Westrode - SENIORES - heren - VC Wolvertem


zondag 22 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
09:001AM5Thijs Dario - Vandamme Jome (S8)Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (S17)27-240-01-0Deruyck Sander - Oppeel Arnout
09:002BM6Huysman Michaël - Antoine Yoann (S7)Vossen Jan-Pieter - De Wit Thibaut (S18)21-40-01-0Somers Bjorn - Lacour Jaan
09:003CM7De Weerd arthur - Sosa Adrian  (S6)Cok Kasper - Peeters Vitor (S19)21-140-01-0Vandenhouten Nick - Van Roy Denes
09:004DM8De Hert Jelle - De Gaspari Timo (S5)21-00-01-0Martinet Benoît - Camus Xavier
09:205AM5Deruyck Sander - Oppeel Arnout (S9)Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii (S16)15-210-00-1Van Hout Zeno - Van Langendonck Joppe
09:206BM6Somers Bjorn - Lacour Jaan (S10)Vlaemminck Carl - Meiresonne Cedric (S15)21-110-01-0Kermans Tim - Torfs Wesley
09:207CM7Vandenhouten Nick - Van Roy Denes  (S11)Van Ransbeeck Jim - Van Ransbeeck Brent  (S14)21-140-01-0Van der Aa Yorven - De Raedt Micaël
09:208DM8Martinet Benoît - Camus Xavier (S12)Vande Velde Yorick - De Donder Tim (S13)27-300-00-1de Donder Dennis - Lantsoght Gorik
09:409AM5Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (S17)Van Hout Zeno - Van Langendonck Joppe (S1)9-210-00-1Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii
09:4010BM6Vossen Jan-Pieter - De Wit Thibaut (S18)Kermans Tim - Torfs Wesley (S2)10-210-00-1Vlaemminck Carl - Meiresonne Cedric
09:4011CM7Cok Kasper - Peeters Vitor (S19)Van der Aa Yorven - De Raedt Micaël (S3)16-210-00-1Van Ransbeeck Jim - Van Ransbeeck Brent
09:4012DM8de Donder Dennis - Lantsoght Gorik  (S4)0-210-00-1Vande Velde Yorick - De Donder Tim
10:0013AM5Thijs Dario - Vandamme Jome (S8)Deruyck Sander - Oppeel Arnout (S9)25-280-00-1Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse
10:0014BM6Huysman Michaël - Antoine Yoann (S7)Somers Bjorn - Lacour Jaan (S10)20-230-00-1Vossen Jan-Pieter - De Wit Thibaut
10:0015CM7De Weerd arthur - Sosa Adrian  (S6)Vandenhouten Nick - Van Roy Denes  (S11)8-210-00-1Cok Kasper - Peeters Vitor
10:0016DM8De Hert Jelle - De Gaspari Timo (S5)Martinet Benoît - Camus Xavier (S12)21-130-01-0Cok Kasper - Peeters Vitor
10:2017AM5Van Hout Zeno - Van Langendonck Joppe (S1)Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii (S16)21-100-01-0Thijs Dario - Vandamme Jome
10:2018BM6Kermans Tim - Torfs Wesley (S2)Vlaemminck Carl - Meiresonne Cedric (S15)21-110-01-0Huysman Michaël - Antoine Yoann
10:2019CM7Van der Aa Yorven - De Raedt Micaël (S3)Van Ransbeeck Jim - Van Ransbeeck Brent  (S14)11-210-00-1De Weerd arthur - Sosa Adrian
10:2020DM8de Donder Dennis - Lantsoght Gorik  (S4)Vande Velde Yorick - De Donder Tim (S13)16-210-00-1De Hert Jelle - De Gaspari Timo
10:4021AM5Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (S17)Deruyck Sander - Oppeel Arnout (S9)8-210-00-1Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii
10:4022BM6Vossen Jan-Pieter - De Wit Thibaut (S18)Somers Bjorn - Lacour Jaan (S10)8-210-00-1Vlaemminck Carl - Meiresonne Cedric
10:4023CM7Cok Kasper - Peeters Vitor (S19)Vandenhouten Nick - Van Roy Denes  (S11)8-210-00-1Van Ransbeeck Jim - Van Ransbeeck Brent
10:4024DM8Martinet Benoît - Camus Xavier (S12)0-210-00-1Vande Velde Yorick - De Donder Tim
11:0025AM5Thijs Dario - Vandamme Jome (S8)Van Hout Zeno - Van Langendonck Joppe (S1)15-210-00-1Deruyck Sander - Oppeel Arnout
11:0026BM6Huysman Michaël - Antoine Yoann (S7)Kermans Tim - Torfs Wesley (S2)21-90-01-0Somers Bjorn - Lacour Jaan
11:0027CM7De Weerd arthur - Sosa Adrian  (S6)Van der Aa Yorven - De Raedt Micaël (S3)21-150-01-0Vandenhouten Nick - Van Roy Denes
11:0028DM8De Hert Jelle - De Gaspari Timo (S5)de Donder Dennis - Lantsoght Gorik  (S4)24-270-00-1Martinet Benoît - Camus Xavier
11:2029AM5Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii (S16)Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (S17)21-60-01-0Thijs Dario - Vandamme Jome
11:2030BM6Vlaemminck Carl - Meiresonne Cedric (S15)Vossen Jan-Pieter - De Wit Thibaut (S18)13-210-00-1Huysman Michaël - Antoine Yoann
11:2031CM7Van Ransbeeck Jim - Van Ransbeeck Brent  (S14)Cok Kasper - Peeters Vitor (S19)21-170-01-0De Weerd arthur - Sosa Adrian
11:2032DM8Vande Velde Yorick - De Donder Tim (S13)21-00-01-0De Hert Jelle - De Gaspari Timo
