Hofstade - U14 meisjes - MeZHo


zondag 26 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden - 1 set 3 punten verschil
09:401AF1Verelst Saar - Van Hoof Lotte (S16)Zhao Skye - Hubrechts Charlotte (S17)7-210-00-1Vervloet Simone - Joosen Ella
09:402BF2Depestele Dyte - Vannerom Lynn (S15)Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (S18)21-130-01-0Hillen Janne - Schoonis Wies
09:403CF3Peeters Nore - De Coster Lena (S14)Swevers Louise - Boeren Noor (S19)21-80-01-0Tummers Sophie - Hertogs Elle
09:404DF4Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S13)Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (S20)20-230-00-1Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
10:005EF1Verlinden Frida - Beyens Minne (S12)Donnes Nette - De Weerdt Louise (S21)21-50-01-0Van Even Amber - Hendrickx Nora
10:006FF2Denecker Margot - Brugman Naomi (S11)Schoeters Renske - Van Looy Minne (S22)21-120-01-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
10:007GF3Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S10)De Weerdt Lore - Van Looy Nora (S23)21-160-01-0Verwimp Marit - Waegeneers Tes
10:008HF4Vandeven Lotte - De Ryck Fee (S9)Degroote Hélène - Dalemans Juliette (S24)21-10-01-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
10:209AF1Zhao Skye - Hubrechts Charlotte (S17)Vervloet Simone - Joosen Ella (S1)6-210-00-1Verelst Saar - Van Hoof Lotte
10:2010BF2Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (S18)Hillen Janne - Schoonis Wies (S2)0-210-00-1Depestele Dyte - Vannerom Lynn
10:2011CF3Swevers Louise - Boeren Noor (S19)Tummers Sophie - Hertogs Elle (S3)9-210-00-1Peeters Nore - De Coster Lena
10:2012DF4Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (S20)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S4)11-210-00-1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
10:4013EF1Donnes Nette - De Weerdt Louise (S21)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (S5)4-210-00-1Verlinden Frida - Beyens Minne
10:4014FF2Schoeters Renske - Van Looy Minne (S22)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S6)13-210-00-1Denecker Margot - Brugman Naomi
10:4015GF3De Weerdt Lore - Van Looy Nora (S23)Verwimp Marit - Waegeneers Tes (S7)2-210-00-1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
10:4016HF4Degroote Hélène - Dalemans Juliette (S24)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S8)2-210-00-1Vandeven Lotte - De Ryck Fee
11:0017AF1Vervloet Simone - Joosen Ella (S1)Verelst Saar - Van Hoof Lotte (S16)21-40-01-0Zhao Skye - Hubrechts Charlotte
11:0018BF2Hillen Janne - Schoonis Wies (S2)Depestele Dyte - Vannerom Lynn (S15)21-50-01-0Cautaerts Liora - Henderyckx Elien
11:0019CF3Tummers Sophie - Hertogs Elle (S3)Peeters Nore - De Coster Lena (S14)21-100-01-0Swevers Louise - Boeren Noor
11:0020DF4Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S4)Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S13)21-120-01-0Zengers Sophia - Sterckx Leonie
11:2021EF1Van Even Amber - Hendrickx Nora  (S5)Verlinden Frida - Beyens Minne (S12)21-120-01-0Donnes Nette - De Weerdt Louise
11:2022FF2Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S6)Denecker Margot - Brugman Naomi (S11)21-120-01-0Schoeters Renske - Van Looy Minne
11:2023GF3Verwimp Marit - Waegeneers Tes (S7)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S10)21-50-01-0De Weerdt Lore - Van Looy Nora
11:2024HF4van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S8)Vandeven Lotte - De Ryck Fee (S9)15-210-00-1Degroote Hélène - Dalemans Juliette
Kruisingswedstrijden - 1 set 3 punten verschil
12:0025F1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (3D)Zhao Skye - Hubrechts Charlotte (2A)3-210-00-1Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
12:0026F2Swevers Louise - Boeren Noor (3C)Depestele Dyte - Vannerom Lynn (2B)9-210-00-1Tummers Sophie - Hertogs Elle
12:0027F3Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (3B)Peeters Nore - De Coster Lena (2C)7-210-00-1Hillen Janne - Schoonis Wies
12:0028F4Verelst Saar - Van Hoof Lotte (3A)Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (2D)9-210-00-1Vervloet Simone - Joosen Ella
12:2029F1Degroote Hélène - Dalemans Juliette (3H)Verlinden Frida - Beyens Minne (2E)5-210-00-1Zengers Sophia - Sterckx Leonie
12:2030F2De Weerdt Lore - Van Looy Nora (3G)Denecker Margot - Brugman Naomi (2F)7-210-00-1Peeters Nore - De Coster Lena
12:2031F3Schoeters Renske - Van Looy Minne (3F)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (2G)16-210-00-1Depestele Dyte - Vannerom Lynn
12:2032F4Donnes Nette - De Weerdt Louise (3E)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (2H)4-210-00-1Zhao Skye - Hubrechts Charlotte
12:4033F1Vervloet Simone - Joosen Ella (1A)Verlinden Frida - Beyens Minne (W29)21-140-01-0Degroote Hélène - Dalemans Juliette
