Hofstade - SENIORES - heren - MeZHo


zondag 26 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
11:201AM8Evenepoel Xander - Van Ysacker Seppe (S4)Vervoort Wout - Cabuy Warre (S9)21-60-01-0Blyaert Jasper - Rosiers Senne
11:402BM8Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii (S3)Le Moine Ben - Van Laethem Joren (S10)21-60-01-0Bartholomees Frank - Bartholomees Roald
12:003AM8Blyaert Jasper - Rosiers Senne (S5)Branswyk Robbe - Bosmans Daan (S8)21-160-01-0Martinet Benoît - Florent Collignon
12:204BM8Bartholomees Frank - Bartholomees Roald (S6)De Houwer Thomas - Vansant Toon (S7)21-180-01-0Milutinovic Stefan - De Wettinck Quinten
12:405AM8Vervoort Wout - Cabuy Warre (S9)Martinet Benoît - Florent Collignon (S1)12-210-00-1Branswyk Robbe - Bosmans Daan
13:006BM8Le Moine Ben - Van Laethem Joren (S10)Milutinovic Stefan - De Wettinck Quinten (S2)6-210-00-1De Houwer Thomas - Vansant Toon
13:207AM7Evenepoel Xander - Van Ysacker Seppe (S4)Blyaert Jasper - Rosiers Senne (S5)21-110-01-0Vervoort Wout - Cabuy Warre
13:208BM8Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii (S3)Bartholomees Frank - Bartholomees Roald (S6)21-180-01-0Le Moine Ben - Van Laethem Joren
13:409AM7Martinet Benoît - Florent Collignon (S1)Branswyk Robbe - Bosmans Daan (S8)21-110-01-0Evenepoel Xander - Van Ysacker Seppe
13:4010BM8Milutinovic Stefan - De Wettinck Quinten (S2)De Houwer Thomas - Vansant Toon (S7)21-140-01-0Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii
14:0011AM7Vervoort Wout - Cabuy Warre (S9)Blyaert Jasper - Rosiers Senne (S5)14-210-00-1Branswyk Robbe - Bosmans Daan
14:0012BM8Le Moine Ben - Van Laethem Joren (S10)Bartholomees Frank - Bartholomees Roald (S6)20-230-00-1De Houwer Thomas - Vansant Toon
14:2013AM7Blyaert Jasper - Rosiers Senne (S5)Martinet Benoît - Florent Collignon (S1)9-210-00-1Vervoort Wout - Cabuy Warre
14:2014BM8Bartholomees Frank - Bartholomees Roald (S6)Milutinovic Stefan - De Wettinck Quinten (S2)9-210-00-1Le Moine Ben - Van Laethem Joren
14:4015AM7Branswyk Robbe - Bosmans Daan (S8)Evenepoel Xander - Van Ysacker Seppe (S4)14-210-00-1Martinet Benoît - Florent Collignon
14:4016BM8De Houwer Thomas - Vansant Toon (S7)Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii (S3)11-210-00-1Milutinovic Stefan - De Wettinck Quinten
15:0017AM7Martinet Benoît - Florent Collignon (S1)Evenepoel Xander - Van Ysacker Seppe (S4)21-160-01-0Blyaert Jasper - Rosiers Senne
15:0018BM8Milutinovic Stefan - De Wettinck Quinten (S2)Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii (S3)23-200-01-0Bartholomees Frank - Bartholomees Roald
15:2019AM7Branswyk Robbe - Bosmans Daan (S8)Vervoort Wout - Cabuy Warre (S9)25-280-00-1Evenepoel Xander - Van Ysacker Seppe
15:2020BM8De Houwer Thomas - Vansant Toon (S7)Le Moine Ben - Van Laethem Joren (S10)8-210-00-1Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii
Kruiswedstrijden: 1set - 3 punten verschil
16:0021M7Martinet Benoît - Florent Collignon (1A)Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii (2B)21-180-01-0Blyaert Jasper - Rosiers Senne
16:0022M8Milutinovic Stefan - De Wettinck Quinten (1B)Evenepoel Xander - Van Ysacker Seppe (2A)21-140-01-0Blyaert Jasper - Rosiers Senne
Voor 7de en 8ste plaats - 1set - 3 punten verschil
16:2023M7Vervoort Wout - Cabuy Warre (4A)Le Moine Ben - Van Laethem Joren (4B)15-210-00-1Bartholomees Frank - Bartholomees Roald
Voor 9de en 10de plaats - 1set - 3 punten verschil
16:2024M8Branswyk Robbe - Bosmans Daan (5A)De Houwer Thomas - Vansant Toon (5B)20-230-00-1Bartholomees Frank - Bartholomees Roald
Voor 3de en 4de plaats - 1set - 3 punten verschil
17:0025M7Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii (L21)Evenepoel Xander - Van Ysacker Seppe (L22)43-460-00-1Le Moine Ben - Van Laethem Joren
Voor 5de en 6de plaats - 1set - 3 punten verschil
17:0026M8Blyaert Jasper - Rosiers Senne (3A)Bartholomees Frank - Bartholomees Roald (3B)5-210-00-1De Houwer Thomas - Vansant Toon
Voor 1ste en 2de plaats - 1set - 3 punten verschil
17:2027M7Martinet Benoît - Florent Collignon (W21)Milutinovic Stefan - De Wettinck Quinten (W22)16-210-00-1Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Milutinovic Stefan - De Wettinck Quinten 100
Martinet Benoît - Florent Collignon 90
Evenepoel Xander - Van Ysacker Seppe 80
Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii 75
Bartholomees Frank - Bartholomees Roald 70
Blyaert Jasper - Rosiers Senne 65
Le Moine Ben - Van Laethem Joren 60
Vervoort Wout - Cabuy Warre 55
De Houwer Thomas - Vansant Toon 51
Branswyk Robbe - Bosmans Daan 48

Einduitslag  Heren Belgium

Ploeg Punten (pp)
Milutinovic Stefan - De Wettinck Quinten 25
Martinet Benoît - Florent Collignon 20
Evenepoel Xander - Van Ysacker Seppe 17
Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii 15
Vervoort Wout - Cabuy Warre 12
Blyaert Jasper - Rosiers Senne 12
Bartholomees Frank - Bartholomees Roald 12
Le Moine Ben - Van Laethem Joren 12
Branswyk Robbe - Bosmans Daan 8
De Houwer Thomas - Vansant Toon 8

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Branswyk Robbe - Bosmans Daan 135
Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii 715
Milutinovic Stefan - De Wettinck Quinten 875
Vervoort Wout - Cabuy Warre 110
Le Moine Ben - Van Laethem Joren 120
Martinet Benoît - Florent Collignon 1175
De Houwer Thomas - Vansant Toon 167
Evenepoel Xander - Van Ysacker Seppe 480
Blyaert Jasper - Rosiers Senne 722
Bartholomees Frank - Bartholomees Roald 526