11:4033AM5Van Hout Zeno - Van Langendonck Joppe (S1)Deruyck Sander - Oppeel Arnout (S9)21-120-01-0Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse
11:4034BM6Kermans Tim - Torfs Wesley (S2)Somers Bjorn - Lacour Jaan (S10)20-230-00-1Vossen Jan-Pieter - De Wit Thibaut
11:4035CM7Van der Aa Yorven - De Raedt Micaël (S3)Vandenhouten Nick - Van Roy Denes  (S11)14-210-00-1Cok Kasper - Peeters Vitor
11:4036DM8de Donder Dennis - Lantsoght Gorik  (S4)Martinet Benoît - Camus Xavier (S12)21-170-01-0Cok Kasper - Peeters Vitor
12:0037AM5Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii (S16)Thijs Dario - Vandamme Jome (S8)21-170-01-0Van Hout Zeno - Van Langendonck Joppe
12:0038BM6Vlaemminck Carl - Meiresonne Cedric (S15)Huysman Michaël - Antoine Yoann (S7)7-210-00-1Kermans Tim - Torfs Wesley
12:0039CM7Van Ransbeeck Jim - Van Ransbeeck Brent  (S14)De Weerd arthur - Sosa Adrian  (S6)21-170-01-0Van der Aa Yorven - De Raedt Micaël
12:0040DM8Vande Velde Yorick - De Donder Tim (S13)De Hert Jelle - De Gaspari Timo (S5)21-180-01-0de Donder Dennis - Lantsoght Gorik
12:4041M5Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (5A)21-00-01-0De Hert Jelle - De Gaspari Timo
12:4042M6Vlaemminck Carl - Meiresonne Cedric (5B)Cok Kasper - Peeters Vitor (5C)0-210-00-1De Weerd arthur - Sosa Adrian
12:4043M7Thijs Dario - Vandamme Jome (4A)Martinet Benoît - Camus Xavier (4D)16-210-00-1Somers Bjorn - Lacour Jaan
12:4044M8Vossen Jan-Pieter - De Wit Thibaut (4B)Van der Aa Yorven - De Raedt Micaël (4C)27-240-01-0Vande Velde Yorick - De Donder Tim
13:0045M5Deruyck Sander - Oppeel Arnout (3A)De Hert Jelle - De Gaspari Timo (3D)24-210-01-0Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse
13:0046M6Kermans Tim - Torfs Wesley (3B)De Weerd arthur - Sosa Adrian  (3C)22-190-01-0Cok Kasper - Peeters Vitor
13:0047M7Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii (2A)de Donder Dennis - Lantsoght Gorik  (2D)18-210-00-1Martinet Benoît - Camus Xavier
13:0048M8Huysman Michaël - Antoine Yoann (2B)Van Ransbeeck Jim - Van Ransbeeck Brent  (2C)21-120-01-0Vossen Jan-Pieter - De Wit Thibaut
13:2049M5Van Hout Zeno - Van Langendonck Joppe (1A)Vande Velde Yorick - De Donder Tim (1D)17-210-00-1Deruyck Sander - Oppeel Arnout
13:2050M6Somers Bjorn - Lacour Jaan (1B)Vandenhouten Nick - Van Roy Denes  (1C)21-90-01-0De Weerd arthur - Sosa Adrian
Voor de 17de en 18dr plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:2051M7Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (W41)Cok Kasper - Peeters Vitor (W42)22-190-01-0de Donder Dennis - Lantsoght Gorik
Voor de 19de en 20ste plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:2052M8Vlaemminck Carl - Meiresonne Cedric (L42)0-210-00-1Huysman Michaël - Antoine Yoann
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4053M5Deruyck Sander - Oppeel Arnout (W45)Kermans Tim - Torfs Wesley (W46)22-190-01-0Vande Velde Yorick - De Donder Tim
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4054M6De Hert Jelle - De Gaspari Timo (L45)De Weerd arthur - Sosa Adrian  (L46)21-60-01-0Vandenhouten Nick - Van Roy Denes
Voor de 13de en 14de plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4055M7Martinet Benoît - Camus Xavier (W43)Vossen Jan-Pieter - De Wit Thibaut (W44)21-170-01-0Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse
Voor de 15de en 16ste plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4056M8Thijs Dario - Vandamme Jome (L43)Van der Aa Yorven - De Raedt Micaël (L44)21-180-01-0Vlaemminck Carl - Meiresonne Cedric
Voor de 1ste en 2de plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:0057M5Vande Velde Yorick - De Donder Tim (W49)Somers Bjorn - Lacour Jaan (W50)17-210-00-1Deruyck Sander - Oppeel Arnout
Voor de 3de en 4de plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:0058M6Van Hout Zeno - Van Langendonck Joppe (L49)Vandenhouten Nick - Van Roy Denes  (L50)22-190-01-0De Hert Jelle - De Gaspari Timo
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:0059M7de Donder Dennis - Lantsoght Gorik  (W47)Huysman Michaël - Antoine Yoann (W48)29-320-00-1Martinet Benoît - Camus Xavier
Voor de 7de en 8ste plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:0060M8Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii (L47)Van Ransbeeck Jim - Van Ransbeeck Brent  (L48)22-190-01-0Thijs Dario - Vandamme Jome

