Lubbeek - SENIORES - heren - Lizards Lubbeek Leuven


zondag 12 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
09:001AM5Vanderschueren Michael - Waeyenbergh Tristan (S9)Poot Tijs - De Pryck Laurens  (S16)8-210-00-1Van Hout Zeno - Humblet Alexy
09:002BM6Piscini Davide - Zuffanti Giuseppe (S10)Swannet Andreas - Swannet Benjamin (S15)21-80-01-0Milutinovic Stefan - De Weerd arthur
09:203CM5MUQA T ALI - Zumlit Hani (S11)Seyour Mohamed el Mehdi - Sergeiienko Sergeii (S14)23-200-01-0Florent Collignon - Mannaert Tristan
09:204DM6Wielgos Alexander - Fernandes Duarte Filipe (S12)De Wit Thibaut - Cojocaru Maxim (S13)21-120-01-0Tielemans Milan - Ogink Chris
09:405AM5Vossen Jan-Pieter - Van Roy Denes  (S8)Van Hout Zeno - Humblet Alexy (S1)13-210-00-1Vanderschueren Michael - Waeyenbergh Tristan
09:406BM6Huysman Michaël - Antoine Yoann (S7)Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (S2)21-140-01-0Piscini Davide - Zuffanti Giuseppe
10:007CM5Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan (S6)Florent Collignon - Mannaert Tristan (S3)15-210-00-1MUQA T ALI - Zumlit Hani
10:008DM6Martinet Benoît - Camus Xavier (S5)Tielemans Milan - Ogink Chris  (S4)13-210-00-1Wielgos Alexander - Fernandes Duarte Filipe
10:209AM5Vossen Jan-Pieter - Van Roy Denes  (S8)Vanderschueren Michael - Waeyenbergh Tristan (S9)21-110-01-0Van Hout Zeno - Humblet Alexy
10:2010BM6Huysman Michaël - Antoine Yoann (S7)Piscini Davide - Zuffanti Giuseppe (S10)21-130-01-0Swannet Andreas - Swannet Benjamin
10:4011CM5Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan (S6)MUQA T ALI - Zumlit Hani (S11)21-150-01-0Seyour Mohamed el Mehdi - Sergeiienko Sergeii
10:4012DM6Martinet Benoît - Camus Xavier (S5)Wielgos Alexander - Fernandes Duarte Filipe (S12)21-90-01-0De Wit Thibaut - Cojocaru Maxim
11:0013AM3Van Hout Zeno - Humblet Alexy (S1)Poot Tijs - De Pryck Laurens  (S16)24-210-01-0Vanderschueren Michael - Waeyenbergh Tristan
11:0014BM4Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (S2)Swannet Andreas - Swannet Benjamin (S15)21-120-01-0Piscini Davide - Zuffanti Giuseppe
11:0015CM5Florent Collignon - Mannaert Tristan (S3)Seyour Mohamed el Mehdi - Sergeiienko Sergeii (S14)31-340-00-1MUQA T ALI - Zumlit Hani
11:0016DM6Tielemans Milan - Ogink Chris  (S4)De Wit Thibaut - Cojocaru Maxim (S13)21-160-01-0Wielgos Alexander - Fernandes Duarte Filipe
11:2017AM3Van Hout Zeno - Humblet Alexy (S1)Vanderschueren Michael - Waeyenbergh Tristan (S9)21-150-01-0Vossen Jan-Pieter - Van Roy Denes
11:2018BM4Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (S2)Piscini Davide - Zuffanti Giuseppe (S10)23-200-01-0Huysman Michaël - Antoine Yoann
11:2019CM5Florent Collignon - Mannaert Tristan (S3)MUQA T ALI - Zumlit Hani (S11)21-110-01-0Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan
11:2020DM6Tielemans Milan - Ogink Chris  (S4)Wielgos Alexander - Fernandes Duarte Filipe (S12)21-90-01-0Martinet Benoît - Camus Xavier
11:4021AM3Poot Tijs - De Pryck Laurens  (S16)Vossen Jan-Pieter - Van Roy Denes  (S8)21-150-01-0Van Hout Zeno - Humblet Alexy
11:4022BM4Swannet Andreas - Swannet Benjamin (S15)Huysman Michaël - Antoine Yoann (S7)8-210-00-1Milutinovic Stefan - De Weerd arthur
11:4023CM5Seyour Mohamed el Mehdi - Sergeiienko Sergeii (S14)Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan (S6)21-160-01-0Florent Collignon - Mannaert Tristan
