Merchtem - SENIORES - dames - PCQ


zaterdag 4 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
13:001AF3Timmerman Mirte - VAN ROY IEME (S8)Vander Elst Daphné - Marchand Pauline (S9)21-140-01-0Rampelberg Lina - Stelma Fiona
13:002BF4Vreys Dauke - Deckers Bente (S10)0-210-00-1Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
13:203CF3Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia (S6)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S11)22-190-01-0Smets Julie - Van Puymbrouck Femke
13:204DF4VAN BELLE Hanne - Baert Jade (S5)Vanderlinden Lore - Dams Fien (S12)12-210-00-1Delanote Justine - Versteynen Lena
13:405AF3Vander Elst Daphné - Marchand Pauline (S9)Rampelberg Lina - Stelma Fiona (S1)7-210-00-1Timmerman Mirte - VAN ROY IEME
13:406BF4Vreys Dauke - Deckers Bente (S10)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S2)21-1421-122-0
14:007CF3Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S11)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (S3)14-210-00-1Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia
14:008DF4Vanderlinden Lore - Dams Fien (S12)Delanote Justine - Versteynen Lena (S4)21-180-01-0VAN BELLE Hanne - Baert Jade
14:209AF3Rampelberg Lina - Stelma Fiona (S1)Timmerman Mirte - VAN ROY IEME (S8)21-110-01-0Vander Elst Daphné - Marchand Pauline
14:2010BF4Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S2)21-00-01-0Vreys Dauke - Deckers Bente
14:4011CF3Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (S3)Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia (S6)14-210-00-1Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
14:4012DF4Delanote Justine - Versteynen Lena (S4)VAN BELLE Hanne - Baert Jade (S5)21-140-01-0Vanderlinden Lore - Dams Fien
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
15:0013F3Timmerman Mirte - VAN ROY IEME (2A)21-00-01-0Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia
15:0014F4Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (2B)Vander Elst Daphné - Marchand Pauline (3A)21-140-01-0Vanderlinden Lore - Dams Fien
15:2015F3Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (2C)VAN BELLE Hanne - Baert Jade (3D)21-130-01-0Rampelberg Lina - Stelma Fiona
15:2016F4Delanote Justine - Versteynen Lena (2D)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (3C)21-100-01-0Vreys Dauke - Deckers Bente
15:4017F3Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia (1C)Timmerman Mirte - VAN ROY IEME (W13)21-130-01-0
15:4018F4Vanderlinden Lore - Dams Fien (1D)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (W14)24-270-00-1Vander Elst Daphné - Marchand Pauline
16:0019F3Rampelberg Lina - Stelma Fiona (1A)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (W15)21-130-01-0VAN BELLE Hanne - Baert Jade
16:0020F4Vreys Dauke - Deckers Bente (1B)Delanote Justine - Versteynen Lena (W16)13-210-00-1Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
16:2021F3VAN BELLE Hanne - Baert Jade (L15)0-210-00-1Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia
16:2022F4Vander Elst Daphné - Marchand Pauline (L14)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (L16)18-210-00-1Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
17:0023F3Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia (W17)Delanote Justine - Versteynen Lena (W20)20-230-00-1VAN BELLE Hanne - Baert Jade
17:0024F4Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (W18)Rampelberg Lina - Stelma Fiona (W19)13-210-00-1Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
17:2025F3Vanderlinden Lore - Dams Fien (L18)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (L19)21-100-01-0
17:2026F4Timmerman Mirte - VAN ROY IEME (L17)Vreys Dauke - Deckers Bente (L20)21-80-01-0Vander Elst Daphné - Marchand Pauline
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set, 3 punten verschil
18:0027F4Vander Elst Daphné - Marchand Pauline (L22)0-210-00-1Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil
18:0028F3VAN BELLE Hanne - Baert Jade (W21)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (W22)21-180-01-0Rampelberg Lina - Stelma Fiona
Voor de 7ste en 8ste plaats: 1 set, 3 punten verschil
18:2029F4Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (L25)Vreys Dauke - Deckers Bente (L26)24-270-00-1Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set, 3 punten verschil
18:2030F3Vanderlinden Lore - Dams Fien (W25)Timmerman Mirte - VAN ROY IEME (W26)21-90-01-0Delanote Justine - Versteynen Lena
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
19:0031F4Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia (L23)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (L24)21-1723-212-0Vreys Dauke - Deckers Bente
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
19:0032F3Delanote Justine - Versteynen Lena (W23)Rampelberg Lina - Stelma Fiona (W24)21-1816-2115-132-1Vanderlinden Lore - Dams Fien

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Delanote Justine - Versteynen Lena 100
Rampelberg Lina - Stelma Fiona 90
Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia 80
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 75
Vanderlinden Lore - Dams Fien 70
Timmerman Mirte - VAN ROY IEME 65
Vreys Dauke - Deckers Bente 60
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 55
VAN BELLE Hanne - Baert Jade 51
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 48
Vander Elst Daphné - Marchand Pauline 44

Einduitslag  Dames Belgium

Ploeg Punten (pp)
Delanote Justine - Versteynen Lena 25
Rampelberg Lina - Stelma Fiona 20
Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia 17
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 15
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 12
Vanderlinden Lore - Dams Fien 12
Timmerman Mirte - VAN ROY IEME 12
Vreys Dauke - Deckers Bente 12
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 8
Vander Elst Daphné - Marchand Pauline 8
VAN BELLE Hanne - Baert Jade 8

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Timmerman Mirte - VAN ROY IEME 748
VAN BELLE Hanne - Baert Jade 877
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 780
Vander Elst Daphné - Marchand Pauline 633
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 990
Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia 1010
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 1135
Delanote Justine - Versteynen Lena 710
Vreys Dauke - Deckers Bente 535
Rampelberg Lina - Stelma Fiona 1310
Vanderlinden Lore - Dams Fien 334