Genk - U16 meisjes - WARA KVCR Genk


zaterdag 28 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
09:001AF1Awouters Deirdre - Claes Lotte (S8)Paris Joy - Gijbels Nina (S17)21-50-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
09:002AF2Pauly Nina - Poelmans Lien (S9)Baute Rune - Weckx Camie (S16)21-180-01-0Hemelings Tracey - Depestele Sabe
09:203AF1Paris Joy - Gijbels Nina (S17)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S1)5-210-00-1Awouters Deirdre - Claes Lotte
09:204BF2Breemans Imke - Franco Hannah (S10)Hillen Janne - Schoonis Wies (S15)9-210-00-1Pareyn Lotte - Uyttendaele Jolien
09:205CF3Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (S11)Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (S14)21-90-01-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
09:206DF4Vandeberg Siene - Schroyen Michelle  (S12)Lambie Lotte - Bernaers Liene (S13)8-210-00-1Bleyens Paulien - Brabants Ymke
09:407AF1Awouters Deirdre - Claes Lotte (S8)Pauly Nina - Poelmans Lien (S9)22-190-01-0Paris Joy - Gijbels Nina
09:408BF2Pareyn Lotte - Uyttendaele Jolien (S7)Breemans Imke - Franco Hannah (S10)21-130-01-0Hillen Janne - Schoonis Wies
09:409CF3Tabruyn Zoë - Peeters Merel (S6)Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (S11)21-110-01-0Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe
09:4010DF4Peeters Fran - Belien Lotte (S5)Vandeberg Siene - Schroyen Michelle  (S12)21-100-01-0Lambie Lotte - Bernaers Liene
10:0011AF1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S1)Baute Rune - Weckx Camie (S16)21-90-01-0Awouters Deirdre - Claes Lotte
10:0012BF2Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S2)Hillen Janne - Schoonis Wies (S15)21-130-01-0Pareyn Lotte - Uyttendaele Jolien
10:0013CF3Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S3)Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (S14)21-80-01-0Tabruyn Zoë - Peeters Merel
10:0014DF4Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S4)Lambie Lotte - Bernaers Liene (S13)21-140-01-0Peeters Fran - Belien Lotte
10:2015AF1Paris Joy - Gijbels Nina (S17)Pauly Nina - Poelmans Lien (S9)17-210-00-1Baute Rune - Weckx Camie
10:2016AF2Awouters Deirdre - Claes Lotte (S8)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S1)23-260-00-1Hemelings Tracey - Depestele Sabe
10:4017AF1Baute Rune - Weckx Camie (S16)Paris Joy - Gijbels Nina (S17)21-140-01-0Pauly Nina - Poelmans Lien
10:4018BF2Pareyn Lotte - Uyttendaele Jolien (S7)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S2)25-280-00-1Breemans Imke - Franco Hannah
10:4019CF3Tabruyn Zoë - Peeters Merel (S6)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S3)9-210-00-1Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira
10:4020DF4Peeters Fran - Belien Lotte (S5)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S4)21-140-01-0Vandeberg Siene - Schroyen Michelle
11:0021AF1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S1)Pauly Nina - Poelmans Lien (S9)12-210-00-1Paris Joy - Gijbels Nina
11:0022BF2Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S2)Breemans Imke - Franco Hannah (S10)21-140-01-0Hillen Janne - Schoonis Wies
11:0023CF3Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S3)Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (S11)21-160-01-0Tabruyn Zoë - Peeters Merel
11:0024DF4Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S4)Vandeberg Siene - Schroyen Michelle  (S12)21-90-01-0Peeters Fran - Belien Lotte
11:2025AF1Baute Rune - Weckx Camie (S16)Awouters Deirdre - Claes Lotte (S8)17-210-00-1Pauly Nina - Poelmans Lien
11:2026BF2Hillen Janne - Schoonis Wies (S15)Pareyn Lotte - Uyttendaele Jolien (S7)17-210-00-1Breemans Imke - Franco Hannah
11:2027CF3Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (S14)Tabruyn Zoë - Peeters Merel (S6)6-210-00-1Muraca La Vie - Muraca Jolie
11:2028DF4Lambie Lotte - Bernaers Liene (S13)Peeters Fran - Belien Lotte (S5)21-50-01-0Bleyens Paulien - Brabants Ymke
Kruisingswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
12:0029F1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (1A)Tabruyn Zoë - Peeters Merel (2C)13-210-00-1Vandeberg Siene - Schroyen Michelle
12:0030F2Hemelings Tracey - Depestele Sabe (1B)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (2D)21-120-01-0Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe
