Anderlecht - U18 jongens - Beachvolley Europe


vrijdag 27 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
13:401BM3Peeters Stijn - Audooren Elian (S5)Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (S6)8-210-00-1Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne
13:402BM4Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche Yarne (S2)Vercauteren Yorre - De Waegemaeker Jurre (S3)20-230-00-1Mertens Warre - Grandjean Arne
14:003AM3Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne (S4)Mertens Warre - Grandjean Arne (S7)21-150-01-0Van den Driessche Yerko - De Greve Brent
14:004BM4Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (S6)Vercauteren Yorre - De Waegemaeker Jurre (S3)14-210-00-1Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche Yarne
14:205AM3Van den Driessche Yerko - De Greve Brent (S1)Mertens Warre - Grandjean Arne (S7)21-110-01-0Vercauteren Yorre - De Waegemaeker Jurre
14:206BM4Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche Yarne (S2)Peeters Stijn - Audooren Elian (S5)21-100-01-0Nicolai Nio - Anzempamber Jelle
14:407BM3Peeters Stijn - Audooren Elian (S5)Vercauteren Yorre - De Waegemaeker Jurre (S3)8-210-00-1Van den Driessche Yerko - De Greve Brent
14:408BM4Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche Yarne (S2)Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (S6)21-120-01-0Mertens Warre - Grandjean Arne
15:009AM3Van den Driessche Yerko - De Greve Brent (S1)Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne (S4)21-130-01-0Peeters Stijn - Audooren Elian
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 2 winnende sets
15:2010CM4Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (3B)Peeters Stijn - Audooren Elian (4B)21-1421-112-0Mertens Warre - Grandjean Arne
Kruiswedstrijden: 1 set - 2 winnende sets
15:2013M3Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne (2A)Vercauteren Yorre - De Waegemaeker Jurre (1B)15-2110-210-2Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche Yarne
16:0011CM4Mertens Warre - Grandjean Arne (3A)Peeters Stijn - Audooren Elian (4B)21-1121-132-0Nicolai Nio - Anzempamber Jelle
16:0014M3Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche Yarne (2B)Van den Driessche Yerko - De Greve Brent (1A)21-1921-122-0Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne
16:4012CM4Mertens Warre - Grandjean Arne (3A)Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (3B)17-2119-210-2Peeters Stijn - Audooren Elian
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
16:4015M3Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne (L13)Van den Driessche Yerko - De Greve Brent (L14)21-1621-182-0Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche Yarne
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
17:2016M3Vercauteren Yorre - De Waegemaeker Jurre (W13)Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche Yarne (W14)23-2121-102-0Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Vercauteren Yorre - De Waegemaeker Jurre 70
Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche Yarne 63
Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne 56
Van den Driessche Yerko - De Greve Brent 53
Nicolai Nio - Anzempamber Jelle 49
Mertens Warre - Grandjean Arne 46
Peeters Stijn - Audooren Elian 42

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Van den Driessche Yerko - De Greve Brent 592
Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche Yarne 620
Peeters Stijn - Audooren Elian 425
Vercauteren Yorre - De Waegemaeker Jurre 635
Nicolai Nio - Anzempamber Jelle 580
Mertens Warre - Grandjean Arne 536
Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne 396