Anderlecht - U16 meisjes - Beachvolley Europe


donderdag 26 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
14:001AF1Verwimp Marit - Peeters Kaat (S8)De bruyn Lieselot - Lammens Kato (S17)21-110-01-0Leyssens Zoë - De Clercq Lotte
14:002AF4Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S9)Ryckaert Savannah - Jarowiecka Gabriela (S16)21-160-01-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
14:203AF1De bruyn Lieselot - Lammens Kato (S17)Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (S1)13-210-00-1Verwimp Marit - Peeters Kaat
14:204BF2De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S10)Valcheva Raya - Stoica Thya (S15)21-100-01-0Bleyens Paulien - Baeten Lien
14:205CF3Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (S11)Desmet Elien - Jans Noor (S14)21-180-01-0Van Hout Joke - Desmet Nele
14:206DF4Goedhuys Eva - De Witte Emma (S12)Hillen Janne - Schoonis Wies (S13)13-210-00-1Maris Anouk - Verheyden Nore
14:407AF1Verwimp Marit - Peeters Kaat (S8)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S9)21-140-01-0De bruyn Lieselot - Lammens Kato
14:408BF2Bleyens Paulien - Baeten Lien (S7)De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S10)21-100-01-0Valcheva Raya - Stoica Thya
14:409CF3Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S6)Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (S11)21-160-01-0Desmet Elien - Jans Noor
14:4010DF4Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S5)Goedhuys Eva - De Witte Emma (S12)21-140-01-0Hillen Janne - Schoonis Wies
15:0011AF1Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (S1)Ryckaert Savannah - Jarowiecka Gabriela (S16)21-160-01-0Verwimp Marit - Peeters Kaat
15:0012BF2Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S2)Valcheva Raya - Stoica Thya (S15)21-50-01-0Bleyens Paulien - Baeten Lien
15:0013CF3Van Hout Joke - Desmet Nele (S3)Desmet Elien - Jans Noor (S14)21-80-01-0Hemelings Tracey - Depestele Sabe
15:0014DF4Maris Anouk - Verheyden Nore (S4)Hillen Janne - Schoonis Wies (S13)21-130-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
15:2015AF1De bruyn Lieselot - Lammens Kato (S17)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S9)13-210-00-1Ryckaert Savannah - Jarowiecka Gabriela
15:2016AF2Verwimp Marit - Peeters Kaat (S8)Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (S1)12-210-00-1Muraca La Vie - Muraca Jolie
15:4017AF1Ryckaert Savannah - Jarowiecka Gabriela (S16)De bruyn Lieselot - Lammens Kato (S17)22-190-01-0Depestel Charlotte - Timmermans Nieke
15:4018BF2Bleyens Paulien - Baeten Lien (S7)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S2)17-210-00-1De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
15:4019CF3Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S6)Van Hout Joke - Desmet Nele (S3)17-210-00-1Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie
15:4020DF4Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S5)Maris Anouk - Verheyden Nore (S4)17-210-00-1Goedhuys Eva - De Witte Emma
16:0021AF1Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (S1)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S9)21-80-01-0De bruyn Lieselot - Lammens Kato
16:0022BF2Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S2)De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S10)21-50-01-0Valcheva Raya - Stoica Thya
16:0023CF3Van Hout Joke - Desmet Nele (S3)Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (S11)21-140-01-0Hemelings Tracey - Depestele Sabe
16:0024DF4Maris Anouk - Verheyden Nore (S4)Goedhuys Eva - De Witte Emma (S12)21-90-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
16:2025AF1Ryckaert Savannah - Jarowiecka Gabriela (S16)Verwimp Marit - Peeters Kaat (S8)17-210-00-1Depestel Charlotte - Timmermans Nieke
16:2026BF2Valcheva Raya - Stoica Thya (S15)Bleyens Paulien - Baeten Lien (S7)9-210-00-1De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
16:2027CF3Desmet Elien - Jans Noor (S14)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S6)16-210-00-1Van Hout Joke - Desmet Nele
16:2028DF4Hillen Janne - Schoonis Wies (S13)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S5)21-110-01-0Maris Anouk - Verheyden Nore
Kruisingswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
16:4029F1Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (1A)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (2C)22-190-01-0Goedhuys Eva - De Witte Emma
16:4030F2Muraca La Vie - Muraca Jolie  (1B)Hillen Janne - Schoonis Wies (2D)15-210-00-1Desmet Elien - Jans Noor
16:4031F3Van Hout Joke - Desmet Nele (1C)Verwimp Marit - Peeters Kaat (2A)26-230-01-0Depestel Charlotte - Timmermans Nieke
16:4032F4Maris Anouk - Verheyden Nore (1D)Bleyens Paulien - Baeten Lien (2B)22-190-01-0De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
17:0033F1De bruyn Lieselot - Lammens Kato (5A)Valcheva Raya - Stoica Thya (4B)21-140-01-0Leyssens Zoë - De Clercq Lotte
17:2034F1De bruyn Lieselot - Lammens Kato (W33)Desmet Elien - Jans Noor (4C)11-210-00-1Leyssens Zoë - De Clercq Lotte
17:2035F2Ryckaert Savannah - Jarowiecka Gabriela (4A)Goedhuys Eva - De Witte Emma (4D)25-280-00-1Hillen Janne - Schoonis Wies
17:2036F3Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (3A)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (3D)18-210-00-1Verwimp Marit - Peeters Kaat
17:2037F4De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (3B)Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (3C)9-210-00-1Bleyens Paulien - Baeten Lien
17:4038F1Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (W29)Maris Anouk - Verheyden Nore (W32)21-160-01-0Desmet Elien - Jans Noor
17:4039F2Hillen Janne - Schoonis Wies (W30)Van Hout Joke - Desmet Nele (W31)21-150-01-0Ryckaert Savannah - Jarowiecka Gabriela
17:4040F3Hemelings Tracey - Depestele Sabe (L29)Bleyens Paulien - Baeten Lien (L32)21-160-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
17:4041F4Muraca La Vie - Muraca Jolie  (L30)Verwimp Marit - Peeters Kaat (L31)12-210-00-1De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
Voor de 13de en 14de plaats: 1set - 3 punten verschil
18:0042F1Desmet Elien - Jans Noor (W34)Goedhuys Eva - De Witte Emma (W35)21-160-01-0Leyssens Zoë - De Clercq Lotte
Voor de 15de en 16de plaats: 1set - 3 punten verschil
18:0043F2De bruyn Lieselot - Lammens Kato (L34)Ryckaert Savannah - Jarowiecka Gabriela (L35)9-210-00-1Van Hout Joke - Desmet Nele
Voor de 9de en 10de plaats: 1set - 3 punten verschil
18:0044F3Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (W36)Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (W37)21-160-01-0Hemelings Tracey - Depestele Sabe
Voor de 11de en 12de plaats: 1set - 3 punten verschil
18:0045F4Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (L36)De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (L37)21-90-01-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
Voor de 1ste en 2de plaats: 1 set - 3 punten verschil
18:2046F1Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (W38)Hillen Janne - Schoonis Wies (W39)21-130-01-0Desmet Elien - Jans Noor
Voor de 3de en 4de plaats: 1 set - 3 punten verschil
18:2047F2Maris Anouk - Verheyden Nore (L38)Van Hout Joke - Desmet Nele (L39)20-230-00-1Ryckaert Savannah - Jarowiecka Gabriela
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set - 3 punten verschil
18:2048F3Hemelings Tracey - Depestele Sabe (W40)Verwimp Marit - Peeters Kaat (W41)13-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
Voor de 7de en 8ste plaats: 1 set - 3 punten verschil
18:2049F4Bleyens Paulien - Baeten Lien (L40)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (L41)14-210-00-1Depestel Charlotte - Timmermans Nieke

