Hofstade - U18 jongens - MeZHo beachclub


zaterdag 25 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
11:401BM7Supeene Casper - De Wilde Kasper (S5)Billet Wannes - Muyldermans Tijl (S6)21-100-01-0Van Lokeren Staf - Haeldermans Mathijs
11:402BM8Ysebaert Senne - Ysebaert Roan (S2)Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth (S3)19-220-00-1Debackere Mauro - Vanneste Lukas
12:003AM7Van Lokeren Staf - Haeldermans Mathijs (S4)Debackere Mauro - Vanneste Lukas (S7)16-210-00-1Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince
12:004BM8Billet Wannes - Muyldermans Tijl (S6)Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth (S3)18-210-00-1Ysebaert Senne - Ysebaert Roan
12:205AM7Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (S1)Debackere Mauro - Vanneste Lukas (S7)21-150-01-0Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth
12:206BM8Ysebaert Senne - Ysebaert Roan (S2)Supeene Casper - De Wilde Kasper (S5)21-120-01-0Billet Wannes - Muyldermans Tijl
12:407BM7Supeene Casper - De Wilde Kasper (S5)Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth (S3)14-210-00-1Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince
12:408BM8Ysebaert Senne - Ysebaert Roan (S2)Billet Wannes - Muyldermans Tijl (S6)21-100-01-0Debackere Mauro - Vanneste Lukas
13:009AM7Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (S1)Van Lokeren Staf - Haeldermans Mathijs (S4)21-120-01-0Supeene Casper - De Wilde Kasper
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 2 winnende sets
13:2010CM8Supeene Casper - De Wilde Kasper (3B)Billet Wannes - Muyldermans Tijl (4B)16-210-00-1Van Lokeren Staf - Haeldermans Mathijs
Kruiswedstrijden: 1 set - 2 winnende sets
13:2013M7Debackere Mauro - Vanneste Lukas (2A)Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth (1B)16-2121-1715-122-1Ysebaert Senne - Ysebaert Roan
14:0011CM8Van Lokeren Staf - Haeldermans Mathijs (3A)Billet Wannes - Muyldermans Tijl (4B)21-150-01-0Supeene Casper - De Wilde Kasper
14:4012CM8Van Lokeren Staf - Haeldermans Mathijs (3A)Supeene Casper - De Wilde Kasper (3B)21-160-01-0Billet Wannes - Muyldermans Tijl
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
14:4015M7Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth (L13)Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (L14)15-2119-210-2Ysebaert Senne - Ysebaert Roan
14:2014M7Ysebaert Senne - Ysebaert Roan (2B)Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (1A)21-1021-172-0Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
15:2016M7Debackere Mauro - Vanneste Lukas (W13)Ysebaert Senne - Ysebaert Roan (W14)12-210-00-1Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Ysebaert Senne - Ysebaert Roan 70
Debackere Mauro - Vanneste Lukas 63
Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince 56
Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth 53
Van Lokeren Staf - Haeldermans Mathijs 49
Billet Wannes - Muyldermans Tijl 46
Supeene Casper - De Wilde Kasper 42

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince 643
Billet Wannes - Muyldermans Tijl 92
Van Lokeren Staf - Haeldermans Mathijs 171
Ysebaert Senne - Ysebaert Roan 361
Debackere Mauro - Vanneste Lukas 204
Supeene Casper - De Wilde Kasper 109
Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth 435