Merchtem - U14 meisjes - PCQ


zondag 5 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
09:001AF1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (S8)De Putter Lise - Steenssens Lili (S9)21-100-01-0Tummers Sophie - Hertogs Elle
09:002BF2Nicolai Arwen - Verlinden Liselot (S7)Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S10)21-90-01-0Vervloet Simone - Joosen Ella
09:003CF3Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S6)Bardyn Gitte - Walravens Noor (S11)21-150-01-0Van Even Amber - Hendrickx Nora
09:004DF4van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat (S5)Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (S12)21-100-01-0Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
09:205AF1De Putter Lise - Steenssens Lili (S9)Tummers Sophie - Hertogs Elle (S1)13-210-00-1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise
09:206BF2Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S10)Vervloet Simone - Joosen Ella (S2)3-210-00-1Nicolai Arwen - Verlinden Liselot
09:207CF3Bardyn Gitte - Walravens Noor (S11)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (S3)7-210-00-1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
09:208DF4Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (S12)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S4)9-210-00-1van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat
09:409AF1Tummers Sophie - Hertogs Elle (S1)Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (S8)21-90-01-0De Putter Lise - Steenssens Lili
09:4010BF2Vervloet Simone - Joosen Ella (S2)Nicolai Arwen - Verlinden Liselot (S7)21-110-01-0Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
09:4011CF3Van Even Amber - Hendrickx Nora  (S3)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S6)21-130-01-0Bardyn Gitte - Walravens Noor
09:4012DF4Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S4)van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat (S5)21-170-01-0Van der Meulen Fien - Deklippel Iris
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
10:0013F1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (2A)Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (3B)21-100-01-0Van Even Amber - Hendrickx Nora
10:0014F2Nicolai Arwen - Verlinden Liselot (2B)De Putter Lise - Steenssens Lili (3A)21-120-01-0Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
10:0015F3Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (2C)Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (3D)21-130-01-0Tummers Sophie - Hertogs Elle
10:0016F4van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat (2D)Bardyn Gitte - Walravens Noor (3C)21-120-01-0Vervloet Simone - Joosen Ella
10:2017F1Van Even Amber - Hendrickx Nora  (1C)Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (W13)16-210-00-1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
10:2018F2Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (1D)Nicolai Arwen - Verlinden Liselot (W14)19-220-00-1De Putter Lise - Steenssens Lili
10:2019F3Tummers Sophie - Hertogs Elle (1A)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (W15)21-130-01-0Van der Meulen Fien - Deklippel Iris
10:2020F4Vervloet Simone - Joosen Ella (1B)van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat (W16)21-90-01-0Bardyn Gitte - Walravens Noor
10:4021F1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (L13)Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (L15)21-180-01-0Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise
10:4022F2De Putter Lise - Steenssens Lili (L14)Bardyn Gitte - Walravens Noor (L16)21-180-01-0Nicolai Arwen - Verlinden Liselot
11:0023F1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (W17)Vervloet Simone - Joosen Ella (W20)6-210-00-1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
11:0024F2Nicolai Arwen - Verlinden Liselot (W18)Tummers Sophie - Hertogs Elle (W19)7-210-00-1De Putter Lise - Steenssens Lili
11:0025F3Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (L18)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (L19)21-50-01-0Van der Meulen Fien - Deklippel Iris
11:0026F4Van Even Amber - Hendrickx Nora  (L17)van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat (L20)17-210-00-1Bardyn Gitte - Walravens Noor
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set, 3 punten verschil
11:4027F2Van der Meulen Fien - Deklippel Iris (L21)Bardyn Gitte - Walravens Noor (L22)21-120-01-0Nicolai Arwen - Verlinden Liselot
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil
11:4028F1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (W21)De Putter Lise - Steenssens Lili (W22)17-210-00-1Tummers Sophie - Hertogs Elle
Voor de 7ste en 8ste plaats: 1 set, 3 punten verschil
11:4029F3Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (L25)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (L26)12-210-00-1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set, 3 punten verschil
11:4030F1Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (W25)van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat (W26)23-260-00-1Vervloet Simone - Joosen Ella
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
12:2031F2Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (L23)Nicolai Arwen - Verlinden Liselot (L24)9-2116-210-2Van Even Amber - Hendrickx Nora
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
12:2032F1Vervloet Simone - Joosen Ella (W23)Tummers Sophie - Hertogs Elle (W24)21-721-102-0van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Vervloet Simone - Joosen Ella 34
Tummers Sophie - Hertogs Elle 31
Nicolai Arwen - Verlinden Liselot 27
Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise 26
van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat 24
Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte 22
Van Even Amber - Hendrickx Nora 21
Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia 19
De Putter Lise - Steenssens Lili 18
Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai 16
Van der Meulen Fien - Deklippel Iris 15
Bardyn Gitte - Walravens Noor 14

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Vervloet Simone - Joosen Ella 739
Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte 438
Nicolai Arwen - Verlinden Liselot 257
Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise 280
Van der Meulen Fien - Deklippel Iris 102
van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat 321
Tummers Sophie - Hertogs Elle 450
Bardyn Gitte - Walravens Noor 56
Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia 232
De Putter Lise - Steenssens Lili 181
Van Even Amber - Hendrickx Nora 362
Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai 196