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Leyssens Zoë - De Clercq Lotte 49
Hillen Janne - Schoonis Wies 44
Van Hout Joke - Desmet Nele 39
Maris Anouk - Verheyden Nore 37
Verwimp Marit - Peeters Kaat 34
Hemelings Tracey - Depestele Sabe 32
Muraca La Vie - Muraca Jolie 29
Bleyens Paulien - Baeten Lien 27
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 25
Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie 23
Depestel Charlotte - Timmermans Nieke 21
De Wachter Zoë - Van Driessche Lola 20
Desmet Elien - Jans Noor 18
Goedhuys Eva - De Witte Emma 17
Ryckaert Savannah - Jarowiecka Gabriela 16
De bruyn Lieselot - Lammens Kato 15
Valcheva Raya - Stoica Thya 13

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Depestel Charlotte - Timmermans Nieke 559
Leyssens Zoë - De Clercq Lotte 910
Desmet Elien - Jans Noor 462
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 653
Van Hout Joke - Desmet Nele 731
Hillen Janne - Schoonis Wies 671
Hemelings Tracey - Depestele Sabe 742
Muraca La Vie - Muraca Jolie 785
Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie 439
Ryckaert Savannah - Jarowiecka Gabriela 32
Verwimp Marit - Peeters Kaat 570
De Wachter Zoë - Van Driessche Lola 346
De bruyn Lieselot - Lammens Kato 114
Maris Anouk - Verheyden Nore 688
Valcheva Raya - Stoica Thya 58
Goedhuys Eva - De Witte Emma 252
Bleyens Paulien - Baeten Lien 334