Hofstade - U16 meisjes - MeZHo beachclub


zaterdag 25 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
09:401AF1De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S8)Pawlikowski Emma-Louise - Jacobs Diete (S17)10-210-00-1Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien
09:402BF2Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola (S7)Op de Beeck Tess - Op de Beeck Jill (S18)21-70-01-0Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina
09:403CF3Verwimp Marit - Peeters Kaat (S6)Van Balberghe Flore - Sijbers Febe (S19)21-70-01-0Bartholomees Eef - Michielsen Mira
09:404DF4Tummers Sophie - Hertogs Elle (S5)Jansen Bo - Geysemans Sara (S20)21-170-01-0Van Hoof Lien - Bergmans Yara
10:005AF1Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (S9)Vermeulen Lotte - Verhaegen Arianna (S16)15-210-00-1Hemelings Tracey - De Pau Yentle
10:006BF2Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (S10)Decat Enid - Wilmet Louise (S15)17-210-00-1Maris Anouk - Verheyden Nore
10:007CF3Bartholomees Eef - Michielsen Mira (S11)21-00-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
10:008DF4Van Hoof Lien - Bergmans Yara (S12)Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (S13)17-210-00-1Depestele Sabe - Depestel Charlotte
10:209AF1Pawlikowski Emma-Louise - Jacobs Diete (S17)Hemelings Tracey - De Pau Yentle (S1)13-210-00-1Vermeulen Lotte - Verhaegen Arianna
10:2010BF2Op de Beeck Tess - Op de Beeck Jill (S18)Maris Anouk - Verheyden Nore (S2)7-210-00-1Decat Enid - Wilmet Louise
10:2011CF3Van Balberghe Flore - Sijbers Febe (S19)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S3)8-210-00-1Verwimp Marit - Peeters Kaat
10:2012DF4Jansen Bo - Geysemans Sara (S20)Depestele Sabe - Depestel Charlotte (S4)12-210-00-1Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse
10:4013AF1De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S8)Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (S9)15-210-00-1Pawlikowski Emma-Louise - Jacobs Diete
10:4014BF2Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola (S7)Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (S10)21-100-01-0Op de Beeck Tess - Op de Beeck Jill
10:4015CF3Verwimp Marit - Peeters Kaat (S6)Bartholomees Eef - Michielsen Mira (S11)21-50-01-0Van Balberghe Flore - Sijbers Febe
10:4016DF4Tummers Sophie - Hertogs Elle (S5)Van Hoof Lien - Bergmans Yara (S12)21-80-01-0Jansen Bo - Geysemans Sara
11:0017AF1Hemelings Tracey - De Pau Yentle (S1)Vermeulen Lotte - Verhaegen Arianna (S16)21-40-01-0De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
11:0018BF2Maris Anouk - Verheyden Nore (S2)Decat Enid - Wilmet Louise (S15)21-140-01-0Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola
11:0019CF3Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S3)21-00-01-0Verwimp Marit - Peeters Kaat
11:0020DF4Depestele Sabe - Depestel Charlotte (S4)Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (S13)21-90-01-0Tummers Sophie - Hertogs Elle
11:2021AF1Pawlikowski Emma-Louise - Jacobs Diete (S17)Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (S9)21-160-01-0Vermeulen Lotte - Verhaegen Arianna
11:2022BF2Op de Beeck Tess - Op de Beeck Jill (S18)Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (S10)17-210-00-1Decat Enid - Wilmet Louise
11:2023CF3Van Balberghe Flore - Sijbers Febe (S19)Bartholomees Eef - Michielsen Mira (S11)6-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
11:2024DF4Jansen Bo - Geysemans Sara (S20)Van Hoof Lien - Bergmans Yara (S12)21-110-01-0Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse
11:4025AF1De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S8)Hemelings Tracey - De Pau Yentle (S1)12-210-00-1Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien
11:4026BF2Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola (S7)Maris Anouk - Verheyden Nore (S2)21-110-01-0Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina
11:4027CF3Verwimp Marit - Peeters Kaat (S6)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S3)21-120-01-0Bartholomees Eef - Michielsen Mira
11:4028DF4Tummers Sophie - Hertogs Elle (S5)Depestele Sabe - Depestel Charlotte (S4)30-330-00-1Van Hoof Lien - Bergmans Yara
12:0029AF1Vermeulen Lotte - Verhaegen Arianna (S16)Pawlikowski Emma-Louise - Jacobs Diete (S17)12-210-00-1De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
12:0030BF2Decat Enid - Wilmet Louise (S15)Op de Beeck Tess - Op de Beeck Jill (S18)21-70-01-0Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola
12:0031CF3Van Balberghe Flore - Sijbers Febe (S19)0-210-00-1Verwimp Marit - Peeters Kaat
12:0032DF4Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (S13)Jansen Bo - Geysemans Sara (S20)22-190-01-0Tummers Sophie - Hertogs Elle
12:2033AF1Hemelings Tracey - De Pau Yentle (S1)Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (S9)21-140-01-0Pawlikowski Emma-Louise - Jacobs Diete
12:2034BF2Maris Anouk - Verheyden Nore (S2)Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (S10)21-50-01-0Op de Beeck Tess - Op de Beeck Jill
12:2035CF3Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S3)Bartholomees Eef - Michielsen Mira (S11)21-120-01-0Van Balberghe Flore - Sijbers Febe
12:2036DF4Depestele Sabe - Depestel Charlotte (S4)Van Hoof Lien - Bergmans Yara (S12)21-40-01-0Jansen Bo - Geysemans Sara
12:4037AF1Vermeulen Lotte - Verhaegen Arianna (S16)De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S8)21-160-01-0Hemelings Tracey - De Pau Yentle
