Lubbeek - U16 jongens - Velvoc


zaterdag 2 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
13:401AM4Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)Lambert Lars - Kerens Wout (S5)21-40-01-0Peeters Stijn - Moens Wout
13:402BM5Issaris Alexander - Vanhove Sem (S2)Lecomte Wannes - Schepers Victor (S6)21-160-01-0STROEYKENS Jente - Smeets Ibe
14:003AM4Minten Robbe - Tuur Vanbroekhoven  (S8)Peeters Stijn - Moens Wout (S4)21-70-01-0Lambert Lars - Kerens Wout
14:004BM5Decadt Simon - Dallatana Finnean (S7)STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (S3)8-210-00-1Lecomte Wannes - Schepers Victor
14:205AM4Peeters Stijn - Moens Wout (S4)Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)2-210-00-1Minten Robbe - Tuur Vanbroekhoven
14:206BM5STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (S3)Issaris Alexander - Vanhove Sem (S2)12-210-00-1Decadt Simon - Dallatana Finnean
14:407AM4Lambert Lars - Kerens Wout (S5)Minten Robbe - Tuur Vanbroekhoven  (S8)18-210-00-1Neyens Thomas - Neyens Michiel
14:408BM5Lecomte Wannes - Schepers Victor (S6)Decadt Simon - Dallatana Finnean (S7)25-220-01-0Issaris Alexander - Vanhove Sem
15:009AM4Peeters Stijn - Moens Wout (S4)Lambert Lars - Kerens Wout (S5)13-210-00-1Minten Robbe - Tuur Vanbroekhoven
15:0010BM5STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (S3)Lecomte Wannes - Schepers Victor (S6)21-100-01-0Decadt Simon - Dallatana Finnean
15:2011AM4Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)Minten Robbe - Tuur Vanbroekhoven  (S8)21-100-01-0Peeters Stijn - Moens Wout
15:2012BM5Issaris Alexander - Vanhove Sem (S2)Decadt Simon - Dallatana Finnean (S7)21-60-01-0STROEYKENS Jente - Smeets Ibe
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
16:0013M4Peeters Stijn - Moens Wout (4A)Lecomte Wannes - Schepers Victor (3B)22-190-01-0Minten Robbe - Tuur Vanbroekhoven
16:0014M5Decadt Simon - Dallatana Finnean (4B)Lambert Lars - Kerens Wout (3A)19-220-00-1STROEYKENS Jente - Smeets Ibe
16:2015M4Minten Robbe - Tuur Vanbroekhoven  (2A)Issaris Alexander - Vanhove Sem (1B)21-140-01-0Peeters Stijn - Moens Wout
16:2016M5STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (2B)Neyens Thomas - Neyens Michiel (1A)12-210-00-1Lambert Lars - Kerens Wout
Voor 7de en 8ste plaats - 2 winnende sets
17:0017M4Lecomte Wannes - Schepers Victor (L13)Decadt Simon - Dallatana Finnean (L14)21-1721-172-0Minten Robbe - Tuur Vanbroekhoven
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
17:0018M5Peeters Stijn - Moens Wout (W13)Lambert Lars - Kerens Wout (W14)17-218-210-2Neyens Thomas - Neyens Michiel
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
17:4019M4Issaris Alexander - Vanhove Sem (L15)STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (L16)21-1921-152-0Lecomte Wannes - Schepers Victor
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
17:4020M5Minten Robbe - Tuur Vanbroekhoven  (W15)Neyens Thomas - Neyens Michiel (W16)12-2112-210-2Lambert Lars - Kerens Wout

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Neyens Thomas - Neyens Michiel 49
Minten Robbe - Tuur Vanbroekhoven 44
Issaris Alexander - Vanhove Sem 39
STROEYKENS Jente - Smeets Ibe 37
Lambert Lars - Kerens Wout 34
Peeters Stijn - Moens Wout 32
Lecomte Wannes - Schepers Victor 29
Decadt Simon - Dallatana Finnean 27

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Issaris Alexander - Vanhove Sem 858
Neyens Thomas - Neyens Michiel 1170
Peeters Stijn - Moens Wout 443
Lecomte Wannes - Schepers Victor 195
STROEYKENS Jente - Smeets Ibe 559
Decadt Simon - Dallatana Finnean 195
Lambert Lars - Kerens Wout 346
Minten Robbe - Tuur Vanbroekhoven 88