Westrode - U14 meisjes - VC Wolvertem


zaterdag 21 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
09:001AF1Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (S8)Van Lens Lore - Van Opstal Yina (S17)21-50-01-0Denecker Margot - Brugman Naomi
09:002BF2Elsen Leana - Henckens Diede (S7)Depestele Dyte - Vannerom Lynn (S18)21-40-01-0Bierinckx Marie - Beyens Minne
09:003CF3van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S6)Holvoet Merel - Valera Calle Loes (S19)21-80-01-0Nicolai Arwen - Paris Jayla
09:004DF4Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S5)Verhaegen June - callens merel (S20)21-90-01-0Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise
09:205AF1Denecker Margot - Brugman Naomi (S9)Van Schepdael Rani - Van der Meulen Fien (S16)21-90-01-0Muraca La Vie - Muraca Jolie
09:206BF2Bierinckx Marie - Beyens Minne (S10)Suy Manon - Haeck Fenne (S15)13-210-00-1Poelmans Lien - Van Hout Joke
09:207CF3Nicolai Arwen - Paris Jayla (S11)Vanderstraeten Kaat - Verhaegen Manon (S14)21-90-01-0Tummers Sophie - Hertogs Elle
09:208DF4Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (S12)Van Uytvange Margo - Nelis Linn (S13)16-210-00-1Vervloet Simone - Schoonis Wies
09:409AF1Van Lens Lore - Van Opstal Yina (S17)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S1)2-210-00-1Van Schepdael Rani - Van der Meulen Fien
09:4010BF2Depestele Dyte - Vannerom Lynn (S18)Poelmans Lien - Van Hout Joke (S2)3-210-00-1Suy Manon - Haeck Fenne
09:4011CF3Holvoet Merel - Valera Calle Loes (S19)Tummers Sophie - Hertogs Elle (S3)8-210-00-1Vanderstraeten Kaat - Verhaegen Manon
09:4012DF4Verhaegen June - callens merel (S20)Vervloet Simone - Schoonis Wies (S4)3-210-00-1Van Uytvange Margo - Nelis Linn
10:0013AF1Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (S8)Denecker Margot - Brugman Naomi (S9)21-80-01-0Van Lens Lore - Van Opstal Yina
10:0014BF2Elsen Leana - Henckens Diede (S7)Bierinckx Marie - Beyens Minne (S10)16-210-00-1Depestele Dyte - Vannerom Lynn
10:0015CF3van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S6)Nicolai Arwen - Paris Jayla (S11)23-200-01-0Holvoet Merel - Valera Calle Loes
10:0016DF4Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S5)Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (S12)21-140-01-0Verhaegen June - callens merel
10:2017AF1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S1)Van Schepdael Rani - Van der Meulen Fien (S16)21-30-01-0Weyckmans Maud - Wenseleers Tess
10:2018BF2Poelmans Lien - Van Hout Joke (S2)Suy Manon - Haeck Fenne (S15)21-90-01-0Elsen Leana - Henckens Diede
10:2019CF3Tummers Sophie - Hertogs Elle (S3)Vanderstraeten Kaat - Verhaegen Manon (S14)21-30-01-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
10:2020DF4Vervloet Simone - Schoonis Wies (S4)Van Uytvange Margo - Nelis Linn (S13)21-50-01-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
10:4021AF1Van Lens Lore - Van Opstal Yina (S17)Denecker Margot - Brugman Naomi (S9)9-210-00-1Van Schepdael Rani - Van der Meulen Fien
10:4022BF2Depestele Dyte - Vannerom Lynn (S18)Bierinckx Marie - Beyens Minne (S10)12-210-00-1Suy Manon - Haeck Fenne
10:4023CF3Holvoet Merel - Valera Calle Loes (S19)Nicolai Arwen - Paris Jayla (S11)6-210-00-1Vanderstraeten Kaat - Verhaegen Manon
10:4024DF4Verhaegen June - callens merel (S20)Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (S12)11-210-00-1Van Uytvange Margo - Nelis Linn
11:0025AF1Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (S8)Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S1)5-210-00-1Denecker Margot - Brugman Naomi
