Merchtem - SENIORES - heren - PCQ


zaterdag 4 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
13:001AM1Darras Arne - Vande Velde Yorick (S8)Vossen Jan-Pieter - DE JAEGER MATS (S9)21-90-01-0Collignon Romain - Florent Collignon
13:002BM2Lupi Patrizio - Zuffanti Giuseppe (S7)Van Ransbeeck Jim - Cok Kasper (S10)21-120-01-0Lantsoght Gorik - Van Hout Zeno
13:203CM1Van Roy Denes - De Donder Tim (S6)Dor Johan - MORELLE Yann (S11)21-30-01-0peeters bram - Delée Lukas
13:204DM2Martinet Benoît - Camus Xavier (S5)De Wit Thibaut - Dewael Joran (S12)21-140-01-0Gewehr Luca - carels lino
13:405AM1Vossen Jan-Pieter - DE JAEGER MATS (S9)Collignon Romain - Florent Collignon (S1)14-210-00-1Darras Arne - Vande Velde Yorick
13:406BM2Van Ransbeeck Jim - Cok Kasper (S10)Lantsoght Gorik - Van Hout Zeno  (S2)13-210-00-1Lupi Patrizio - Zuffanti Giuseppe
14:007CM1Dor Johan - MORELLE Yann (S11)peeters bram - Delée Lukas (S3)21-180-01-0Van Roy Denes - De Donder Tim
14:008DM2De Wit Thibaut - Dewael Joran (S12)Gewehr Luca - carels lino (S4)13-210-00-1Martinet Benoît - Camus Xavier
14:209AM1Collignon Romain - Florent Collignon (S1)Darras Arne - Vande Velde Yorick (S8)17-210-00-1Vossen Jan-Pieter - DE JAEGER MATS
14:2010BM2Lantsoght Gorik - Van Hout Zeno  (S2)Lupi Patrizio - Zuffanti Giuseppe (S7)18-210-00-1Van Ransbeeck Jim - Cok Kasper
14:4011CM1peeters bram - Delée Lukas (S3)Van Roy Denes - De Donder Tim (S6)18-210-00-1Dor Johan - MORELLE Yann
14:4012DM2Gewehr Luca - carels lino (S4)Martinet Benoît - Camus Xavier (S5)21-140-01-0De Wit Thibaut - Dewael Joran
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
15:0013M1Collignon Romain - Florent Collignon (2A)Van Ransbeeck Jim - Cok Kasper (3B)21-120-01-0Van Roy Denes - De Donder Tim
15:0014M2Lantsoght Gorik - Van Hout Zeno  (2B)Vossen Jan-Pieter - DE JAEGER MATS (3A)21-180-01-0Gewehr Luca - carels lino
15:2015M1Dor Johan - MORELLE Yann (2C)De Wit Thibaut - Dewael Joran (3D)26-290-00-1Darras Arne - Vande Velde Yorick
15:2016M2Martinet Benoît - Camus Xavier (2D)peeters bram - Delée Lukas (3C)21-50-01-0Lupi Patrizio - Zuffanti Giuseppe
15:4017M1Van Roy Denes - De Donder Tim (1C)Collignon Romain - Florent Collignon (W13)18-210-00-1Van Ransbeeck Jim - Cok Kasper
15:4018M2Gewehr Luca - carels lino (1D)Lantsoght Gorik - Van Hout Zeno  (W14)21-180-01-0Vossen Jan-Pieter - DE JAEGER MATS
16:0019M1Darras Arne - Vande Velde Yorick (1A)De Wit Thibaut - Dewael Joran (W15)21-140-01-0Dor Johan - MORELLE Yann
16:0020M2Lupi Patrizio - Zuffanti Giuseppe (1B)Martinet Benoît - Camus Xavier (W16)17-210-00-1peeters bram - Delée Lukas
16:2021M1Van Ransbeeck Jim - Cok Kasper (L13)Dor Johan - MORELLE Yann (L15)13-210-00-1Collignon Romain - Florent Collignon
16:2022M2Vossen Jan-Pieter - DE JAEGER MATS (L14)peeters bram - Delée Lukas (L16)21-120-01-0Gewehr Luca - carels lino
17:0023M1Collignon Romain - Florent Collignon (W17)Martinet Benoît - Camus Xavier (W20)23-200-01-0Dor Johan - MORELLE Yann
17:0024M2Gewehr Luca - carels lino (W18)Darras Arne - Vande Velde Yorick (W19)22-190-01-0Vossen Jan-Pieter - DE JAEGER MATS
17:2025M1Lantsoght Gorik - Van Hout Zeno  (L18)De Wit Thibaut - Dewael Joran (L19)21-180-01-0Van Ransbeeck Jim - Cok Kasper
17:2026M2Van Roy Denes - De Donder Tim (L17)Lupi Patrizio - Zuffanti Giuseppe (L20)23-260-00-1peeters bram - Delée Lukas
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set, 3 punten verschil
18:0027M2Van Ransbeeck Jim - Cok Kasper (L21)peeters bram - Delée Lukas (L22)23-200-01-0Darras Arne - Vande Velde Yorick
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil
18:0028M1Dor Johan - MORELLE Yann (W21)Vossen Jan-Pieter - DE JAEGER MATS (W22)18-210-00-1Gewehr Luca - carels lino
Voor de 7ste en 8ste plaats: 1 set, 3 punten verschil
18:2029M2De Wit Thibaut - Dewael Joran (L25)Van Roy Denes - De Donder Tim (L26)12-210-00-1Martinet Benoît - Camus Xavier
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set, 3 punten verschil
18:2030M1Lantsoght Gorik - Van Hout Zeno  (W25)Lupi Patrizio - Zuffanti Giuseppe (W26)21-130-01-0Collignon Romain - Florent Collignon
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
19:0031M2Martinet Benoît - Camus Xavier (L23)Darras Arne - Vande Velde Yorick (L24)21-1612-2113-151-2Van Roy Denes - De Donder Tim
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
19:0032M1Collignon Romain - Florent Collignon (W23)Gewehr Luca - carels lino (W24)16-2113-210-2Lantsoght Gorik - Van Hout Zeno

