Merchtem - U14 jongens - PCQ


zondag 5 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
12:201AM3Audooren Elian - Lecomte Wannes (S4)Bierinckx Ward - Moens Freek (S9)21-50-01-0Lambrechts Lander - Goossens Ward
12:202BM4Van den Brande Mats - Claes Matis (S3)Leen Bent - Huys Mats (S10)21-50-01-0Aly Adam - De Schreye Victor
12:403AM3Lambrechts Lander - Goossens Ward (S5)Kelchtermans Boris - De Greve Rune (S8)12-210-00-1Lambert Lars - Mertens Fre
12:404BM4Aly Adam - De Schreye Victor (S6)Renson Otto - Christiaens Loïc (S7)21-160-01-0Eennaes Noah - Van De Putte Siebe
13:005AM3Bierinckx Ward - Moens Freek (S9)Lambert Lars - Mertens Fre (S1)10-210-00-1Kelchtermans Boris - De Greve Rune
13:006BM4Leen Bent - Huys Mats (S10)Eennaes Noah - Van De Putte Siebe (S2)5-210-00-1Renson Otto - Christiaens Loïc
13:207AM3Audooren Elian - Lecomte Wannes (S4)Lambrechts Lander - Goossens Ward (S5)18-210-00-1Bierinckx Ward - Moens Freek
13:208BM4Van den Brande Mats - Claes Matis (S3)Aly Adam - De Schreye Victor (S6)17-210-00-1Leen Bent - Huys Mats
13:409AM3Lambert Lars - Mertens Fre (S1)Kelchtermans Boris - De Greve Rune (S8)27-240-01-0Audooren Elian - Lecomte Wannes
13:4010BM4Eennaes Noah - Van De Putte Siebe (S2)Renson Otto - Christiaens Loïc (S7)16-210-00-1Van den Brande Mats - Claes Matis
14:0011AM3Bierinckx Ward - Moens Freek (S9)Lambrechts Lander - Goossens Ward (S5)15-210-00-1Kelchtermans Boris - De Greve Rune
14:0012BM4Leen Bent - Huys Mats (S10)Aly Adam - De Schreye Victor (S6)13-210-00-1Renson Otto - Christiaens Loïc
14:2013AM3Lambrechts Lander - Goossens Ward (S5)Lambert Lars - Mertens Fre (S1)9-210-00-1Bierinckx Ward - Moens Freek
14:2014BM4Aly Adam - De Schreye Victor (S6)Eennaes Noah - Van De Putte Siebe (S2)18-210-00-1Leen Bent - Huys Mats
14:4015AM3Kelchtermans Boris - De Greve Rune (S8)Audooren Elian - Lecomte Wannes (S4)21-150-01-0Lambert Lars - Mertens Fre
14:4016BM4Renson Otto - Christiaens Loïc (S7)Van den Brande Mats - Claes Matis (S3)22-190-01-0Eennaes Noah - Van De Putte Siebe
15:0017AM3Lambert Lars - Mertens Fre (S1)Audooren Elian - Lecomte Wannes (S4)14-210-00-1Lambrechts Lander - Goossens Ward
15:0018BM4Eennaes Noah - Van De Putte Siebe (S2)Van den Brande Mats - Claes Matis (S3)21-120-01-0Aly Adam - De Schreye Victor
15:2019AM3Kelchtermans Boris - De Greve Rune (S8)Bierinckx Ward - Moens Freek (S9)21-70-01-0Audooren Elian - Lecomte Wannes
15:2020BM4Renson Otto - Christiaens Loïc (S7)Leen Bent - Huys Mats (S10)21-00-01-0Van den Brande Mats - Claes Matis
Kruiswedstrijden: 1set - 3 punten verschil
16:0021M3Kelchtermans Boris - De Greve Rune (1A)Eennaes Noah - Van De Putte Siebe (2B)21-150-01-0Audooren Elian - Lecomte Wannes
16:0022M4Renson Otto - Christiaens Loïc (1B)Lambert Lars - Mertens Fre (2A)28-310-00-1Audooren Elian - Lecomte Wannes
Voor 7de en 8ste plaats - 1set - 3 punten verschil
16:2023M3Lambrechts Lander - Goossens Ward (4A)Van den Brande Mats - Claes Matis (4B)0-210-00-1Aly Adam - De Schreye Victor
Voor 9de en 10de plaats - 1set - 3 punten verschil
16:2024M4Bierinckx Ward - Moens Freek (5A)Leen Bent - Huys Mats (5B)21-00-01-0Aly Adam - De Schreye Victor
Voor 3de en 4de plaats - 1set - 3 punten verschil
17:0025M3Eennaes Noah - Van De Putte Siebe (L21)Renson Otto - Christiaens Loïc (L22)21-70-01-0Van den Brande Mats - Claes Matis
Voor 5de en 6de plaats - 1set - 3 punten verschil
17:0026M4Audooren Elian - Lecomte Wannes (3A)Aly Adam - De Schreye Victor (3B)24-210-01-0Bierinckx Ward - Moens Freek
Voor1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
17:2027M3Kelchtermans Boris - De Greve Rune (W21)Lambert Lars - Mertens Fre (W22)10-210-00-1Renson Otto - Christiaens Loïc

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Lambert Lars - Mertens Fre 34
Kelchtermans Boris - De Greve Rune 31
Eennaes Noah - Van De Putte Siebe 27
Renson Otto - Christiaens Loïc 26
Audooren Elian - Lecomte Wannes 24
Aly Adam - De Schreye Victor 22
Van den Brande Mats - Claes Matis 21
Lambrechts Lander - Goossens Ward 19
Bierinckx Ward - Moens Freek 18
Leen Bent - Huys Mats 16

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Lambrechts Lander - Goossens Ward 144
Bierinckx Ward - Moens Freek 164
Audooren Elian - Lecomte Wannes 326
Renson Otto - Christiaens Loïc 351
Lambert Lars - Mertens Fre 474
Kelchtermans Boris - De Greve Rune 174
Aly Adam - De Schreye Victor 322
Van den Brande Mats - Claes Matis 333
Eennaes Noah - Van De Putte Siebe 271
Leen Bent - Huys Mats 56