Hofstade - U14 jongens - MeZHo


zondag 26 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
10:201AM9Lambrechts Lander - Goossens Ward (S8)Bartholomees Lennert - Bartholomees Rune (S17)21-130-01-0Bierinckx Ward - Moens Freek
10:202BM10Audooren Elian - Bergmans Dre (S7)De Gieter Fjorre - Bouillon Lenn (S18)20-230-00-1Kelchtermans Boris - De Greve Rune
10:403AM9Bierinckx Ward - Moens Freek (S9)Mathijs Tibo - Decadt Simon (S16)16-210-00-1Lambrechts Lander - Goossens Ward
10:404BM10Kelchtermans Boris - De Greve Rune (S10)Leen Bent - Huys Mats (S15)21-110-01-0Eennaes Noah - Jacobs Merlijn
10:405CM11Bartholomees Staf - Jordens Louïs (S11)Claes Ramses - De Vooght Noah (S14)14-210-00-1Bartholomees Arne - Derom Ruben
10:406DM12Caesteker Lars - Dubois Marcel (S12)Roesems Matis - Sepp Vansnick  (S13)12-210-00-1Renson Otto - Aly Adam
11:007AM9Bartholomees Lennert - Bartholomees Rune (S17)21-00-01-0Mathijs Tibo - Decadt Simon
11:008BM10De Gieter Fjorre - Bouillon Lenn (S18)Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (S2)9-210-00-1Leen Bent - Huys Mats
11:209AM9Lambrechts Lander - Goossens Ward (S8)Bierinckx Ward - Moens Freek (S9)21-130-01-0Bartholomees Lennert - Bartholomees Rune
11:2010BM10Audooren Elian - Bergmans Dre (S7)Kelchtermans Boris - De Greve Rune (S10)18-210-00-1De Gieter Fjorre - Bouillon Lenn
11:2011CM11Peeters Karel - Janssens Mathias (S6)Bartholomees Staf - Jordens Louïs (S11)21-160-01-0Claes Ramses - De Vooght Noah
11:2012DM12Van den Brande Mats - Claes Matis (S5)Caesteker Lars - Dubois Marcel (S12)21-190-01-0Roesems Matis - Sepp Vansnick
11:4013AM9Mathijs Tibo - Decadt Simon (S16)0-210-00-1Lambrechts Lander - Goossens Ward
11:4014BM10Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (S2)Leen Bent - Huys Mats (S15)21-140-01-0Audooren Elian - Bergmans Dre
11:4015CM11Bartholomees Arne - Derom Ruben (S3)Claes Ramses - De Vooght Noah (S14)21-120-01-0Peeters Karel - Janssens Mathias
11:4016DM12Renson Otto - Aly Adam (S4)Roesems Matis - Sepp Vansnick  (S13)21-60-01-0Van den Brande Mats - Claes Matis
12:0017AM9Bartholomees Lennert - Bartholomees Rune (S17)Bierinckx Ward - Moens Freek (S9)18-210-00-1Mathijs Tibo - Decadt Simon
12:0018BM10De Gieter Fjorre - Bouillon Lenn (S18)Kelchtermans Boris - De Greve Rune (S10)17-210-00-1Leen Bent - Huys Mats
12:2019AM9Lambrechts Lander - Goossens Ward (S8)21-00-01-0Bierinckx Ward - Moens Freek
12:2020BM10Audooren Elian - Bergmans Dre (S7)Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (S2)9-210-00-1Kelchtermans Boris - De Greve Rune
12:2021CM11Peeters Karel - Janssens Mathias (S6)Bartholomees Arne - Derom Ruben (S3)0-210-00-1Bartholomees Staf - Jordens Louïs
12:2022DM12Van den Brande Mats - Claes Matis (S5)Renson Otto - Aly Adam (S4)21-180-01-0Caesteker Lars - Dubois Marcel
12:4023AM9Mathijs Tibo - Decadt Simon (S16)Bartholomees Lennert - Bartholomees Rune (S17)21-110-01-0Lambrechts Lander - Goossens Ward
12:4024BM10Leen Bent - Huys Mats (S15)De Gieter Fjorre - Bouillon Lenn (S18)8-210-00-1Audooren Elian - Bergmans Dre
13:0025AM9Bierinckx Ward - Moens Freek (S9)0-210-00-1Bartholomees Lennert - Bartholomees Rune
13:0026BM10Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (S2)Kelchtermans Boris - De Greve Rune (S10)21-80-01-0De Gieter Fjorre - Bouillon Lenn
13:0027CM11Bartholomees Arne - Derom Ruben (S3)Bartholomees Staf - Jordens Louïs (S11)21-60-01-0Peeters Karel - Janssens Mathias
13:0028DM12Renson Otto - Aly Adam (S4)Caesteker Lars - Dubois Marcel (S12)21-100-01-0Van den Brande Mats - Claes Matis
13:2029AM9Mathijs Tibo - Decadt Simon (S16)Lambrechts Lander - Goossens Ward (S8)21-170-01-0Bierinckx Ward - Moens Freek
13:2030BM10Leen Bent - Huys Mats (S15)Audooren Elian - Bergmans Dre (S7)23-200-01-0Eennaes Noah - Jacobs Merlijn
13:2031CM11Claes Ramses - De Vooght Noah (S14)Peeters Karel - Janssens Mathias (S6)21-150-01-0Bartholomees Arne - Derom Ruben
13:2032DM12Roesems Matis - Sepp Vansnick  (S13)Van den Brande Mats - Claes Matis (S5)8-210-00-1Renson Otto - Aly Adam
13:4033M11Bartholomees Lennert - Bartholomees Rune (4A)Caesteker Lars - Dubois Marcel (4D)21-120-01-0Eennaes Noah - Jacobs Merlijn
13:4034M12Leen Bent - Huys Mats (4B)Bartholomees Staf - Jordens Louïs (4C)21-140-01-0Van den Brande Mats - Claes Matis
14:0035M9Bierinckx Ward - Moens Freek (3A)Roesems Matis - Sepp Vansnick  (3D)16-210-00-1Mathijs Tibo - Decadt Simon
14:0036M10De Gieter Fjorre - Bouillon Lenn (3B)Peeters Karel - Janssens Mathias (3C)21-130-01-0Bartholomees Arne - Derom Ruben
14:0037M11Lambrechts Lander - Goossens Ward (2A)Renson Otto - Aly Adam (2D)10-210-00-1Bartholomees Lennert - Bartholomees Rune
14:0038M12Kelchtermans Boris - De Greve Rune (2B)Claes Ramses - De Vooght Noah (2C)21-160-01-0Leen Bent - Huys Mats
14:2039M9Mathijs Tibo - Decadt Simon (1A)Van den Brande Mats - Claes Matis (1D)13-210-00-1Roesems Matis - Sepp Vansnick
14:2040M10Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (1B)Bartholomees Arne - Derom Ruben (1C)30-270-01-0Peeters Karel - Janssens Mathias
Voor de 17de en 18dr plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:2041M11Audooren Elian - Bergmans Dre (5B)0-210-00-1Renson Otto - Aly Adam
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set - 3 punten verschil
15:0042M9Roesems Matis - Sepp Vansnick  (W35)De Gieter Fjorre - Bouillon Lenn (W36)18-210-00-1Van den Brande Mats - Claes Matis
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set - 3 punten verschil
15:0043M10Bierinckx Ward - Moens Freek (L35)Peeters Karel - Janssens Mathias (L36)15-210-00-1Bartholomees Arne - Derom Ruben
Voor de 13de en 14de plaats: 1 set - 3 punten verschil
15:0044M11Bartholomees Lennert - Bartholomees Rune (W33)Leen Bent - Huys Mats (W34)21-180-01-0Audooren Elian - Bergmans Dre
Voor de 15de en 16ste plaats: 1 set - 3 punten verschil
15:0045M12Caesteker Lars - Dubois Marcel (L33)Bartholomees Staf - Jordens Louïs (L34)21-130-01-0
Voor de 1ste en 2de plaats: 1 set - 3 punten verschil
15:2046M9Van den Brande Mats - Claes Matis (W39)Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (W40)16-210-00-1De Gieter Fjorre - Bouillon Lenn
Voor de 3de en 4de plaats: 1 set - 3 punten verschil
15:2047M10Mathijs Tibo - Decadt Simon (L39)Bartholomees Arne - Derom Ruben (L40)26-290-00-1Peeters Karel - Janssens Mathias
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set - 3 punten verschil
15:2048M11Renson Otto - Aly Adam (W37)Kelchtermans Boris - De Greve Rune (W8)27-240-01-0Bartholomees Lennert - Bartholomees Rune
Voor de 7de en 8ste plaats: 1 set - 3 punten verschil
15:2049M12Lambrechts Lander - Goossens Ward (L37)Claes Ramses - De Vooght Noah (L38)10-210-00-1Caesteker Lars - Dubois Marcel