12:0031F3Muraca La Vie - Muraca Jolie  (1C)Awouters Deirdre - Claes Lotte (2A)21-80-01-0Pauly Nina - Poelmans Lien
12:0032F4Lambie Lotte - Bernaers Liene (1D)Pareyn Lotte - Uyttendaele Jolien (2B)14-210-00-1Hillen Janne - Schoonis Wies
12:2033F1Paris Joy - Gijbels Nina (5A)Breemans Imke - Franco Hannah (4B)15-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
12:4034F1Breemans Imke - Franco Hannah (W33)Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (4C)21-90-01-0Tabruyn Zoë - Peeters Merel
12:4035F2Baute Rune - Weckx Camie (4A)Vandeberg Siene - Schroyen Michelle  (4D)21-30-01-0Hemelings Tracey - Depestele Sabe
12:4036F3Pauly Nina - Poelmans Lien (3A)Peeters Fran - Belien Lotte (3D)21-70-01-0Awouters Deirdre - Claes Lotte
12:4037F4Hillen Janne - Schoonis Wies (3B)Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (3C)21-110-01-0Lambie Lotte - Bernaers Liene
13:0038F1Tabruyn Zoë - Peeters Merel (W29)Pareyn Lotte - Uyttendaele Jolien (W32)15-210-00-1Breemans Imke - Franco Hannah
13:0039F2Hemelings Tracey - Depestele Sabe (W30)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (W31)16-210-00-1Vandeberg Siene - Schroyen Michelle
13:0040F3Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (L29)Lambie Lotte - Bernaers Liene (L32)21-150-01-0Pauly Nina - Poelmans Lien
13:0041F4Bleyens Paulien - Brabants Ymke (L30)Awouters Deirdre - Claes Lotte (L31)12-210-00-1Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira
Voor de 13de en 14de plaats: 1set - 3 punten verschil
13:2042F1Breemans Imke - Franco Hannah (W34)Baute Rune - Weckx Camie (W35)13-210-00-1Pareyn Lotte - Uyttendaele Jolien
Voor de 15de en 16de plaats: 1set - 3 punten verschil
13:2043F2Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (L34)Vandeberg Siene - Schroyen Michelle  (L35)21-140-01-0Hemelings Tracey - Depestele Sabe
Voor de 9de en 10de plaats: 1set - 3 punten verschil
13:2044F3Pauly Nina - Poelmans Lien (W36)Hillen Janne - Schoonis Wies (W37)9-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
Voor de 11de en 12de plaats: 1set - 3 punten verschil
13:2045F4Peeters Fran - Belien Lotte (L36)Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (L37)13-210-00-1Bleyens Paulien - Brabants Ymke
Voor de 1ste en 2de plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4046F1Pareyn Lotte - Uyttendaele Jolien (W38)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (W39)21-60-01-0Baute Rune - Weckx Camie
Voor de 3de en 4de plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4047F2Tabruyn Zoë - Peeters Merel (L38)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (L39)21-140-01-0Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4048F3Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (W40)Awouters Deirdre - Claes Lotte (W41)31-280-01-0Hillen Janne - Schoonis Wies
Voor de 7de en 8ste plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4049F4Lambie Lotte - Bernaers Liene (L40)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (L41)22-190-01-0Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Pareyn Lotte - Uyttendaele Jolien 49
Muraca La Vie - Muraca Jolie 44
Tabruyn Zoë - Peeters Merel 39
Hemelings Tracey - Depestele Sabe 37
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 34
Awouters Deirdre - Claes Lotte 32
Lambie Lotte - Bernaers Liene 29
Bleyens Paulien - Brabants Ymke 27
Hillen Janne - Schoonis Wies 25
Pauly Nina - Poelmans Lien 23
Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira 21
Peeters Fran - Belien Lotte 20
Baute Rune - Weckx Camie 18
Breemans Imke - Franco Hannah 17
Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe 16
Vandeberg Siene - Schroyen Michelle 15
Paris Joy - Gijbels Nina 13

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Vandeberg Siene - Schroyen Michelle 577
Pauly Nina - Poelmans Lien 583
Tabruyn Zoë - Peeters Merel 674
Breemans Imke - Franco Hannah 495
Baute Rune - Weckx Camie 423
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 653
Awouters Deirdre - Claes Lotte 680
Hillen Janne - Schoonis Wies 671
Peeters Fran - Belien Lotte 728
Hemelings Tracey - Depestele Sabe 742
Muraca La Vie - Muraca Jolie 785
Pareyn Lotte - Uyttendaele Jolien 755
Bleyens Paulien - Brabants Ymke 578
Lambie Lotte - Bernaers Liene 350
Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira 304
Paris Joy - Gijbels Nina 156
Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe 258