Westrode - SENIORES - dames - VC Wolvertem


zondag 22 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
14:201AF1VAN BELLE Hanne - Baert Jade (S9)Knaepen Yenna - Timmerman Mirte (S16)18-210-00-1Rampelberg Lina - Stelma Fiona
14:202BF2Kleinpeter Maya - Piret Inès (S10)Neyt Paulien - De Quick Lotte (S15)25-220-01-0Poels Zora - Goossen Silke
14:203CF3Fieremans Eline - Gazeau Louise (S11)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (S14)0-210-00-1Coens Youna - Bex Annelore
14:204DF4Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S12)De Schrijver Hanne - De Valkeneer-Lokengo Lise (S13)21-021-02-0Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
14:405AF1De Wulf Nathalie - Poot Liesje (S8)Rampelberg Lina - Stelma Fiona (S1)21-100-01-0VAN BELLE Hanne - Baert Jade
14:406BF2Bruynseels Lena - Verspecht Zoë  (S7)Poels Zora - Goossen Silke (S2)18-210-00-1Kleinpeter Maya - Piret Inès
14:407CF3Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S6)Coens Youna - Bex Annelore (S3)8-210-00-1Fieremans Eline - Gazeau Louise
14:408DF4Coopmans Anke - Beken Ilke (S5)Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S4)19-2115-210-2Brocatus Hannelore - Augustynen Noor
15:009AF1De Wulf Nathalie - Poot Liesje (S8)VAN BELLE Hanne - Baert Jade (S9)21-140-01-0Rampelberg Lina - Stelma Fiona
15:0010BF2Bruynseels Lena - Verspecht Zoë  (S7)Kleinpeter Maya - Piret Inès (S10)12-210-00-1Neyt Paulien - De Quick Lotte
15:0011CF3Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S6)Fieremans Eline - Gazeau Louise (S11)21-00-01-0Van Geertruyden Lien - Reul Océane
15:0012DF4Coopmans Anke - Beken Ilke (S5)Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S12)21-1321-152-0De Schrijver Hanne - De Valkeneer-Lokengo Lise
15:2013AF1Rampelberg Lina - Stelma Fiona (S1)Knaepen Yenna - Timmerman Mirte (S16)21-80-01-0VAN BELLE Hanne - Baert Jade
15:2014BF2Poels Zora - Goossen Silke (S2)Neyt Paulien - De Quick Lotte (S15)14-210-00-1Kleinpeter Maya - Piret Inès
15:2015CF3Coens Youna - Bex Annelore (S3)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (S14)18-210-00-1Fieremans Eline - Gazeau Louise
15:2016DF4Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S4)De Schrijver Hanne - De Valkeneer-Lokengo Lise (S13)21-021-02-0Brocatus Hannelore - Augustynen Noor
15:4017AF1Rampelberg Lina - Stelma Fiona (S1)VAN BELLE Hanne - Baert Jade (S9)21-60-01-0De Wulf Nathalie - Poot Liesje
15:4018BF2Poels Zora - Goossen Silke (S2)Kleinpeter Maya - Piret Inès (S10)13-210-00-1Bruynseels Lena - Verspecht Zoë
15:4019CF3Coens Youna - Bex Annelore (S3)Fieremans Eline - Gazeau Louise (S11)21-00-01-0Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
15:4020DF4Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S4)Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S12)18-2121-134-151-2Coopmans Anke - Beken Ilke
16:0021AF1Knaepen Yenna - Timmerman Mirte (S16)De Wulf Nathalie - Poot Liesje (S8)10-210-00-1Rampelberg Lina - Stelma Fiona
16:0022BF2Neyt Paulien - De Quick Lotte (S15)Bruynseels Lena - Verspecht Zoë  (S7)21-150-01-0Poels Zora - Goossen Silke
16:0023CF3Van Geertruyden Lien - Reul Océane (S14)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S6)21-100-01-0Coens Youna - Bex Annelore
16:0024DF4De Schrijver Hanne - De Valkeneer-Lokengo Lise (S13)Coopmans Anke - Beken Ilke (S5)0-210-210-2Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
16:4025F1De Wulf Nathalie - Poot Liesje (1A)Coens Youna - Bex Annelore (2C)15-210-00-1VAN BELLE Hanne - Baert Jade
16:4026F2Kleinpeter Maya - Piret Inès (1B)Coopmans Anke - Beken Ilke (2D)17-210-00-1Fieremans Eline - Gazeau Louise