12:4034F2Hillen Janne - Schoonis Wies (1B)Denecker Margot - Brugman Naomi (W30)21-50-01-0De Weerdt Lore - Van Looy Nora
12:4035F3Tummers Sophie - Hertogs Elle (1C)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (W31)21-70-01-0Schoeters Renske - Van Looy Minne
12:4036F4Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (1D)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (W32)25-280-00-1Donnes Nette - De Weerdt Louise
13:0037F1Van Even Amber - Hendrickx Nora  (1E)Zhao Skye - Hubrechts Charlotte (W25)21-130-01-0Verlinden Frida - Beyens Minne
13:0038F2Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (1F)Depestele Dyte - Vannerom Lynn (W26)21-160-01-0Denecker Margot - Brugman Naomi
13:0039F3Verwimp Marit - Waegeneers Tes (1G)Peeters Nore - De Coster Lena (W27)21-130-01-0Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
13:0040F4Vandeven Lotte - De Ryck Fee (1H)Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (W28)21-70-01-0Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
wedstrijden voor plaats 17 tot 24 - 1 set 3 punten verschil
13:4041F1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (L25)Donnes Nette - De Weerdt Louise (L32)21-100-01-0Van Even Amber - Hendrickx Nora
13:4042F2Swevers Louise - Boeren Noor (L26)Schoeters Renske - Van Looy Minne (L31)21-180-01-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
13:4043F3Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (L27)De Weerdt Lore - Van Looy Nora (L30)21-180-01-0Verwimp Marit - Waegeneers Tes
13:4044F4Verelst Saar - Van Hoof Lotte (L28)Degroote Hélène - Dalemans Juliette (L29)26-230-01-0Vandeven Lotte - De Ryck Fee
wedstrijden voor plaats 9 tot 16 - 1 set 3 punten verschil
14:0045F1Verlinden Frida - Beyens Minne (L33)Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (L40)21-160-01-0Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
14:0046F2Denecker Margot - Brugman Naomi (L34)Peeters Nore - De Coster Lena (L39)14-210-00-1Swevers Louise - Boeren Noor
14:0047F3Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (L35)Depestele Dyte - Vannerom Lynn (L38)24-210-01-0Cautaerts Liora - Henderyckx Elien
14:0048F4Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (L36)Zhao Skye - Hubrechts Charlotte (L37)21-130-01-0Verelst Saar - Van Hoof Lotte
wedstrijden voor plaats 1 tot 8 - 1 set 3 punten verschil
14:2049F1Vervloet Simone - Joosen Ella (W33)Vandeven Lotte - De Ryck Fee (W40)21-130-01-0Verlinden Frida - Beyens Minne
14:2050F2Hillen Janne - Schoonis Wies (W34)Verwimp Marit - Waegeneers Tes (W39)21-180-01-0Peeters Nore - De Coster Lena
14:2051F3Tummers Sophie - Hertogs Elle (W35)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (W38)21-100-01-0Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
14:2052F4van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (W36)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (W37)21-130-01-0Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
wedstrijden voor plaats 17 tot 20 - 1 set 3 punten verschil
15:0053F1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (W41)Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (W43)21-110-01-0Vervloet Simone - Joosen Ella
15:0054F2Swevers Louise - Boeren Noor (W42)Verelst Saar - Van Hoof Lotte (W44)21-180-01-0Hillen Janne - Schoonis Wies
wedstrijden voor plaats 21 tot 24 - 1 set 3 punten verschil
15:0055F3Donnes Nette - De Weerdt Louise (L41)De Weerdt Lore - Van Looy Nora (L43)21-150-01-0Tummers Sophie - Hertogs Elle
15:0056F4Schoeters Renske - Van Looy Minne (L42)Degroote Hélène - Dalemans Juliette (L44)21-150-01-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
wedstrijden voor plaats 9 tot 12 - 1 set 3 punten verschil
15:2057F1Verlinden Frida - Beyens Minne (W45)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (W47)21-170-01-0Cautaerts Liora - Henderyckx Elien
15:2058F2Peeters Nore - De Coster Lena (W46)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (W48)21-160-01-0Verelst Saar - Van Hoof Lotte
wedstrijden voor plaats 13 tot 16 - 1 set 3 punten verschil
15:2059F3Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (L45)Depestele Dyte - Vannerom Lynn (L47)21-240-00-1De Weerdt Lore - Van Looy Nora
15:2060F4Denecker Margot - Brugman Naomi (L46)Zhao Skye - Hubrechts Charlotte (L48)7-210-00-1Degroote Hélène - Dalemans Juliette
wedstrijden voor plaats 1 tot 4 - 1 set 3 punten verschil
15:4061F1Vervloet Simone - Joosen Ella (W49)Tummers Sophie - Hertogs Elle (W51)21-130-01-0Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
15:4062F2Hillen Janne - Schoonis Wies (W50)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (W52)21-70-01-0Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
wedstrijden voor plaats 5 tot 8 - 1 set 3 punten verschil
