Lubbeek - U14 meisjes - Lizards Lubbeek Leuven


zaterdag 11 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
09:201AF1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S9)Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (S16)21-150-01-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
09:202BF2Verlinden Frida - Beyens Minne (S10)Zhao Skye - Hubrechts Charlotte (S15)21-140-01-0Elsen Leana - Henckens Diede
09:203CF3Peeters Nore - De Coster Lena (S11)Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (S14)21-120-01-0Vervloet Simone - Joosen Ella
09:204DF4Suy Manon - Haeck Fenne (S12)Depestele Dyte - Vannerom Lynn (S13)21-130-01-0Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
09:405AF1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (S8)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S1)6-210-00-1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
09:406BF2Baute Rune - Lambrechts Ayline (S7)Elsen Leana - Henckens Diede (S2)21-90-01-0Verlinden Frida - Beyens Minne
09:407CF3Verwimp Marit - Waegeneers Tes (S6)Vervloet Simone - Joosen Ella (S3)12-210-00-1Peeters Nore - De Coster Lena
09:408DF4Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S5)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S4)12-210-00-1Suy Manon - Haeck Fenne
10:009AF1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (S8)Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S9)21-170-01-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
10:0010BF2Baute Rune - Lambrechts Ayline (S7)Verlinden Frida - Beyens Minne (S10)21-140-01-0Zhao Skye - Hubrechts Charlotte
10:0011CF3Verwimp Marit - Waegeneers Tes (S6)Peeters Nore - De Coster Lena (S11)21-120-01-0Van der Meulen Fien - Deklippel Iris
10:0012DF4Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S5)Suy Manon - Haeck Fenne (S12)15-210-00-1Depestele Dyte - Vannerom Lynn
10:2013AF1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S1)Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (S16)21-70-01-0Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
10:2014BF2Elsen Leana - Henckens Diede (S2)Zhao Skye - Hubrechts Charlotte (S15)8-210-00-1Verlinden Frida - Beyens Minne
10:2015CF3Vervloet Simone - Joosen Ella (S3)Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (S14)21-80-01-0Peeters Nore - De Coster Lena
10:2016DF4Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S4)Depestele Dyte - Vannerom Lynn (S13)21-40-01-0Suy Manon - Haeck Fenne
10:4017AF1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S1)Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S9)21-90-01-0Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise
10:4018BF2Elsen Leana - Henckens Diede (S2)Verlinden Frida - Beyens Minne (S10)10-210-00-1Baute Rune - Lambrechts Ayline
10:4019CF3Vervloet Simone - Joosen Ella (S3)Peeters Nore - De Coster Lena (S11)21-100-01-0Verwimp Marit - Waegeneers Tes
10:4020DF4Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S4)Suy Manon - Haeck Fenne (S12)18-210-00-1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
11:0021AF1Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (S16)Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (S8)17-210-00-1Muraca La Vie - Muraca Jolie
11:0022BF2Zhao Skye - Hubrechts Charlotte (S15)Baute Rune - Lambrechts Ayline (S7)16-210-00-1Elsen Leana - Henckens Diede
11:0023CF3Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (S14)Verwimp Marit - Waegeneers Tes (S6)11-210-00-1Vervloet Simone - Joosen Ella
11:0024DF4Depestele Dyte - Vannerom Lynn (S13)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S5)9-210-00-1Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
11:4025F1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (1A)Verwimp Marit - Waegeneers Tes (2C)21-140-01-0Zengers Sophia - Sterckx Leonie
11:4026F2Baute Rune - Lambrechts Ayline (1B)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (2D)21-170-01-0Van der Meulen Fien - Deklippel Iris
11:4027F3Vervloet Simone - Joosen Ella (1C)Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (2A)21-150-01-0Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
11:4028F4Suy Manon - Haeck Fenne (1D)Verlinden Frida - Beyens Minne (2B)21-170-01-0Peeters Nore - De Coster Lena
12:0029F1Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (4A)Depestele Dyte - Vannerom Lynn (4D)18-210-00-1Verwimp Marit - Waegeneers Tes
12:0030F2Elsen Leana - Henckens Diede (4B)Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (4C)21-150-01-0Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
12:0031F3Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (3A)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (3D)15-210-00-1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise
12:0032F4Zhao Skye - Hubrechts Charlotte (3B)Peeters Nore - De Coster Lena (3C)13-210-00-1Verlinden Frida - Beyens Minne
12:2033F1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (W25)Suy Manon - Haeck Fenne (W28)21-120-01-0Depestele Dyte - Vannerom Lynn
12:2034F2Baute Rune - Lambrechts Ayline (W26)Vervloet Simone - Joosen Ella (W27)8-210-00-1Elsen Leana - Henckens Diede
12:2035F3Verwimp Marit - Waegeneers Tes (L25)Verlinden Frida - Beyens Minne (L28)25-220-01-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
12:2036F4Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (L26)Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (L27)21-170-01-0Zhao Skye - Hubrechts Charlotte
Voor 9de en 10de plaats - 1 set, 3 punten verschil
13:0037F1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (W31)Peeters Nore - De Coster Lena (W32)13-210-00-1Muraca La Vie - Muraca Jolie
Voor 11de en 12de plaats - 1 set, 3 punten verschil
13:0038F2Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (L31)Zhao Skye - Hubrechts Charlotte (L32)15-210-00-1Vervloet Simone - Joosen Ella
Voor 13de en 14de plaats - 1 set, 3 punten verschil
13:0039F3Depestele Dyte - Vannerom Lynn (W29)Elsen Leana - Henckens Diede (W30)21-170-01-0Verwimp Marit - Waegeneers Tes
Voor 15de en 16de plaats - 1 set, 3 punten verschil
13:0040F4Zengers Sophia - Sterckx Leonie  (L29)Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (L30)23-200-01-0Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
13:2041F1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (W33)Vervloet Simone - Joosen Ella (W34)21-911-2110-151-2Peeters Nore - De Coster Lena
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
13:2042F2Suy Manon - Haeck Fenne (L33)Baute Rune - Lambrechts Ayline (L34)20-2221-230-2Zhao Skye - Hubrechts Charlotte
Voor 5de en 6de plaats 2 winnende sets
13:2043F3Verwimp Marit - Waegeneers Tes (W35)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (W36)21-421-192-0Depestele Dyte - Vannerom Lynn
Voor 7de en 8ste plaats - 2 winnende sets
13:2044F4Verlinden Frida - Beyens Minne (L35)Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (L36)21-1621-132-0Zengers Sophia - Sterckx Leonie