12:4038BF2Decat Enid - Wilmet Louise (S15)Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola (S7)10-210-00-1Maris Anouk - Verheyden Nore
12:4039CF3Verwimp Marit - Peeters Kaat (S6)0-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
12:4040DF4Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (S13)Tummers Sophie - Hertogs Elle (S5)2-210-00-1Depestele Sabe - Depestel Charlotte
13:2041F1De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (5A)Van Hoof Lien - Bergmans Yara (5D)0-210-00-1Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse
13:2042F2Op de Beeck Tess - Op de Beeck Jill (5B)21-00-01-0Bartholomees Eef - Michielsen Mira
13:2043F3Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (4A)Jansen Bo - Geysemans Sara (4D)22-250-00-1Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola
13:2044F4Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (4B)Van Balberghe Flore - Sijbers Febe (4C)21-150-01-0Depestele Sabe - Depestel Charlotte
13:4045F1Vermeulen Lotte - Verhaegen Arianna (3A)Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (3D)13-210-00-1Van Hoof Lien - Bergmans Yara
13:4046F2Decat Enid - Wilmet Louise (3B)Bartholomees Eef - Michielsen Mira (3C)21-110-01-0Op de Beeck Tess - Op de Beeck Jill
13:4047F3Pawlikowski Emma-Louise - Jacobs Diete (2A)Tummers Sophie - Hertogs Elle (2D)21-180-01-0Jansen Bo - Geysemans Sara
13:4048F4Maris Anouk - Verheyden Nore (2B)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (2C)21-140-01-0Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina
14:2049F1Hemelings Tracey - De Pau Yentle (1A)Depestele Sabe - Depestel Charlotte (1D)21-100-01-0Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse
14:2050F2Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola (1B)Verwimp Marit - Peeters Kaat (1C)21-170-01-0Bartholomees Eef - Michielsen Mira
Voor de 17de en 18dr plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:2051F3Van Hoof Lien - Bergmans Yara (W41)Op de Beeck Tess - Op de Beeck Jill (W42)14-210-00-1Pawlikowski Emma-Louise - Jacobs Diete
Voor de 19de en 20ste plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:2052F4De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (L41)21-00-01-0Maris Anouk - Verheyden Nore
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:4053F1Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (W45)Decat Enid - Wilmet Louise (W46)12-210-00-1Hemelings Tracey - De Pau Yentle
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:4054F2Vermeulen Lotte - Verhaegen Arianna (L45)Bartholomees Eef - Michielsen Mira (L46)21-160-01-0Verwimp Marit - Peeters Kaat
Voor de 13de en 14de plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:4055F3Jansen Bo - Geysemans Sara (W43)Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (W44)21-130-01-0Op de Beeck Tess - Op de Beeck Jill
Voor de 15de en 16ste plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:4056F4Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (L43)Van Balberghe Flore - Sijbers Febe (L44)22-190-01-0De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
Voor de 1ste en 2de plaats: 1 set - 3 punten verschil
15:2057F1Hemelings Tracey - De Pau Yentle (W49)Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola (W50)11-210-00-1Decat Enid - Wilmet Louise
Voor de 3de en 4de plaats: 1 set - 3 punten verschil
15:2058F2Depestele Sabe - Depestel Charlotte (L49)Verwimp Marit - Peeters Kaat (L50)19-220-00-1Vermeulen Lotte - Verhaegen Arianna
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set - 3 punten verschil
15:2059F3Pawlikowski Emma-Louise - Jacobs Diete (W47)Maris Anouk - Verheyden Nore (W48)11-210-00-1Jansen Bo - Geysemans Sara
Voor de 7de en 8ste plaats: 1 set - 3 punten verschil
15:2060F4Tummers Sophie - Hertogs Elle (L47)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (L48)21-160-01-0Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola 49
Hemelings Tracey - De Pau Yentle 44
Verwimp Marit - Peeters Kaat 39
Depestele Sabe - Depestel Charlotte 37
Maris Anouk - Verheyden Nore 34
Pawlikowski Emma-Louise - Jacobs Diete 32
Tummers Sophie - Hertogs Elle 29
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 27
Decat Enid - Wilmet Louise 25
Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse 23
Vermeulen Lotte - Verhaegen Arianna 21
Bartholomees Eef - Michielsen Mira 20
Jansen Bo - Geysemans Sara 18
Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina 17
Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien 16
Van Balberghe Flore - Sijbers Febe 15
Op de Beeck Tess - Op de Beeck Jill 13
De Wachter Zoë - Van Driessche Lola 12
Van Hoof Lien - Bergmans Yara 12

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Depestele Sabe - Depestel Charlotte 596
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 653
Hemelings Tracey - De Pau Yentle 836
Maris Anouk - Verheyden Nore 688
Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola 499
Decat Enid - Wilmet Louise 189
De Wachter Zoë - Van Driessche Lola 346
Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina 274
Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse 280
Op de Beeck Tess - Op de Beeck Jill 72
Van Balberghe Flore - Sijbers Febe 57
Van Hoof Lien - Bergmans Yara 138
Tummers Sophie - Hertogs Elle 450
Vermeulen Lotte - Verhaegen Arianna 98
Pawlikowski Emma-Louise - Jacobs Diete 160
Jansen Bo - Geysemans Sara 36
Bartholomees Eef - Michielsen Mira 230
Verwimp Marit - Peeters Kaat 570
Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien 201