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Somers Bjorn - Lacour Jaan 100
Vande Velde Yorick - De Donder Tim 90
Van Hout Zeno - Van Langendonck Joppe 80
Vandenhouten Nick - Van Roy Denes 75
Huysman Michaël - Antoine Yoann 70
de Donder Dennis - Lantsoght Gorik 65
Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii 60
Van Ransbeeck Jim - Van Ransbeeck Brent 55
Deruyck Sander - Oppeel Arnout 51
Kermans Tim - Torfs Wesley 48
De Hert Jelle - De Gaspari Timo 44
De Weerd arthur - Sosa Adrian 40
Martinet Benoît - Camus Xavier 38
Vossen Jan-Pieter - De Wit Thibaut 35
Thijs Dario - Vandamme Jome 33
Van der Aa Yorven - De Raedt Micaël 30
Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse 28
Cok Kasper - Peeters Vitor 25
Vlaemminck Carl - Meiresonne Cedric 24

Einduitslag  Heren Belgium

Ploeg Punten (pp)
Somers Bjorn - Lacour Jaan 25
Vande Velde Yorick - De Donder Tim 20
Van Hout Zeno - Van Langendonck Joppe 17
Vandenhouten Nick - Van Roy Denes 15
Huysman Michaël - Antoine Yoann 12
de Donder Dennis - Lantsoght Gorik 12
Van Ransbeeck Jim - Van Ransbeeck Brent 12
Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii 12
Thijs Dario - Vandamme Jome 8
Deruyck Sander - Oppeel Arnout 8
Vossen Jan-Pieter - De Wit Thibaut 8
Martinet Benoît - Camus Xavier 8
Kermans Tim - Torfs Wesley 8
De Weerd arthur - Sosa Adrian 8
Van der Aa Yorven - De Raedt Micaël 8
De Hert Jelle - De Gaspari Timo 8
Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse 1
Vlaemminck Carl - Meiresonne Cedric 1
Cok Kasper - Peeters Vitor 1

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Vandenhouten Nick - Van Roy Denes 178.5
de Donder Dennis - Lantsoght Gorik 555
De Weerd arthur - Sosa Adrian 375
Van Ransbeeck Jim - Van Ransbeeck Brent 142.1
Thijs Dario - Vandamme Jome 325.5
Martinet Benoît - Camus Xavier 173
Vlaemminck Carl - Meiresonne Cedric 68.5
Vande Velde Yorick - De Donder Tim 168
De Hert Jelle - De Gaspari Timo 457.3
Van der Aa Yorven - De Raedt Micaël 698.7
Somers Bjorn - Lacour Jaan 180
Van Hout Zeno - Van Langendonck Joppe 331
Kermans Tim - Torfs Wesley 712.5
Huysman Michaël - Antoine Yoann 340
Wielgos Alexander - Sergeiienko Sergeii 60
Deruyck Sander - Oppeel Arnout 186.7
Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse 0
Vossen Jan-Pieter - De Wit Thibaut 0
Cok Kasper - Peeters Vitor 0