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Vervloet Simone - Joosen Ella 34
Muraca La Vie - Muraca Jolie 31
Baute Rune - Lambrechts Ayline 27
Suy Manon - Haeck Fenne 26
Verwimp Marit - Waegeneers Tes 24
Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte 22
Verlinden Frida - Beyens Minne 21
Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise 19
Peeters Nore - De Coster Lena 18
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 16
Zhao Skye - Hubrechts Charlotte 15
Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai 14
Depestele Dyte - Vannerom Lynn 13
Elsen Leana - Henckens Diede 12
Zengers Sophia - Sterckx Leonie 11
Van der Meulen Fien - Deklippel Iris 10

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Vervloet Simone - Joosen Ella 739
Muraca La Vie - Muraca Jolie 785
Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte 438
Suy Manon - Haeck Fenne 276
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 337
Peeters Nore - De Coster Lena 331
Verlinden Frida - Beyens Minne 224
Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise 280
Van der Meulen Fien - Deklippel Iris 102
Verwimp Marit - Waegeneers Tes 432
Zengers Sophia - Sterckx Leonie 130
Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai 196
Zhao Skye - Hubrechts Charlotte 105
Baute Rune - Lambrechts Ayline 361
Depestele Dyte - Vannerom Lynn 98
Elsen Leana - Henckens Diede 546