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Gewehr Luca - carels lino 100
Collignon Romain - Florent Collignon 90
Darras Arne - Vande Velde Yorick 80
Martinet Benoît - Camus Xavier 75
Lantsoght Gorik - Van Hout Zeno 70
Lupi Patrizio - Zuffanti Giuseppe 65
Van Roy Denes - De Donder Tim 60
De Wit Thibaut - Dewael Joran 55
Vossen Jan-Pieter - DE JAEGER MATS 51
Dor Johan - MORELLE Yann 48
Van Ransbeeck Jim - Cok Kasper 44
peeters bram - Delée Lukas 40

Einduitslag  Heren Belgium

Ploeg Punten (pp)
Gewehr Luca - carels lino 25
Collignon Romain - Florent Collignon 20
Darras Arne - Vande Velde Yorick 17
Martinet Benoît - Camus Xavier 15
Lupi Patrizio - Zuffanti Giuseppe 12
Van Roy Denes - De Donder Tim 12
De Wit Thibaut - Dewael Joran 12
Lantsoght Gorik - Van Hout Zeno 12
peeters bram - Delée Lukas 8
Vossen Jan-Pieter - DE JAEGER MATS 8
Van Ransbeeck Jim - Cok Kasper 8
Dor Johan - MORELLE Yann 8

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Van Roy Denes - De Donder Tim 584
Dor Johan - MORELLE Yann 152
Martinet Benoît - Camus Xavier 853
peeters bram - Delée Lukas 853
Lantsoght Gorik - Van Hout Zeno 1066
Collignon Romain - Florent Collignon 1141
Van Ransbeeck Jim - Cok Kasper 168
Lupi Patrizio - Zuffanti Giuseppe 858
Darras Arne - Vande Velde Yorick 625
De Wit Thibaut - Dewael Joran 183
Gewehr Luca - carels lino 850
Vossen Jan-Pieter - DE JAEGER MATS 243