11:0026BF2Elsen Leana - Henckens Diede (S7)Poelmans Lien - Van Hout Joke (S2)2-210-00-1Bierinckx Marie - Beyens Minne
11:0027CF3van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S6)Tummers Sophie - Hertogs Elle (S3)21-240-00-1Nicolai Arwen - Paris Jayla
11:0028DF4Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S5)Vervloet Simone - Schoonis Wies (S4)6-210-00-1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise
11:2029AF1Van Schepdael Rani - Van der Meulen Fien (S16)Van Lens Lore - Van Opstal Yina (S17)21-170-01-0Weyckmans Maud - Wenseleers Tess
11:2030BF2Suy Manon - Haeck Fenne (S15)Depestele Dyte - Vannerom Lynn (S18)21-60-01-0Elsen Leana - Henckens Diede
11:2031CF3Vanderstraeten Kaat - Verhaegen Manon (S14)Holvoet Merel - Valera Calle Loes (S19)28-250-01-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
11:2032DF4Van Uytvange Margo - Nelis Linn (S13)Verhaegen June - callens merel (S20)21-80-01-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
11:4033AF1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (S1)Denecker Margot - Brugman Naomi (S9)21-70-01-0Van Lens Lore - Van Opstal Yina
11:4034BF2Poelmans Lien - Van Hout Joke (S2)Bierinckx Marie - Beyens Minne (S10)21-60-01-0Depestele Dyte - Vannerom Lynn
11:4035CF3Tummers Sophie - Hertogs Elle (S3)Nicolai Arwen - Paris Jayla (S11)21-180-01-0Holvoet Merel - Valera Calle Loes
11:4036DF4Vervloet Simone - Schoonis Wies (S4)Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (S12)21-130-01-0Verhaegen June - callens merel
12:0037AF1Van Schepdael Rani - Van der Meulen Fien (S16)Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (S8)5-210-00-1Muraca La Vie - Muraca Jolie
12:0038BF2Suy Manon - Haeck Fenne (S15)Elsen Leana - Henckens Diede (S7)21-60-01-0Poelmans Lien - Van Hout Joke
12:0039CF3Vanderstraeten Kaat - Verhaegen Manon (S14)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S6)8-210-00-1Tummers Sophie - Hertogs Elle
12:0040DF4Van Uytvange Margo - Nelis Linn (S13)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S5)21-170-01-0Vervloet Simone - Schoonis Wies
12:4041F1Van Lens Lore - Van Opstal Yina (5A)Verhaegen June - callens merel (5D)21-180-01-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
12:4042F2Depestele Dyte - Vannerom Lynn (5B)Holvoet Merel - Valera Calle Loes (5C)20-230-00-1Nicolai Arwen - Paris Jayla
12:4043F3Van Schepdael Rani - Van der Meulen Fien (4A)Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (4D)0-210-00-1Poelmans Lien - Van Hout Joke
12:4044F4Elsen Leana - Henckens Diede (4B)Vanderstraeten Kaat - Verhaegen Manon (4C)23-200-01-0Vervloet Simone - Schoonis Wies
13:0045F1Denecker Margot - Brugman Naomi (3A)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (3D)21-90-01-0Van Lens Lore - Van Opstal Yina
13:0046F2Bierinckx Marie - Beyens Minne (3B)Nicolai Arwen - Paris Jayla (3C)21-100-01-0Holvoet Merel - Valera Calle Loes
13:0047F3Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (2A)Van Uytvange Margo - Nelis Linn (2D)21-80-01-0Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise
13:0048F4Suy Manon - Haeck Fenne (2B)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (2C)21-180-01-0Elsen Leana - Henckens Diede
13:2049F1Muraca La Vie - Muraca Jolie  (1A)Vervloet Simone - Schoonis Wies (1D)18-210-00-1Denecker Margot - Brugman Naomi
13:2050F2Poelmans Lien - Van Hout Joke (1B)Tummers Sophie - Hertogs Elle (1C)21-110-01-0Nicolai Arwen - Paris Jayla
