Anderlecht - SENIORES - dames - Beachvolley Europe


zaterdag 18 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
11:001AF1Doneux Lou - Szeles Emma (S8)GERBAUD alice - Peci Milica  (S9)21-160-01-0Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
11:002BF2Fieremans Eline - Versteynen Lena (S7)De Beule Julie - Troshina Olga (S10)12-210-00-1Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby
11:203CF1Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine (S6)Traytcheva Assia - Helmlinger Martina (S11)11-210-00-1Hillen Kato - Pareyn Lotte
11:204DF2Mertens Arianne - Hanzen Linda (S5)Standaert Axelle - Ockerman Lore (S12)21-160-01-0Smets Julie - Van Puymbrouck Femke
11:405AF1GERBAUD alice - Peci Milica  (S9)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S1)9-210-00-1Doneux Lou - Szeles Emma
11:406BF2De Beule Julie - Troshina Olga (S10)Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby (S2)21-90-01-0Fieremans Eline - Versteynen Lena
12:007CF1Traytcheva Assia - Helmlinger Martina (S11)Hillen Kato - Pareyn Lotte (S3)17-210-00-1Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine
12:008DF2Standaert Axelle - Ockerman Lore (S12)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (S4)21-150-01-0Mertens Arianne - Hanzen Linda
12:209AF1Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S1)Doneux Lou - Szeles Emma (S8)21-120-01-0GERBAUD alice - Peci Milica
12:2010BF2Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby (S2)Fieremans Eline - Versteynen Lena (S7)21-140-01-0De Beule Julie - Troshina Olga
12:4011CF1Hillen Kato - Pareyn Lotte (S3)Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine (S6)21-160-01-0Traytcheva Assia - Helmlinger Martina
12:4012DF2Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (S4)Mertens Arianne - Hanzen Linda (S5)24-270-00-1Standaert Axelle - Ockerman Lore
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
13:0013F1Doneux Lou - Szeles Emma (2A)Fieremans Eline - Versteynen Lena (3B)15-210-00-1Hillen Kato - Pareyn Lotte
13:0014F2Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby (2B)GERBAUD alice - Peci Milica  (3A)30-270-01-0Mertens Arianne - Hanzen Linda
13:2015F1Traytcheva Assia - Helmlinger Martina (2C)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (3D)16-210-00-1Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
13:2016F2Standaert Axelle - Ockerman Lore (2D)Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine (3C)21-140-01-0De Beule Julie - Troshina Olga
13:4017F1Hillen Kato - Pareyn Lotte (1C)Fieremans Eline - Versteynen Lena (W13)21-130-01-0Doneux Lou - Szeles Emma
13:4018F2Mertens Arianne - Hanzen Linda (1D)Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby (W14)21-60-01-0GERBAUD alice - Peci Milica
14:0019F1Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (1A)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (W15)21-240-00-1Traytcheva Assia - Helmlinger Martina
14:0020F2De Beule Julie - Troshina Olga (1B)Standaert Axelle - Ockerman Lore (W16)21-80-01-0Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine
14:2021F1Doneux Lou - Szeles Emma (L13)Traytcheva Assia - Helmlinger Martina (L15)8-210-00-1Hillen Kato - Pareyn Lotte
14:2022F2GERBAUD alice - Peci Milica  (L14)Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine (L16)21-120-01-0Mertens Arianne - Hanzen Linda
15:0023F1Hillen Kato - Pareyn Lotte (W17)De Beule Julie - Troshina Olga (W20)15-210-00-1Traytcheva Assia - Helmlinger Martina
15:0024F2Mertens Arianne - Hanzen Linda (W18)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (W19)16-210-00-1GERBAUD alice - Peci Milica
15:2025F1Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby (L18)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (L19)21-140-01-0Doneux Lou - Szeles Emma
15:2026F2Fieremans Eline - Versteynen Lena (L17)Standaert Axelle - Ockerman Lore (L20)25-280-00-1Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set, 3 punten verschil
16:0027F1Doneux Lou - Szeles Emma (L21)Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine (L22)19-210-00-1Mertens Arianne - Hanzen Linda
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil
16:0028F2Traytcheva Assia - Helmlinger Martina (W21)GERBAUD alice - Peci Milica  (W22)9-210-00-1Smets Julie - Van Puymbrouck Femke
Voor de 7ste en 8ste plaats: 1 set, 3 punten verschil
16:2029F1Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (L25)Fieremans Eline - Versteynen Lena (L26)21-190-01-0Hillen Kato - Pareyn Lotte
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set, 3 punten verschil
16:2030F2Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby (W25)Standaert Axelle - Ockerman Lore (W26)21-180-01-0De Beule Julie - Troshina Olga
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
17:0031F2De Beule Julie - Troshina Olga (W23)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (W24)21-1921-182-0Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
17:0032F1Hillen Kato - Pareyn Lotte (L23)Mertens Arianne - Hanzen Linda (L24)21-100-01-0Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
De Beule Julie - Troshina Olga 100
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 90
Hillen Kato - Pareyn Lotte 80
Mertens Arianne - Hanzen Linda 75
Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby 70
Standaert Axelle - Ockerman Lore 65
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 60
Fieremans Eline - Versteynen Lena 55
GERBAUD alice - Peci Milica 51
Traytcheva Assia - Helmlinger Martina 48
Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine 44
Doneux Lou - Szeles Emma 40

Einduitslag  Dames Belgium

Ploeg Punten (pp)
De Beule Julie - Troshina Olga 25
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 20
Hillen Kato - Pareyn Lotte 17
Mertens Arianne - Hanzen Linda 15
Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby 12
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 12
Standaert Axelle - Ockerman Lore 12
Fieremans Eline - Versteynen Lena 12
GERBAUD alice - Peci Milica 8
Traytcheva Assia - Helmlinger Martina 8
Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine 8
Doneux Lou - Szeles Emma 8

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Traytcheva Assia - Helmlinger Martina 671
Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine 687
Fieremans Eline - Versteynen Lena 637
Mertens Arianne - Hanzen Linda 785
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 990
Hillen Kato - Pareyn Lotte 1045
Van Dingenen Resa - Van de Ven Debby 1010
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 1135
De Beule Julie - Troshina Olga 640
GERBAUD alice - Peci Milica 524
Doneux Lou - Szeles Emma 631
Standaert Axelle - Ockerman Lore 393