Genk - U18 meisjes - WARA KVCR Genk


zaterdag 28 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
14:201AF1Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (S1)GERBAUD alice - Szeles Emma (S5)21-90-01-0Hillen Kato - Kokke Céleste
14:202BF2Soons Jitske - Saes Maartje (S2)Falzone Saskia - Cambier Inès (S6)21-110-01-0Claes Elize - Duerinckx Fée
14:403AF1Bouchet Emilie - Decabooter Fran (S8)Hillen Kato - Kokke Céleste (S4)9-210-00-1GERBAUD alice - Szeles Emma
14:404BF2Joosen Michelle - Joosen Ella (S7)Claes Elize - Duerinckx Fée (S3)17-210-00-1Falzone Saskia - Cambier Inès
15:005AF1Hillen Kato - Kokke Céleste (S4)Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (S1)13-210-00-1Bouchet Emilie - Decabooter Fran
15:006BF2Claes Elize - Duerinckx Fée (S3)Soons Jitske - Saes Maartje (S2)6-210-00-1Joosen Michelle - Joosen Ella
15:207AF1GERBAUD alice - Szeles Emma (S5)Bouchet Emilie - Decabooter Fran (S8)21-140-01-0Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
15:208BF2Falzone Saskia - Cambier Inès (S6)Joosen Michelle - Joosen Ella (S7)21-240-00-1Soons Jitske - Saes Maartje
15:409AF1Hillen Kato - Kokke Céleste (S4)GERBAUD alice - Szeles Emma (S5)21-90-01-0Bouchet Emilie - Decabooter Fran
15:4010BF2Claes Elize - Duerinckx Fée (S3)Falzone Saskia - Cambier Inès (S6)21-110-01-0Joosen Michelle - Joosen Ella
16:0011AF1Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (S1)Bouchet Emilie - Decabooter Fran (S8)21-50-01-0Hillen Kato - Kokke Céleste
16:0012BF2Soons Jitske - Saes Maartje (S2)Joosen Michelle - Joosen Ella (S7)21-140-01-0Claes Elize - Duerinckx Fée
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
16:4013F1Bouchet Emilie - Decabooter Fran (4A)Joosen Michelle - Joosen Ella (3B)14-210-00-1Hillen Kato - Kokke Céleste
16:4014F2Falzone Saskia - Cambier Inès (4B)GERBAUD alice - Szeles Emma (3A)21-140-01-0Claes Elize - Duerinckx Fée
17:0015F1Hillen Kato - Kokke Céleste (2A)Soons Jitske - Saes Maartje (1B)16-210-00-1Joosen Michelle - Joosen Ella
17:0016F2Claes Elize - Duerinckx Fée (2B)Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (1A)8-210-00-1Falzone Saskia - Cambier Inès
Voor 7de en 8ste plaats - 2 winnende sets
17:2017F2Bouchet Emilie - Decabooter Fran (L13)GERBAUD alice - Szeles Emma (L14)9-2121-1612-151-2Soons Jitske - Saes Maartje
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
17:2018F1Joosen Michelle - Joosen Ella (W13)Falzone Saskia - Cambier Inès (W14)21-1021-132-0Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
18:0019F2Hillen Kato - Kokke Céleste (L15)Claes Elize - Duerinckx Fée (L16)21-1022-202-0GERBAUD alice - Szeles Emma
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
18:0020F1Soons Jitske - Saes Maartje (W15)Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (W16)21-1122-202-0Joosen Michelle - Joosen Ella

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Soons Jitske - Saes Maartje 70
Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte 63
Hillen Kato - Kokke Céleste 56
Claes Elize - Duerinckx Fée 53
Joosen Michelle - Joosen Ella 49
Falzone Saskia - Cambier Inès 46
GERBAUD alice - Szeles Emma 42
Bouchet Emilie - Decabooter Fran 39

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte 1055
Hillen Kato - Kokke Céleste 999
Soons Jitske - Saes Maartje 1060
Falzone Saskia - Cambier Inès 281
Claes Elize - Duerinckx Fée 858
GERBAUD alice - Szeles Emma 659
Joosen Michelle - Joosen Ella 415
Bouchet Emilie - Decabooter Fran 208