Hofstade - SENIORES - dames - MeZHo beachclub


zaterdag 25 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
09:001AF5Karciauskaite Indre - Helmlinger Martina (S8)Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S9)8-210-00-1Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
09:002BF6Bex Annelore - Van Deun Jade (S7)Kivilo Reili - Traytcheva Assia (S10)21-110-01-0Smets Julie - Van Puymbrouck Femke
09:003CF7Coens Youna - Pass Hannelore (S6)Peci Milica - Szeles Emma (S11)21-90-01-0Stelma Fiona - Troshina Olga
09:004DF8Adriaensens Melissa - Martens Evelien (S5)Devos Janne - Vandewiele Iris (S12)9-210-00-1Jordens Katrien - Van de Ven Zara
09:205AF5Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S9)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S1)21-90-01-0Karciauskaite Indre - Helmlinger Martina
09:206BF6Kivilo Reili - Traytcheva Assia (S10)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (S2)21-180-01-0Bex Annelore - Van Deun Jade
09:207CF7Peci Milica - Szeles Emma (S11)Stelma Fiona - Troshina Olga (S3)9-210-00-1Coens Youna - Pass Hannelore
09:208DF8Devos Janne - Vandewiele Iris (S12)Jordens Katrien - Van de Ven Zara (S4)21-100-01-0Adriaensens Melissa - Martens Evelien
09:409AF5Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S1)Karciauskaite Indre - Helmlinger Martina (S8)24-210-01-0Brocatus Hannelore - Augustynen Noor
09:4010BF6Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (S2)Bex Annelore - Van Deun Jade (S7)10-210-00-1Kivilo Reili - Traytcheva Assia
09:4011CF7Stelma Fiona - Troshina Olga (S3)Coens Youna - Pass Hannelore (S6)14-210-00-1Peci Milica - Szeles Emma
09:4012DF8Jordens Katrien - Van de Ven Zara (S4)Adriaensens Melissa - Martens Evelien (S5)21-110-01-0Devos Janne - Vandewiele Iris
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
10:0013F5Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (2A)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (3B)17-210-00-1Coens Youna - Pass Hannelore
10:0014F6Kivilo Reili - Traytcheva Assia (2B)Karciauskaite Indre - Helmlinger Martina (3A)18-210-00-1Devos Janne - Vandewiele Iris
10:0015F7Stelma Fiona - Troshina Olga (2C)Adriaensens Melissa - Martens Evelien (3D)21-90-01-0Brocatus Hannelore - Augustynen Noor
10:0016F8Jordens Katrien - Van de Ven Zara (2D)Peci Milica - Szeles Emma (3C)21-60-01-0Bex Annelore - Van Deun Jade
10:2017F5Coens Youna - Pass Hannelore (1C)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (W13)21-170-01-0Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
10:2018F6Devos Janne - Vandewiele Iris (1D)Karciauskaite Indre - Helmlinger Martina (W14)21-140-01-0Kivilo Reili - Traytcheva Assia
10:2019F7Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (1A)Stelma Fiona - Troshina Olga (W15)21-160-01-0Adriaensens Melissa - Martens Evelien
10:2020F8Bex Annelore - Van Deun Jade (1B)Jordens Katrien - Van de Ven Zara (W16)21-130-01-0Peci Milica - Szeles Emma
10:4021F5Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (L13)Adriaensens Melissa - Martens Evelien (L15)25-280-00-1Coens Youna - Pass Hannelore
10:4022F6Kivilo Reili - Traytcheva Assia (L14)Peci Milica - Szeles Emma (L16)21-100-01-0Devos Janne - Vandewiele Iris
11:0023F5Coens Youna - Pass Hannelore (W17)Bex Annelore - Van Deun Jade (W20)21-140-01-0Adriaensens Melissa - Martens Evelien
11:0024F6Devos Janne - Vandewiele Iris (W18)Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (W19)31-280-01-0Kivilo Reili - Traytcheva Assia
11:0025F7Karciauskaite Indre - Helmlinger Martina (L18)Stelma Fiona - Troshina Olga (L19)12-210-00-1Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
11:0026F8Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (L17)Jordens Katrien - Van de Ven Zara (L20)26-230-01-0Peci Milica - Szeles Emma
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set, 3 punten verschil
11:4027F5Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (L21)Peci Milica - Szeles Emma (L22)21-110-01-0Brocatus Hannelore - Augustynen Noor
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil
11:4028F6Adriaensens Melissa - Martens Evelien (W21)Kivilo Reili - Traytcheva Assia (W22)18-210-00-1Devos Janne - Vandewiele Iris
Voor de 7ste en 8ste plaats: 1 set, 3 punten verschil
11:4029F5Karciauskaite Indre - Helmlinger Martina (L25)Jordens Katrien - Van de Ven Zara (L26)15-210-00-1Bex Annelore - Van Deun Jade
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set, 3 punten verschil
11:4030F6Stelma Fiona - Troshina Olga (W25)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (W26)21-50-01-0Coens Youna - Pass Hannelore
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
12:2031F5Bex Annelore - Van Deun Jade (L23)Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (L24)21-1721-142-0Jordens Katrien - Van de Ven Zara
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
12:2032F6Coens Youna - Pass Hannelore (W23)Devos Janne - Vandewiele Iris (W24)13-2115-210-2Stelma Fiona - Troshina Olga

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Devos Janne - Vandewiele Iris 100
Coens Youna - Pass Hannelore 90
Bex Annelore - Van Deun Jade 80
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor 75
Stelma Fiona - Troshina Olga 70
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 65
Jordens Katrien - Van de Ven Zara 60
Karciauskaite Indre - Helmlinger Martina 55
Kivilo Reili - Traytcheva Assia 51
Adriaensens Melissa - Martens Evelien 48
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 44
Peci Milica - Szeles Emma 40

Einduitslag  Dames Belgium

Ploeg Punten (pp)
Devos Janne - Vandewiele Iris 25
Coens Youna - Pass Hannelore 20
Bex Annelore - Van Deun Jade 17
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor 15
Jordens Katrien - Van de Ven Zara 12
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 12
Karciauskaite Indre - Helmlinger Martina 12
Stelma Fiona - Troshina Olga 12
Adriaensens Melissa - Martens Evelien 8
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 8
Kivilo Reili - Traytcheva Assia 8
Peci Milica - Szeles Emma 8

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Kivilo Reili - Traytcheva Assia 581
Karciauskaite Indre - Helmlinger Martina 677
Adriaensens Melissa - Martens Evelien 858
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 990
Jordens Katrien - Van de Ven Zara 1020
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 1135
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor 552
Stelma Fiona - Troshina Olga 1180
Peci Milica - Szeles Emma 551
Devos Janne - Vandewiele Iris 300
Coens Youna - Pass Hannelore 800
Bex Annelore - Van Deun Jade 795