Hofstade - U16 jongens - MeZHo


zondag 26 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
13:201BM5Lecomte Wannes - Schepers Victor (S5)Christiaens Loïc - Christiaens Gilles (S6)14-210-00-1Bouillon Seth - Van der Cruys Vince
13:202BM6STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (S2)Coens Yoppe - Sophie Raul (S3)23-200-01-0Vancraenenbroeck Briek - Dallatana Finnean
13:403AM5Bouillon Seth - Van der Cruys Vince (S4)Vancraenenbroeck Briek - Dallatana Finnean (S7)21-80-01-0Peeters Stijn - Moens Wout
13:404BM6Christiaens Loïc - Christiaens Gilles (S6)Coens Yoppe - Sophie Raul (S3)11-210-00-1STROEYKENS Jente - Smeets Ibe
14:005AM5Peeters Stijn - Moens Wout (S1)Vancraenenbroeck Briek - Dallatana Finnean (S7)21-180-01-0Coens Yoppe - Sophie Raul
14:006BM6STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (S2)Lecomte Wannes - Schepers Victor (S5)21-80-01-0Christiaens Loïc - Christiaens Gilles
14:207BM5Lecomte Wannes - Schepers Victor (S5)Coens Yoppe - Sophie Raul (S3)4-210-00-1Peeters Stijn - Moens Wout
14:208BM6STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (S2)Christiaens Loïc - Christiaens Gilles (S6)21-90-01-0Vancraenenbroeck Briek - Dallatana Finnean
14:409AM5Peeters Stijn - Moens Wout (S1)Bouillon Seth - Van der Cruys Vince (S4)10-210-00-1Lecomte Wannes - Schepers Victor
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 2 winnende sets
15:0010CM6Christiaens Loïc - Christiaens Gilles (3B)Lecomte Wannes - Schepers Victor (4B)24-270-00-1Vancraenenbroeck Briek - Dallatana Finnean
Kruiswedstrijden: 1 set - 2 winnende sets
15:0013M5Peeters Stijn - Moens Wout (2A)STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (1B)9-2111-210-2Coens Yoppe - Sophie Raul
15:4011CM6Vancraenenbroeck Briek - Dallatana Finnean (3A)Lecomte Wannes - Schepers Victor (4B)21-1518-2124-212-1Christiaens Loïc - Christiaens Gilles
15:4014M5Coens Yoppe - Sophie Raul (2B)Bouillon Seth - Van der Cruys Vince (1A)9-2121-1615-122-1Peeters Stijn - Moens Wout
16:2012CM6Vancraenenbroeck Briek - Dallatana Finnean (3A)Christiaens Loïc - Christiaens Gilles (3B)21-1021-02-0Lecomte Wannes - Schepers Victor
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
16:2015M5Peeters Stijn - Moens Wout (L13)Bouillon Seth - Van der Cruys Vince (L14)6-216-210-2Coens Yoppe - Sophie Raul
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
17:0016M5STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (W13)Coens Yoppe - Sophie Raul (W14)21-1524-2617-191-2Bouillon Seth - Van der Cruys Vince

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Coens Yoppe - Sophie Raul 49
STROEYKENS Jente - Smeets Ibe 44
Bouillon Seth - Van der Cruys Vince 39
Peeters Stijn - Moens Wout 37
Vancraenenbroeck Briek - Dallatana Finnean 34
Lecomte Wannes - Schepers Victor 32
Christiaens Loïc - Christiaens Gilles 29

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Bouillon Seth - Van der Cruys Vince 458
Peeters Stijn - Moens Wout 443
Lecomte Wannes - Schepers Victor 195
Christiaens Loïc - Christiaens Gilles 199
Vancraenenbroeck Briek - Dallatana Finnean 122
Coens Yoppe - Sophie Raul 314
STROEYKENS Jente - Smeets Ibe 559