Voor de 17de en 18dr plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:2051F3Van Lens Lore - Van Opstal Yina (W41)Holvoet Merel - Valera Calle Loes (W42)16-210-00-1Weyckmans Maud - Wenseleers Tess
Voor de 19de en 20ste plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:2052F4Verhaegen June - callens merel (L41)Depestele Dyte - Vannerom Lynn (L42)12-210-00-1Suy Manon - Haeck Fenne
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4053F1Denecker Margot - Brugman Naomi (W45)Bierinckx Marie - Beyens Minne (W46)4-210-00-1Vervloet Simone - Schoonis Wies
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4054F2Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (L45)Nicolai Arwen - Paris Jayla (L46)21-90-01-0Tummers Sophie - Hertogs Elle
Voor de 13de en 14de plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4055F3Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (W43)Elsen Leana - Henckens Diede (W44)18-210-00-1Holvoet Merel - Valera Calle Loes
Voor de 15de en 16ste plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4056F4Van Schepdael Rani - Van der Meulen Fien (L43)Vanderstraeten Kaat - Verhaegen Manon (L44)0-210-210-2Depestele Dyte - Vannerom Lynn
Voor de 1ste en 2de plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:0057F1Vervloet Simone - Schoonis Wies (W49)Poelmans Lien - Van Hout Joke (W50)21-180-01-0Bierinckx Marie - Beyens Minne
Voor de 3de en 4de plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:0058F2Muraca La Vie - Muraca Jolie  (L49)Tummers Sophie - Hertogs Elle (L50)21-170-01-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:0059F3Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (W47)Suy Manon - Haeck Fenne (W48)10-210-00-1Elsen Leana - Henckens Diede
Voor de 7de en 8ste plaats: 1 set - 3 punten verschil
14:0060F4Van Uytvange Margo - Nelis Linn (L47)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (L48)9-210-00-1Vanderstraeten Kaat - Verhaegen Manon

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Vervloet Simone - Schoonis Wies 34
Poelmans Lien - Van Hout Joke 31
Muraca La Vie - Muraca Jolie 27
Tummers Sophie - Hertogs Elle 26
Suy Manon - Haeck Fenne 24
Weyckmans Maud - Wenseleers Tess 22
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 21
Van Uytvange Margo - Nelis Linn 19
Bierinckx Marie - Beyens Minne 18
Denecker Margot - Brugman Naomi 16
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 15
Nicolai Arwen - Paris Jayla 14
Elsen Leana - Henckens Diede 13
Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise 12
Vanderstraeten Kaat - Verhaegen Manon 11
Van Schepdael Rani - Van der Meulen Fien 10
Van Lens Lore - Van Opstal Yina 9
Holvoet Merel - Valera Calle Loes 9
Depestele Dyte - Vannerom Lynn 8
Verhaegen June - callens merel 8

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Poelmans Lien - Van Hout Joke 661
Vervloet Simone - Schoonis Wies 649
Bierinckx Marie - Beyens Minne 388
Muraca La Vie - Muraca Jolie 785
Nicolai Arwen - Paris Jayla 354
Tummers Sophie - Hertogs Elle 450
Suy Manon - Haeck Fenne 276
Weyckmans Maud - Wenseleers Tess 297
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 337
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 371
Van Schepdael Rani - Van der Meulen Fien 66
Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise 280
Van Uytvange Margo - Nelis Linn 214
Van Lens Lore - Van Opstal Yina 18
Depestele Dyte - Vannerom Lynn 98
Holvoet Merel - Valera Calle Loes 56
Vanderstraeten Kaat - Verhaegen Manon 142
Denecker Margot - Brugman Naomi 190
Verhaegen June - callens merel 16
Elsen Leana - Henckens Diede 546