Lubbeek - U14 jongens - Velvoc


zaterdag 2 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: poule A: 2 winnende sets en poule B: 1 set - 3 punten verschil
13:401BM2Audooren Elian - Bergmans Dre (S5)Bierinckx Ward - Moens Freek (S6)21-140-01-0Stassen Lennert - Chyrva Artem
13:402AM3Claes Matis - Claes Ramses (S4)Janssens Mathias - Van de Velde Toon (S7)21-821-122-0Van den Brande Mats - Jacobs Merlijn
14:003BM2Stassen Lennert - Chyrva Artem (S2)Audooren Elian - Bergmans Dre (S5)21-150-01-0Renson Otto - Aly Adam
14:204BM2Bierinckx Ward - Moens Freek (S6)Renson Otto - Aly Adam (S3)13-210-00-1Audooren Elian - Bergmans Dre
14:205AM3Van den Brande Mats - Jacobs Merlijn (S1)Janssens Mathias - Van de Velde Toon (S7)21-821-72-0Claes Matis - Claes Ramses
14:406BM2Audooren Elian - Bergmans Dre (S5)Renson Otto - Aly Adam (S3)21-110-01-0Bierinckx Ward - Moens Freek
15:007BM2Stassen Lennert - Chyrva Artem (S2)Bierinckx Ward - Moens Freek (S6)21-60-01-0Renson Otto - Aly Adam
15:008AM3Van den Brande Mats - Jacobs Merlijn (S1)Claes Matis - Claes Ramses (S4)21-1221-92-0Janssens Mathias - Van de Velde Toon
15:209BM2Stassen Lennert - Chyrva Artem (S2)Renson Otto - Aly Adam (S3)21-80-01-0Audooren Elian - Bergmans Dre
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
16:0010M1Claes Matis - Claes Ramses (2A)Stassen Lennert - Chyrva Artem (1B)9-210-00-1Audooren Elian - Bergmans Dre
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
16:0011CM2Renson Otto - Aly Adam (3B)Bierinckx Ward - Moens Freek (4B)21-100-01-0Janssens Mathias - Van de Velde Toon
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
16:2012M1Audooren Elian - Bergmans Dre (2B)Van den Brande Mats - Jacobs Merlijn (1A)10-210-00-1Claes Matis - Claes Ramses
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
16:2013CM2Janssens Mathias - Van de Velde Toon (3A)Bierinckx Ward - Moens Freek (4B)21-130-01-0Renson Otto - Aly Adam
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
16:4014M1Claes Matis - Claes Ramses (L10)Audooren Elian - Bergmans Dre (L12)17-2118-210-2Van den Brande Mats - Jacobs Merlijn
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
16:4015CM2Janssens Mathias - Van de Velde Toon (3A)Renson Otto - Aly Adam (3B)16-210-00-1Bierinckx Ward - Moens Freek
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
17:2016M1Stassen Lennert - Chyrva Artem (W10)Van den Brande Mats - Jacobs Merlijn (W12)21-1020-2215-132-1Audooren Elian - Bergmans Dre

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Stassen Lennert - Chyrva Artem 34
Van den Brande Mats - Jacobs Merlijn 31
Audooren Elian - Bergmans Dre 27
Claes Matis - Claes Ramses 26
Renson Otto - Aly Adam 24
Janssens Mathias - Van de Velde Toon 22
Bierinckx Ward - Moens Freek 21

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Stassen Lennert - Chyrva Artem 476
Bierinckx Ward - Moens Freek 164
Audooren Elian - Bergmans Dre 250
Renson Otto - Aly Adam 366
Van den Brande Mats - Jacobs Merlijn 380
Claes Matis - Claes Ramses 230
Janssens Mathias - Van de Velde Toon 145