16:4027F3Van Geertruyden Lien - Reul Océane (1C)Rampelberg Lina - Stelma Fiona (2A)21-70-01-0Knaepen Yenna - Timmerman Mirte
16:4028F4Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (1D)Neyt Paulien - De Quick Lotte (2B)19-220-00-1Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
17:0029F1VAN BELLE Hanne - Baert Jade (4A)De Schrijver Hanne - De Valkeneer-Lokengo Lise (4D)21-00-01-0Coens Youna - Bex Annelore
17:0030F2Bruynseels Lena - Verspecht Zoë  (4B)Fieremans Eline - Gazeau Louise (4C)21-00-01-0Coopmans Anke - Beken Ilke
17:0031F3Knaepen Yenna - Timmerman Mirte (3A)Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (3D)8-210-00-1Rampelberg Lina - Stelma Fiona
17:0032F4Poels Zora - Goossen Silke (3B)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (3C)21-100-01-0Neyt Paulien - De Quick Lotte
17:2033F1Coens Youna - Bex Annelore (W25)Neyt Paulien - De Quick Lotte (W28)21-170-01-0De Schrijver Hanne - De Valkeneer-Lokengo Lise
17:2034F2Coopmans Anke - Beken Ilke (W26)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (W27)17-210-00-1Bruynseels Lena - Verspecht Zoë
17:2035F3De Wulf Nathalie - Poot Liesje (L25)Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (L28)12-210-00-1Brocatus Hannelore - Augustynen Noor
17:2036F4Kleinpeter Maya - Piret Inès (L26)Rampelberg Lina - Stelma Fiona (L27)14-210-00-1Poels Zora - Goossen Silke
Voor 9de en 10de plaats - 1 set, 3 punten verschil
17:4037F1Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (W31)Poels Zora - Goossen Silke (W32)21-120-01-0Coens Youna - Bex Annelore
Voor 11de en 12de plaats - 1 set, 3 punten verschil
17:4038F2Knaepen Yenna - Timmerman Mirte (L31)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (L32)25-220-01-0Van Geertruyden Lien - Reul Océane
Voor 13de en 14de plaats - 1 set, 3 punten verschil
17:4039F3VAN BELLE Hanne - Baert Jade (W29)Bruynseels Lena - Verspecht Zoë  (W30)10-210-00-1Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Voor 15de en 16de plaats - 1 set, 3 punten verschil
17:4040F4De Schrijver Hanne - De Valkeneer-Lokengo Lise (L29)Fieremans Eline - Gazeau Louise (L30)21-00-01-0Rampelberg Lina - Stelma Fiona
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
18:0041F1Coens Youna - Bex Annelore (W33)Van Geertruyden Lien - Reul Océane (W34)17-2116-210-2Brocatus Hannelore - Augustynen Noor
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
18:0042F2Neyt Paulien - De Quick Lotte (L33)Coopmans Anke - Beken Ilke (L34)21-1821-142-0Knaepen Yenna - Timmerman Mirte
Voor 5de en 6de plaats 2 winnende sets
18:0043F3Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (W35)Rampelberg Lina - Stelma Fiona (W36)12-210-00-1Bruynseels Lena - Verspecht Zoë
Voor 7de en 8ste plaats - 2 winnende sets
18:0044F4De Wulf Nathalie - Poot Liesje (L35)Kleinpeter Maya - Piret Inès (L36)12-210-00-1W40

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Neyt Paulien - De Quick Lotte 0
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 624
Kleinpeter Maya - Piret Inès 376
Poels Zora - Goossen Silke 986
VAN BELLE Hanne - Baert Jade 424.2
Coopmans Anke - Beken Ilke 710.2
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor 300
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 711
De Wulf Nathalie - Poot Liesje 515.3
Rampelberg Lina - Stelma Fiona 1150
Bruynseels Lena - Verspecht Zoë 520.8
Knaepen Yenna - Timmerman Mirte 0
De Schrijver Hanne - De Valkeneer-Lokengo Lise 210
Fieremans Eline - Gazeau Louise 312
Coens Youna - Bex Annelore 933.5
Van Geertruyden Lien - Reul Océane 140