Lubbeek - U18 meisjes - Velvoc


zaterdag 2 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
09:001DF4Nihorimbere Lynn - Peeters Janne (S13)Maris Anouk - Coppens Elli (S4)9-210-00-1Willibal Marlies - Van Gansen Zita
09:002AF5Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (S8)Vermeir Fiene - Minten Hanne (S9)1-210-00-1Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
09:003BF6Peci Milica - Szeles Emma (S7)Bouchet Emilie - Decabooter Fran (S10)21-70-01-0Hillen Kato - Vervloet Anne-Line
09:204DF4Timmerman Mirte - Hollevoet Nore (S5)Willibal Marlies - Van Gansen Zita (S12)21-110-01-0Nihorimbere Lynn - Peeters Janne
09:205CF5GERBAUD alice - Doneux Lou (S6)Hendrickx Celeste - Smekens Fien (S11)10-210-00-1Pareyn Lotte - Kokke Céleste
09:206AF6Vermeir Fiene - Minten Hanne (S9)Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (S1)18-210-00-1Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline
09:407DF4Timmerman Mirte - Hollevoet Nore (S5)Nihorimbere Lynn - Peeters Janne (S13)21-80-01-0Maris Anouk - Coppens Elli
09:408BF5Bouchet Emilie - Decabooter Fran (S10)Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (S2)9-210-00-1Peci Milica - Szeles Emma
09:409CF6Hendrickx Celeste - Smekens Fien (S11)Pareyn Lotte - Kokke Céleste (S3)10-210-00-1GERBAUD alice - Doneux Lou
10:0010DF4Willibal Marlies - Van Gansen Zita (S12)Maris Anouk - Coppens Elli (S4)6-210-00-1Timmerman Mirte - Hollevoet Nore
10:0011AF5Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (S1)Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (S8)21-80-01-0Vermeir Fiene - Minten Hanne
10:0012BF6Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (S2)Peci Milica - Szeles Emma (S7)21-60-01-0Bouchet Emilie - Decabooter Fran
10:2013DF4Willibal Marlies - Van Gansen Zita (S12)Nihorimbere Lynn - Peeters Janne (S13)21-240-00-1Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
10:2014CF5Pareyn Lotte - Kokke Céleste (S3)GERBAUD alice - Doneux Lou (S6)21-160-01-0Hendrickx Celeste - Smekens Fien
10:2015DF6Maris Anouk - Coppens Elli (S4)Timmerman Mirte - Hollevoet Nore (S5)18-210-00-1Hillen Kato - Vervloet Anne-Line
Kruisingswedstrijden
10:4016XF4Bouchet Emilie - Decabooter Fran (3B)GERBAUD alice - Doneux Lou (3C)20-230-00-1Nihorimbere Lynn - Peeters Janne
10:4017F5Vermeir Fiene - Minten Hanne (2A)Maris Anouk - Coppens Elli (2D)17-210-00-1Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline
10:4018F6Peci Milica - Szeles Emma (2B)Hendrickx Celeste - Smekens Fien (2C)22-190-01-0Timmerman Mirte - Hollevoet Nore
11:0019XF4GERBAUD alice - Doneux Lou (3C)Nihorimbere Lynn - Peeters Janne (3D)21-90-01-0Bouchet Emilie - Decabooter Fran
11:0020F5Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (3A)Willibal Marlies - Van Gansen Zita (4D)21-170-01-0Maris Anouk - Coppens Elli
11:0021F6Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (1A)Timmerman Mirte - Hollevoet Nore (1D)21-100-01-0Hendrickx Celeste - Smekens Fien
11:4022XF4Nihorimbere Lynn - Peeters Janne (3D)Bouchet Emilie - Decabooter Fran (3B)21-180-01-0GERBAUD alice - Doneux Lou
11:4023F5Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (1B)Pareyn Lotte - Kokke Céleste (1C)21-110-01-0Willibal Marlies - Van Gansen Zita
Voor de 7de en 8de plaats: twee winnende sets
11:4024F6Vermeir Fiene - Minten Hanne (L17)Hendrickx Celeste - Smekens Fien (L18)21-621-62-0Maris Anouk - Coppens Elli
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil
12:0025F4Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (W20)GERBAUD alice - Doneux Lou (1X)14-210-00-1Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
Voor de 12de en 13de plaats: 1 set, 3 punten verschil
12:0026F5Willibal Marlies - Van Gansen Zita (L20)Bouchet Emilie - Decabooter Fran (3X)21-140-01-0Timmerman Mirte - Hollevoet Nore
Voor de 1ste en 2de plaats: twee winnende sets
12:4027F4Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (W21)Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (W23)18-2115-210-2GERBAUD alice - Doneux Lou
Voor de 3de en 4de plaats: twee winnende sets
12:4028F5Timmerman Mirte - Hollevoet Nore (L21)Pareyn Lotte - Kokke Céleste (L23)21-1718-2117-191-2Willibal Marlies - Van Gansen Zita
Voor de 5de en 6de plaats: twee winnende sets
12:4029F6Maris Anouk - Coppens Elli (W17)Peci Milica - Szeles Emma (W18)21-198-2115-122-1Vermeir Fiene - Minten Hanne

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Hillen Kato - Vervloet Anne-Line 70
Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte 63
Pareyn Lotte - Kokke Céleste 56
Timmerman Mirte - Hollevoet Nore 53
Maris Anouk - Coppens Elli 49
Peci Milica - Szeles Emma 46
Vermeir Fiene - Minten Hanne 42
Hendrickx Celeste - Smekens Fien 39
GERBAUD alice - Doneux Lou 36
Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline 33
Nihorimbere Lynn - Peeters Janne 31
Willibal Marlies - Van Gansen Zita 28
Bouchet Emilie - Decabooter Fran 26

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Vermeir Fiene - Minten Hanne 312
Timmerman Mirte - Hollevoet Nore 904
Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte 1055
Pareyn Lotte - Kokke Céleste 974
Hillen Kato - Vervloet Anne-Line 1090
GERBAUD alice - Doneux Lou 604
Maris Anouk - Coppens Elli 795
Peci Milica - Szeles Emma 551
Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline 401
Willibal Marlies - Van Gansen Zita 56
Nihorimbere Lynn - Peeters Janne 62
Bouchet Emilie - Decabooter Fran 208
Hendrickx Celeste - Smekens Fien 207