15:4063F3Vandeven Lotte - De Ryck Fee (L49)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (L51)21-140-01-0Zengers Sophia - Sterckx Leonie
15:4064F4Verwimp Marit - Waegeneers Tes (L50)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (L52)61-140-01-0Denecker Margot - Brugman Naomi
wedstrijd voor de 17de en 18de plaats -1 set 3 punten verschil
16:2065F1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (W53)Swevers Louise - Boeren Noor (W54)24-210-01-0Vervloet Simone - Joosen Ella
wedstrijd voor de 19de en 20ste plaats -1 set 3 punten verschil
16:2066F2Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (L53)Verelst Saar - Van Hoof Lotte (L54)15-210-00-1Hillen Janne - Schoonis Wies
wedstrijd voor de 21ste en 22ste plaats -1 set 3 punten verschil
16:2067F3Donnes Nette - De Weerdt Louise (W55)Schoeters Renske - Van Looy Minne (W56)12-210-00-1Vandeven Lotte - De Ryck Fee
wedstrijd voor de 23ste en 24ste plaats -1 set 3 punten verschil
16:2068F4De Weerdt Lore - Van Looy Nora (L55)Degroote Hélène - Dalemans Juliette (L56)9-210-00-1Verwimp Marit - Waegeneers Tes
wedstrijd voor de 9de en 10de plaats -1 set 3 punten verschil
16:4069F1Verlinden Frida - Beyens Minne (W57)Peeters Nore - De Coster Lena (W58)16-210-00-1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
wedstrijd voor de 11de en 12de plaats -1 set 3 punten verschil
16:4070F2Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (L57)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (L58)8-210-00-1Verelst Saar - Van Hoof Lotte
wedstrijd voor de 13de en 14de plaats -1 set 3 punten verschil
16:4071F3Depestele Dyte - Vannerom Lynn (W59)Zhao Skye - Hubrechts Charlotte (W60)14-210-00-1Schoeters Renske - Van Looy Minne
wedstrijd voor de 15de en 16de plaats -1 set 3 punten verschil
16:4072F4Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (L59)Denecker Margot - Brugman Naomi (L60)13-210-00-1Degroote Hélène - Dalemans Juliette
wedstrijd voor de 1ste en 2de plaats -1 set 3 punten verschil
17:0073F1Vervloet Simone - Joosen Ella (W61)Hillen Janne - Schoonis Wies (W62)21-100-01-0Peeters Nore - De Coster Lena
wedstrijd voor de 3de en 4de plaats -1 set 3 punten verschil
17:0074F2Tummers Sophie - Hertogs Elle (L61)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (L62)21-120-01-0Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
wedstrijd voor de 5de en 6de plaats -1 set 3 punten verschil
17:0075F3Vandeven Lotte - De Ryck Fee (W63)Verwimp Marit - Waegeneers Tes (W64)21-160-01-0Zhao Skye - Hubrechts Charlotte
wedstrijd voor de 7de en 8de plaats -1 set 3 punten verschil
17:0076F4Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (L63)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (L64)21-240-00-1Denecker Margot - Brugman Naomi

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Vervloet Simone - Joosen Ella 34
Hillen Janne - Schoonis Wies 31
Tummers Sophie - Hertogs Elle 27
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 26
Vandeven Lotte - De Ryck Fee 24
Verwimp Marit - Waegeneers Tes 22
Van Even Amber - Hendrickx Nora 21
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 19
Peeters Nore - De Coster Lena 18
Verlinden Frida - Beyens Minne 16
Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte 15
Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia 14
Zhao Skye - Hubrechts Charlotte 13
Depestele Dyte - Vannerom Lynn 12
Denecker Margot - Brugman Naomi 11
Zengers Sophia - Sterckx Leonie 10
Swevers Louise - Boeren Noor 9
Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai 9
Cautaerts Liora - Henderyckx Elien 8
Verelst Saar - Van Hoof Lotte 8
Donnes Nette - De Weerdt Louise 7
Schoeters Renske - Van Looy Minne 7
De Weerdt Lore - Van Looy Nora 6
Degroote Hélène - Dalemans Juliette 6

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Vervloet Simone - Joosen Ella 739
Hillen Janne - Schoonis Wies 671
Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte 438
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 337
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 371
Peeters Nore - De Coster Lena 331
Cautaerts Liora - Henderyckx Elien 74
Vandeven Lotte - De Ryck Fee 346
Tummers Sophie - Hertogs Elle 450
Donnes Nette - De Weerdt Louise 25
De Weerdt Lore - Van Looy Nora 12
Schoeters Renske - Van Looy Minne 25
Swevers Louise - Boeren Noor 58
Verelst Saar - Van Hoof Lotte 85
Zengers Sophia - Sterckx Leonie 130
Depestele Dyte - Vannerom Lynn 98
Van Even Amber - Hendrickx Nora 362
Verlinden Frida - Beyens Minne 224
Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia 232
Denecker Margot - Brugman Naomi 190
Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai 196
Zhao Skye - Hubrechts Charlotte 105
Verwimp Marit - Waegeneers Tes 432
Degroote Hélène - Dalemans Juliette 12