Sint-Pieters-Leeuw - U16 meisjes - VC Zuun


zondag 26 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
12:401BF3Van Zaelen Jaan - Borgions Mara (S5)Pannis Jade - Mattens Aiko (S6)21-110-01-0Bleyens Paulien - Peeters Kaat
13:002BF3De Ridder Lore - Robberechts Lina (S2)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S3)20-230-00-1Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse
13:203AF3Bleyens Paulien - Peeters Kaat (S4)Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (S7)21-60-01-0Hemelings Tracey - evens tinne
13:404BF3Pannis Jade - Mattens Aiko (S6)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S3)18-210-00-1De Ridder Lore - Robberechts Lina
14:005AF2Hemelings Tracey - evens tinne (S1)Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (S7)21-90-01-0Depestel Charlotte - Timmermans Nieke
14:006BF3De Ridder Lore - Robberechts Lina (S2)Van Zaelen Jaan - Borgions Mara (S5)10-210-00-1Pannis Jade - Mattens Aiko
14:207BF2Van Zaelen Jaan - Borgions Mara (S5)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S3)21-180-01-0Hemelings Tracey - evens tinne
14:208BF3De Ridder Lore - Robberechts Lina (S2)Pannis Jade - Mattens Aiko (S6)18-210-00-1Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse
14:409AF2Hemelings Tracey - evens tinne (S1)Bleyens Paulien - Peeters Kaat (S4)16-210-00-1Van Zaelen Jaan - Borgions Mara
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 2 winnende sets
15:0010CF3Pannis Jade - Mattens Aiko (3B)De Ridder Lore - Robberechts Lina (4B)21-1921-192-0Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse
Kruiswedstrijden: 1 set - 2 winnende sets
15:0013F2Hemelings Tracey - evens tinne (2A)Van Zaelen Jaan - Borgions Mara (1B)21-1221-122-0Depestel Charlotte - Timmermans Nieke
15:4011CF3Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (3A)De Ridder Lore - Robberechts Lina (4B)13-2113-210-2Pannis Jade - Mattens Aiko
15:4014F2Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (2B)Bleyens Paulien - Peeters Kaat (1A)12-2117-210-2Van Zaelen Jaan - Borgions Mara
16:2012CF3Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (3A)Pannis Jade - Mattens Aiko (3B)21-1421-142-0De Ridder Lore - Robberechts Lina
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
16:2015F2Van Zaelen Jaan - Borgions Mara (L13)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (L14)21-1521-142-0Bleyens Paulien - Peeters Kaat
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
17:0016F2Hemelings Tracey - evens tinne (W13)Bleyens Paulien - Peeters Kaat (W14)21-921-172-0Van Zaelen Jaan - Borgions Mara

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Hemelings Tracey - evens tinne 49
Bleyens Paulien - Peeters Kaat 44
Van Zaelen Jaan - Borgions Mara 39
Depestel Charlotte - Timmermans Nieke 37
De Ridder Lore - Robberechts Lina 34
Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse 32
Pannis Jade - Mattens Aiko 29

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Depestel Charlotte - Timmermans Nieke 559
Hemelings Tracey - evens tinne 630
De Ridder Lore - Robberechts Lina 550
Van Zaelen Jaan - Borgions Mara 538
Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse 280
Bleyens Paulien - Peeters Kaat 590
Pannis Jade - Mattens Aiko 285