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Eennaes Noah - Jacobs Merlijn 34
Van den Brande Mats - Claes Matis 31
Bartholomees Arne - Derom Ruben 27
Mathijs Tibo - Decadt Simon 26
Renson Otto - Aly Adam 24
Kelchtermans Boris - De Greve Rune 22
Claes Ramses - De Vooght Noah 21
Lambrechts Lander - Goossens Ward 19
De Gieter Fjorre - Bouillon Lenn 18
Roesems Matis - Sepp Vansnick 16
Peeters Karel - Janssens Mathias 15
Bierinckx Ward - Moens Freek 14
Bartholomees Lennert - Bartholomees Rune 13
Leen Bent - Huys Mats 12
Caesteker Lars - Dubois Marcel 11
Bartholomees Staf - Jordens Louïs 10
Audooren Elian - Bergmans Dre 9

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Van den Brande Mats - Claes Matis 333
Bierinckx Ward - Moens Freek 164
Audooren Elian - Bergmans Dre 250
Caesteker Lars - Dubois Marcel 112
Peeters Karel - Janssens Mathias 227
Kelchtermans Boris - De Greve Rune 174
Mathijs Tibo - Decadt Simon 160
Renson Otto - Aly Adam 366
Eennaes Noah - Jacobs Merlijn 421
Bartholomees Lennert - Bartholomees Rune 48
Bartholomees Arne - Derom Ruben 309
Bartholomees Staf - Jordens Louïs 165
Leen Bent - Huys Mats 56
Lambrechts Lander - Goossens Ward 144
Claes Ramses - De Vooght Noah 127
Roesems Matis - Sepp Vansnick 118
De Gieter Fjorre - Bouillon Lenn 84