11:4024DM6De Wit Thibaut - Cojocaru Maxim (S13)Martinet Benoît - Camus Xavier (S5)8-210-00-1Tielemans Milan - Ogink Chris
kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
12:0025M3Van Hout Zeno - Humblet Alexy (1A)Seyour Mohamed el Mehdi - Sergeiienko Sergeii (2C)21-160-01-0Vanderschueren Michael - Waeyenbergh Tristan
12:0026M4Huysman Michaël - Antoine Yoann (1B)Martinet Benoît - Camus Xavier (2D)21-140-01-0MUQA T ALI - Zumlit Hani
12:0027M5Florent Collignon - Mannaert Tristan (1C)Poot Tijs - De Pryck Laurens  (2A)21-180-01-0Vossen Jan-Pieter - Van Roy Denes
12:0028M6Tielemans Milan - Ogink Chris  (1D)Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (2B)23-200-01-0Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan
12:2029M5Vanderschueren Michael - Waeyenbergh Tristan (4A)De Wit Thibaut - Cojocaru Maxim (4D)18-210-00-1Seyour Mohamed el Mehdi - Sergeiienko Sergeii
12:2030M6Swannet Andreas - Swannet Benjamin (4B)MUQA T ALI - Zumlit Hani (4C)21-00-01-0Martinet Benoît - Camus Xavier
12:4031M5Vossen Jan-Pieter - Van Roy Denes  (3A)Wielgos Alexander - Fernandes Duarte Filipe (3D)21-100-01-0Poot Tijs - De Pryck Laurens
12:4032M6Piscini Davide - Zuffanti Giuseppe (3B)Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan (3C)21-140-01-0Milutinovic Stefan - De Weerd arthur
13:2033M5Van Hout Zeno - Humblet Alexy (W25)Tielemans Milan - Ogink Chris  (W28)28-250-01-0De Wit Thibaut - Cojocaru Maxim
13:2034M6Huysman Michaël - Antoine Yoann (W26)Florent Collignon - Mannaert Tristan (W27)21-130-01-0Swannet Andreas - Swannet Benjamin
13:4035M5Seyour Mohamed el Mehdi - Sergeiienko Sergeii (L25)Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (L28)29-260-01-0Wielgos Alexander - Fernandes Duarte Filipe
13:4036M6Martinet Benoît - Camus Xavier (L26)Poot Tijs - De Pryck Laurens  (L27)25-220-01-0Piscini Davide - Zuffanti Giuseppe
Voor 9de en 10de plaats - 1 set, 3 punten verschil
14:2037M5Vossen Jan-Pieter - Van Roy Denes  (W31)Piscini Davide - Zuffanti Giuseppe (W32)21-160-01-0Van Hout Zeno - Humblet Alexy
Voor 11de en 12de plaats - 1 set, 3 punten verschil
14:2038M6Wielgos Alexander - Fernandes Duarte Filipe (L31)Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan (L32)22-250-00-1Huysman Michaël - Antoine Yoann
Voor 13de en 14de plaats - 1 set, 3 punten verschil
14:4039M5De Wit Thibaut - Cojocaru Maxim (W29)Swannet Andreas - Swannet Benjamin (W30)21-160-01-0Seyour Mohamed el Mehdi - Sergeiienko Sergeii
Voor 15de en 16de plaats - 1 set, 3 punten verschil
14:4040M6Vanderschueren Michael - Waeyenbergh Tristan (L29)MUQA T ALI - Zumlit Hani (L30)21-00-01-0Martinet Benoît - Camus Xavier
Voor 1ste en 2de plaats - 1 set, 3 punten verschil
15:2041M5Van Hout Zeno - Humblet Alexy (W33)Huysman Michaël - Antoine Yoann (W34)0-210-00-1Vossen Jan-Pieter - Van Roy Denes
Voor 3de en 4de plaats - 1 set, 3 punten verschil
15:2042M6Tielemans Milan - Ogink Chris  (L33)Florent Collignon - Mannaert Tristan (L34)0-210-00-1Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan
Voor 5de en 6de plaats - 1 set, 3 punten verschil
15:4043M5Seyour Mohamed el Mehdi - Sergeiienko Sergeii (W35)Martinet Benoît - Camus Xavier (W36)17-210-00-1De Wit Thibaut - Cojocaru Maxim
Voor 7de en 8ste plaats -1 set, 3 punten verschil
15:4044M6Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (L35)Poot Tijs - De Pryck Laurens  (L36)21-00-01-0Vanderschueren Michael - Waeyenbergh Tristan

