Anderlecht - SENIORES - heren - Beachvolley Europe


donderdag 26 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
09:001AM1Lupi Patrizio - Wielgos Alexander (S4)Vossen Jan-Pieter - Declercq Sander (S9)21-140-01-0Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii
09:002BM2Gewehr Luca - carels lino (S3)Cojocaru Maxim - Cautereels Stijn (S10)21-110-01-0Martinet Benoît - Philippart Robin
09:203AM1Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii (S5)Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (S8)21-130-01-0peeters bram - Spruyt Matthijs
09:204BM2Martinet Benoît - Philippart Robin (S6)Van Roy Denes - De Donder Tim (S7)25-280-00-1Van Daele Andy - Torfs Wesley
09:405AM1Vossen Jan-Pieter - Declercq Sander (S9)peeters bram - Spruyt Matthijs (S1)23-260-00-1Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse
09:406BM2Cojocaru Maxim - Cautereels Stijn (S10)Van Daele Andy - Torfs Wesley (S2)5-210-00-1Van Roy Denes - De Donder Tim
10:007AM1Lupi Patrizio - Wielgos Alexander (S4)Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii (S5)17-210-00-1Vossen Jan-Pieter - Declercq Sander
10:008BM2Gewehr Luca - carels lino (S3)Martinet Benoît - Philippart Robin (S6)17-210-00-1Cojocaru Maxim - Cautereels Stijn
10:209AM1peeters bram - Spruyt Matthijs (S1)Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (S8)21-100-01-0Lupi Patrizio - Wielgos Alexander
10:2010BM2Van Daele Andy - Torfs Wesley (S2)Van Roy Denes - De Donder Tim (S7)15-210-00-1Gewehr Luca - carels lino
10:4011AM1Vossen Jan-Pieter - Declercq Sander (S9)Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii (S5)15-210-00-1Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse
10:4012BM2Cojocaru Maxim - Cautereels Stijn (S10)Martinet Benoît - Philippart Robin (S6)8-210-00-1Van Roy Denes - De Donder Tim
11:0013AM1Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii (S5)peeters bram - Spruyt Matthijs (S1)21-180-01-0Vossen Jan-Pieter - Declercq Sander
11:0014BM2Martinet Benoît - Philippart Robin (S6)Van Daele Andy - Torfs Wesley (S2)19-220-00-1Cojocaru Maxim - Cautereels Stijn
11:2015AM1Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (S8)Lupi Patrizio - Wielgos Alexander (S4)9-210-00-1peeters bram - Spruyt Matthijs
11:2016BM2Van Roy Denes - De Donder Tim (S7)Gewehr Luca - carels lino (S3)18-210-00-1Van Daele Andy - Torfs Wesley
11:4017AM1peeters bram - Spruyt Matthijs (S1)Lupi Patrizio - Wielgos Alexander (S4)7-210-00-1Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii
11:4018BM2Van Daele Andy - Torfs Wesley (S2)Gewehr Luca - carels lino (S3)17-210-00-1Martinet Benoît - Philippart Robin
12:0019AM1Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (S8)Vossen Jan-Pieter - Declercq Sander (S9)9-210-00-1Lupi Patrizio - Wielgos Alexander
12:0020BM2Van Roy Denes - De Donder Tim (S7)Cojocaru Maxim - Cautereels Stijn (S10)21-90-01-0Gewehr Luca - carels lino
Kruiswedstrijden: 1set - 3 punten verschil
12:2021M1Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii (1A)Gewehr Luca - carels lino (2B)15-210-00-1peeters bram - Spruyt Matthijs
12:2022M2Van Roy Denes - De Donder Tim (1B)Lupi Patrizio - Wielgos Alexander (2A)21-160-01-0peeters bram - Spruyt Matthijs
Voor 7de en 8ste plaats - 1set - 3 punten verschil
12:4023M1Vossen Jan-Pieter - Declercq Sander (4A)Van Daele Andy - Torfs Wesley (4B)12-210-00-1Martinet Benoît - Philippart Robin
Voor 9de en 10de plaats - 1set - 3 punten verschil
12:4024M2Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (5A)Cojocaru Maxim - Cautereels Stijn (5B)18-210-00-1Gewehr Luca - carels lino
Voor 3de en 4de plaats - 1set - 3 punten verschil
13:0025M1Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii (L21)Lupi Patrizio - Wielgos Alexander (L22)23-200-01-0Van Daele Andy - Torfs Wesley
Voor 5de en 6de plaats - 1set - 3 punten verschil
13:0026M2peeters bram - Spruyt Matthijs (3A)Martinet Benoît - Philippart Robin (3B)18-210-00-1Cojocaru Maxim - Cautereels Stijn
Voor1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
13:2027M1Gewehr Luca - carels lino (W21)Van Roy Denes - De Donder Tim (W22)18-2121-1615-82-1Lupi Patrizio - Wielgos Alexander

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Gewehr Luca - carels lino 100
Van Roy Denes - De Donder Tim 90
Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii 80
Lupi Patrizio - Wielgos Alexander 75
Martinet Benoît - Philippart Robin 70
peeters bram - Spruyt Matthijs 65
Van Daele Andy - Torfs Wesley 60
Vossen Jan-Pieter - Declercq Sander 55
Cojocaru Maxim - Cautereels Stijn 51
Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse 48

Einduitslag  Heren Belgium

Ploeg Punten (pp)
Gewehr Luca - carels lino 25
Van Roy Denes - De Donder Tim 20
Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii 17
Lupi Patrizio - Wielgos Alexander 15
Van Daele Andy - Torfs Wesley 12
Martinet Benoît - Philippart Robin 12
peeters bram - Spruyt Matthijs 12
Vossen Jan-Pieter - Declercq Sander 12
Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse 8
Cojocaru Maxim - Cautereels Stijn 8

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Van Roy Denes - De Donder Tim 584
Martinet Benoît - Philippart Robin 730
peeters bram - Spruyt Matthijs 615
Cojocaru Maxim - Cautereels Stijn 140
Lupi Patrizio - Wielgos Alexander 1025
Kermans Tim - Sergeiienko Sergeii 638
Van Daele Andy - Torfs Wesley 1155
Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse 262
Gewehr Luca - carels lino 850
Vossen Jan-Pieter - Declercq Sander 247