriaensens Melissa - Martens Evelien
13:206BF2Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby (S7)Rampelberg Lina - Van Puymbrouck Femke (S2)16-210-00-1Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine
13:207CF3Coopmans Anke - Beken Ilke (S6)Groven Febe - Henckens Lenne (S3)21-120-01-0Timmerman Mirte - Hollevoet Nore
13:208DF4Jordens Katrien - Van de Ven Zara (S5)Olaerts Julie - Goossen Silke (S4)21-120-01-0Dierckx Jana - Vermeiren Elise
13:409AF1Hillen Kato - Pareyn Lotte (S8)Adriaensens Melissa - Martens Evelien (S9)21-160-01-0Poels Zora - Verhoeven Yana
13:4010BF2Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby (S7)Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine (S10)21-170-01-0De Broe Lucía - oduwale yeni
13:4011CF3Coopmans Anke - Beken Ilke (S6)Timmerman Mirte - Hollevoet Nore (S11)31-280-01-0Ockerman Lore - Verhulst Natacha
13:4012DF4Jordens Katrien - Van de Ven Zara (S5)Dierckx Jana - Vermeiren Elise (S12)12-210-00-1Coopmans Ine - Dams Fien
14:0013AF1Poels Zora - Verhoeven Yana (S1)De Broe Lucía - oduwale yeni (S16)21-120-01-0Adriaensens Melissa - Martens Evelien
14:0014BF2Rampelberg Lina - Van Puymbrouck Femke (S2)Desmet Elien - Leurs Britt (S15)21-100-01-0Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine
14:0015CF3Groven Febe - Henckens Lenne (S3)Ockerman Lore - Verhulst Natacha (S14)21-130-01-0Timmerman Mirte - Hollevoet Nore
14:0016DF4Olaerts Julie - Goossen Silke (S4)Coopmans Ine - Dams Fien (S13)16-210-00-1Dierckx Jana - Vermeiren Elise
14:2017AF1Poels Zora - Verhoeven Yana (S1)Adriaensens Melissa - Martens Evelien (S9)21-160-01-0Hillen Kato - Pareyn Lotte
14:2018BF2Rampelberg Lina - Van Puymbrouck Femke (S2)Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine (S10)21-60-01-0Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby
14:2019CF3Groven Febe - Henckens Lenne (S3)Timmerman Mirte - Hollevoet Nore (S11)12-210-00-1Coopmans Anke - Beken Ilke
14:2020DF4Olaerts Julie - Goossen Silke (S4)Dierckx Jana - Vermeiren Elise (S12)11-210-00-1Jordens Katrien - Van de Ven Zara
14:4021AF1De Broe Lucía - oduwale yeni (S16)Hillen Kato - Pareyn Lotte (S8)12-210-00-1Poels Zora - Verhoeven Yana
14:4022BF2Desmet Elien - Leurs Britt (S15)Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby (S7)8-210-00-1Rampelberg Lina - Van Puymbrouck Femke
14:4023CF3Ockerman Lore - Verhulst Natacha (S14)Coopmans Anke - Beken Ilke (S6)14-210-00-1Groven Febe - Henckens Lenne
14:4024DF4Coopmans Ine - Dams Fien (S13)Jordens Katrien - Van de Ven Zara (S5)22-250-00-1Olaerts Julie - Goossen Silke
kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
15:2025F1Poels Zora - Verhoeven Yana (1A)Timmerman Mirte - Hollevoet Nore (2C)21-110-01-0De Broe Lucía - oduwale yeni
15:2026F2Rampelberg Lina - Van Puymbrouck Femke (1B)Jordens Katrien - Van de Ven Zara (2D)18-210-00-1Ockerman Lore - Verhulst Natacha
15:2027F3Coopmans Anke - Beken Ilke (1C)Hillen Kato - Pareyn Lotte (2A)21-110-01-0Adriaensens Melissa - Martens Evelien
15:2028F4Dierckx Jana - Vermeiren Elise (1D)Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby (2B)21-180-01-0Groven Febe - Henckens Lenne
15:4029F1De Broe Lucía - oduwale yeni (4A)Olaerts Julie - Goossen Silke (4D)21-90-01-0Timmerman Mirte - Hollevoet Nore
15:4030F2Desmet Elien - Leurs Britt (4B)Ockerman Lore - Verhulst Natacha (4C)13-210-00-1Jordens Katrien - Van de Ven Zara
15:4031F3Adriaensens Melissa - Martens Evelien (3A)Coopmans Ine - Dams Fien (3D)21-150-01-0Hillen Kato - Pareyn Lotte
15:4032F4Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine (3B)Groven Febe - Henckens Lenne (3C)13-210-00-1Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby
16:0033F1Poels Zora - Verhoeven Yana (W25)Dierckx Jana - Vermeiren Elise (W28)21-150-01-0Olaerts Julie - Goossen Silke
16:0034F2Jordens Katrien - Van de Ven Zara (W26)Coopmans Anke - Beken Ilke (W27)12-210-00-1Desmet Elien - Leurs Britt
16:0035F3Timmerman Mirte - Hollevoet Nore (L25)Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby (L28)27-240-01-0Coopmans Ine - Dams Fien
16:0036F4Rampelberg Lina - Van Puymbrouck Femke (L26)Hillen Kato - Pareyn Lotte (L27)19-220-00-1Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine
Voor 9de en 10de plaats - 1 set, 3 punten verschil
16:4037F1Adriaensens Melissa - Martens Evelien (W31)Groven Febe - Henckens Lenne (W32)21-90-01-0Poels Zora - Verhoeven Yana
Voor 11de en 12de plaats - 1 set, 3 punten verschil
16:4038F2Coopmans Ine - Dams Fien (L31)Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine (L32)21-140-01-0Coopmans Anke - Beken Ilke
Voor 13de en 14de plaats - 1 set, 3 punten verschil
16:4039F3De Broe Lucía - oduwale yeni (W29)Ockerman Lore - Verhulst Natacha (W30)15-210-00-1Timmerman Mirte - Hollevoet Nore
Voor 15de en 16de plaats - 1 set, 3 punten verschil
16:4040F4Olaerts Julie - Goossen Silke (L29)Desmet Elien - Leurs Britt (L30)21-170-01-0Hillen Kato - Pareyn Lotte
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
17:0041F1Poels Zora - Verhoeven Yana (W33)Coopmans Anke - Beken Ilke (W34)21-110-01-0Adriaensens Melissa - Martens Evelien
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
17:0042F2Dierckx Jana - Vermeiren Elise (L33)Jordens Katrien - Van de Ven Zara (L34)21-170-01-0Coopmans Ine - Dams Fien
Voor 5de en 6de plaats 2 winnende sets
17:0043F3Timmerman Mirte - Hollevoet Nore (W35)Hillen Kato - Pareyn Lotte (W36)14-210-00-1Ockerman Lore - Verhulst Natacha
Voor 7de en 8ste plaats - 2 winnende sets
17:0044F4Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby (L35)Rampelberg Lina - Van Puymbrouck Femke (L36)13-210-00-1Olaerts Julie - Goossen Silke