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Huysman Michaël - Antoine Yoann 100
Van Hout Zeno - Humblet Alexy 90
Florent Collignon - Mannaert Tristan 80
Tielemans Milan - Ogink Chris 75
Martinet Benoît - Camus Xavier 70
Seyour Mohamed el Mehdi - Sergeiienko Sergeii 65
Milutinovic Stefan - De Weerd arthur 60
Poot Tijs - De Pryck Laurens 55
Vossen Jan-Pieter - Van Roy Denes 51
Piscini Davide - Zuffanti Giuseppe 48
Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan 44
Wielgos Alexander - Fernandes Duarte Filipe 40
De Wit Thibaut - Cojocaru Maxim 38
Swannet Andreas - Swannet Benjamin 35
Vanderschueren Michael - Waeyenbergh Tristan 33
MUQA T ALI - Zumlit Hani 30

Einduitslag  Heren Belgium

Ploeg Punten (pp)
Huysman Michaël - Antoine Yoann 25
Van Hout Zeno - Humblet Alexy 20
Florent Collignon - Mannaert Tristan 17
Tielemans Milan - Ogink Chris 15
Milutinovic Stefan - De Weerd arthur 12
Martinet Benoît - Camus Xavier 12
Poot Tijs - De Pryck Laurens 12
Seyour Mohamed el Mehdi - Sergeiienko Sergeii 12
Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan 8
MUQA T ALI - Zumlit Hani 8
Vanderschueren Michael - Waeyenbergh Tristan 8
Vossen Jan-Pieter - Van Roy Denes 8
Wielgos Alexander - Fernandes Duarte Filipe 8
Swannet Andreas - Swannet Benjamin 8
Piscini Davide - Zuffanti Giuseppe 8
De Wit Thibaut - Cojocaru Maxim 8

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan 640
Seyour Mohamed el Mehdi - Sergeiienko Sergeii 345
Piscini Davide - Zuffanti Giuseppe 391
Huysman Michaël - Antoine Yoann 860
Martinet Benoît - Camus Xavier 853
Florent Collignon - Mannaert Tristan 951
Milutinovic Stefan - De Weerd arthur 1060
Van Hout Zeno - Humblet Alexy 1151
Tielemans Milan - Ogink Chris 1020
Swannet Andreas - Swannet Benjamin 180
Poot Tijs - De Pryck Laurens 540
De Wit Thibaut - Cojocaru Maxim 217
Vossen Jan-Pieter - Van Roy Denes 468
Vanderschueren Michael - Waeyenbergh Tristan 444
Wielgos Alexander - Fernandes Duarte Filipe 475
MUQA T ALI - Zumlit Hani 414