Anderlecht - U14 meisjes - Beachvolley Europe


vrijdag 27 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
09:001AF1BOYEN Ella - Zhao Skye (S8)Tordeur Elise - Denayer Emma (S9)21-110-01-0Verwimp Marit - Peeters Nore
09:002BF2Nicolai Arwen - Paris Jayla (S7)Bardyn Gitte - Walravens Noor (S10)21-90-01-0Van Even Amber - Hendrickx Nora
09:003CF3Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S6)Depestele Dyte - Vannerom Lynn (S11)14-210-00-1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
09:204AF1Tordeur Elise - Denayer Emma (S9)Verwimp Marit - Peeters Nore (S1)14-210-00-1BOYEN Ella - Zhao Skye
09:205BF2Bardyn Gitte - Walravens Noor (S10)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (S2)14-210-00-1Nicolai Arwen - Paris Jayla
09:206DF3Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (S5)Holvoet Merel - Valera Calle Loes (S12)21-130-01-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
09:407AF1Verwimp Marit - Peeters Nore (S1)BOYEN Ella - Zhao Skye (S8)21-170-01-0Tordeur Elise - Denayer Emma
09:408CF2Depestele Dyte - Vannerom Lynn (S11)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S3)9-210-00-1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
09:409DF3Holvoet Merel - Valera Calle Loes (S12)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S4)8-210-00-1Weyckmans Maud - Wenseleers Tess
10:0010BF1Van Even Amber - Hendrickx Nora  (S2)Nicolai Arwen - Paris Jayla (S7)12-210-00-1Bardyn Gitte - Walravens Noor
10:0011CF2Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S3)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S6)21-140-01-0Depestele Dyte - Vannerom Lynn
10:0012DF3van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S4)Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (S5)27-240-01-0Holvoet Merel - Valera Calle Loes
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
10:4013F1BOYEN Ella - Zhao Skye (2A)Bardyn Gitte - Walravens Noor (3B)21-110-01-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
10:4014F2Van Even Amber - Hendrickx Nora  (2B)Tordeur Elise - Denayer Emma (3A)22-190-01-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
10:4015F3Depestele Dyte - Vannerom Lynn (2C)Holvoet Merel - Valera Calle Loes (3D)7-210-00-1Verwimp Marit - Peeters Nore
11:0016F1Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (2D)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (3C)21-130-01-0Nicolai Arwen - Paris Jayla
11:0017F2van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (1D)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (W14)16-210-00-1Tordeur Elise - Denayer Emma
11:0018F3Verwimp Marit - Peeters Nore (1A)Holvoet Merel - Valera Calle Loes (W15)21-60-01-0Depestele Dyte - Vannerom Lynn
11:2019F1Nicolai Arwen - Paris Jayla (1B)Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (W16)16-210-00-1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
11:2020F2Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (1C)BOYEN Ella - Zhao Skye (W13)15-210-00-1Depestele Dyte - Vannerom Lynn
11:2021F3Bardyn Gitte - Walravens Noor (L13)Depestele Dyte - Vannerom Lynn (L15)14-210-00-1Holvoet Merel - Valera Calle Loes
11:4022F1Tordeur Elise - Denayer Emma (L14)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (L16)22-250-00-1Nicolai Arwen - Paris Jayla
11:4023F2Van Even Amber - Hendrickx Nora  (W17)BOYEN Ella - Zhao Skye (W20)13-210-00-1van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
11:4024F3Verwimp Marit - Peeters Nore (W18)Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (W19)19-220-00-1Depestele Dyte - Vannerom Lynn
12:2025F2Holvoet Merel - Valera Calle Loes (L18)Nicolai Arwen - Paris Jayla (L19)15-210-00-1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
12:2026F3van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (L17)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (L20)18-210-00-1BOYEN Ella - Zhao Skye
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set, 3 punten verschil
12:4027F1Bardyn Gitte - Walravens Noor (L21)Tordeur Elise - Denayer Emma (L22)13-210-00-1Nicolai Arwen - Paris Jayla
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil
12:4028F2Depestele Dyte - Vannerom Lynn (W21)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (W22)15-210-00-1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
Voor de 7ste en 8ste plaats: 1 set, 3 punten verschil
12:4029F3Holvoet Merel - Valera Calle Loes (L25)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (L26)13-210-00-1Tordeur Elise - Denayer Emma
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set, 3 punten verschil
13:2030F1Nicolai Arwen - Paris Jayla (W25)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (W26)16-210-00-1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
13:2031F2Van Even Amber - Hendrickx Nora  (L23)Verwimp Marit - Peeters Nore (L24)15-2115-210-2van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
13:2032F3BOYEN Ella - Zhao Skye (W23)Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (W24)12-2121-1915-112-1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
BOYEN Ella - Zhao Skye 34
Weyckmans Maud - Wenseleers Tess 31
Verwimp Marit - Peeters Nore 27
Van Even Amber - Hendrickx Nora 26
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 24
Nicolai Arwen - Paris Jayla 22
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 21
Holvoet Merel - Valera Calle Loes 19
Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia 18
Depestele Dyte - Vannerom Lynn 16
Tordeur Elise - Denayer Emma 15
Bardyn Gitte - Walravens Noor 14

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Nicolai Arwen - Paris Jayla 354
Weyckmans Maud - Wenseleers Tess 297
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 337
Verwimp Marit - Peeters Nore 490
Van Even Amber - Hendrickx Nora 362
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 371
Bardyn Gitte - Walravens Noor 56
Depestele Dyte - Vannerom Lynn 98
Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia 232
BOYEN Ella - Zhao Skye 218
Holvoet Merel - Valera Calle Loes 56
Tordeur Elise - Denayer Emma 188