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Poels Zora - Verhoeven Yana 100
Coopmans Anke - Beken Ilke 90
Dierckx Jana - Vermeiren Elise 80
Jordens Katrien - Van de Ven Zara 75
Hillen Kato - Pareyn Lotte 70
Timmerman Mirte - Hollevoet Nore 65
Rampelberg Lina - Van Puymbrouck Femke 60
Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby 55
Adriaensens Melissa - Martens Evelien 51
Groven Febe - Henckens Lenne 48
Coopmans Ine - Dams Fien 44
Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine 40
Ockerman Lore - Verhulst Natacha 38
De Broe Lucía - oduwale yeni 35
Olaerts Julie - Goossen Silke 33
Desmet Elien - Leurs Britt 30

Einduitslag  Dames Belgium

Ploeg Punten (pp)
Poels Zora - Verhoeven Yana 25
Coopmans Anke - Beken Ilke 20
Dierckx Jana - Vermeiren Elise 17
Jordens Katrien - Van de Ven Zara 15
Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby 12
Hillen Kato - Pareyn Lotte 12
Timmerman Mirte - Hollevoet Nore 12
Rampelberg Lina - Van Puymbrouck Femke 12
Adriaensens Melissa - Martens Evelien 8
Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine 8
Groven Febe - Henckens Lenne 8
Desmet Elien - Leurs Britt 8
Coopmans Ine - Dams Fien 8
Ockerman Lore - Verhulst Natacha 8
Olaerts Julie - Goossen Silke 8
De Broe Lucía - oduwale yeni 8

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine 687
Timmerman Mirte - Hollevoet Nore 904
Adriaensens Melissa - Martens Evelien 858
Hillen Kato - Pareyn Lotte 1045
Dierckx Jana - Vermeiren Elise 965
Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby 1010
Jordens Katrien - Van de Ven Zara 1020
Desmet Elien - Leurs Britt 311
Groven Febe - Henckens Lenne 1155
Olaerts Julie - Goossen Silke 1161
Poels Zora - Verhoeven Yana 1360
Rampelberg Lina - Van Puymbrouck Femke 1265
Coopmans Anke - Beken Ilke 1180
Coopmans Ine - Dams Fien 293
Ockerman Lore - Verhulst Natacha 291
De Broe Lucía - oduwale yeni 340